Ana Sayfa / Medikal Estetik

Medikal Estetik

Genel cerrahi uzmanlarımız aynı zamanda medikal estetik alanında tecrübelidir. Ben aldırma, siğil, nasır, yağ bezesi ve ekim işlemleri yapılmaktadır.

Ameliyatsız Ben Tedavisi

Ben tedavisi

Özellikle doğuştan olan benlerde görülen kanserleşme ve cilt kanseri ile karışmasını önlemiş olursunuz. Kısa sürede yapılan ameliyatsız ben aldırma işlemi ile neredeyse hiç bir iz kalmamaktadır. Ben tedavisi ile ilgili hazırladığımız yazıya göz atarak aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Devamı

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

Sakal ekimi

Sakal erkeklerin olmazsa olmaz aksesuarlarından biri olmasına karşın testosteron hormonlarında eksik ya da olmaması sakalların çıkmaması ya da seyrek çıkmasına neden olur. Köselik olarak adlandırılan bu sorunun çözümü sakal ekimi yaptırmakla mümkün olacaktır. Aynı şekilde yüzünüzde oluşan yara ve yanık izi kolayca kapatılmaktadır.

Devamı

Nasır Tedavisi

Nasır tedavisi

El ve ayaklarda sürtünmeye bağlı ortaya çıkan nasır problemini özetlemek gerekirse deride sertleşme problemi diyebiliriz. Sertleşen deride zamanla nidus dediğimiz nasır kökü oluşmaktadır. İşte ağrıya neden olan 1-2 mm genişliğindeki nidus çıkarılmadıkça bilimsel tedavi olmaz. Radyo Frekans ile nasır tedavisi gerçek anlamda beklentinizi karşılamaktadır.

Devamı

Kafada Yağ Kisti Tedavisi

yağ kisti

Yağ bezesi (Lipom) ve kafada yağ kisti bir birine karıştırılmasına karşın farklı problemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kafada yağ kisti (Sebaceous cyst) daha sert bir yapıda olup, tedavisi cerrahi müdahale ile kısa sürede yapılabilmektedir. Nasıl yapıldığına göz atmak için tıklayınız.

Devamı

Yağ Bezesi (Lipom) Tedavisi

Yağ Bezesi

Avuç içleri, ayak tabanı ve kafa derisi dışında vücudun her yerinde görülme ihtimali bulunan yağ bezesi (lipom) iyi huylu tümörler olarak bilinmektedir. Kötü huylusu çok nadir görülmektedir. Tedavisi ise cerrahi müdahale ile mümkün olup, en küçük kesi ile cilt altında biriken yağ kitlesi genel cerrahi uzmanları tarafından çıkarılmaktadır.

Devamı

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş ekimi

Kozmetik uygulamalar açısından bakıldığında kaş aldırma sıkça yapılmaktadır. Kişinin kendisi ya da güzellik merkezlerinde yapılan bu uygulama bilinçsiz şekilde yapılması halinde kalıcı kaş dökülmesine neden olur. 1 Yıl içinde kaşların çıkmaması küstüğü anlamına gelir. Çözüm ise ancak kaş ekimi ile mümkün olmaktadır.

Devamı

Ben Aldırma Sonrasında İz Kalır mı?

Ben aldırma sonrası iz kalır mı

Benler cinsiyete göre görüldüğü yerlerde farklılık olmaktadır. erkeklerde sırt bölgesinde sık görülürken kadınlarda daha çok yüz bölgesinde görülmektedir. Özellikle yüz bölgesinde yapılan ben aldırma işlemi iz kalma durumu kişiyi korkutmaktadır. Ben tedavisi lazer ile yapıldığında hiçbir iz kalmaz. Pe ki ya diğer yöntemler? onlarla ilgili hazırladığımız yazıya göz atmak için tıklayınız.

Devamı

Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir?

Saç Dökülmesi

Erkeklerde yoğun olan kellik problemi sizi korkutmasın çünkü saç dökülmesi tedavisi mümkün bir hastalıktır. Op. Dr. Atilla KAYA saç dökülmesi nedenleri, tipleri ve çözüm önerilerine dair sizleri bilgilendirmeye devam ediyor. Yazılara göz atmak ve soru sormak için tıklayınız.

Devamı

Ameliyatsız Siğil Tedavisi

Siğil ya da diğer adıyla Warts insan vücudunun her yerinde görülebilen bir tür bulaşıcı virüstür. İnsandan insana bulaşan siğiller tedavi edilmediğinde diğer insanlara bulaşma ve kişide yayılma eğilimi içindir. Tedavisi ameliyatsız yöntemlerle oldukça olay olup, nasıl yapıldığını görün.

Devamı

Bıyık Ekimi

Bıyık Ekimi

Bıyığın Türk toplumunda yaygınlığı bilinen bir gerçektir, görsellik dışında karşısındaki kişiye çeşitli mesajlar vermek amacıyla da kullanılmaktadır. Çeşitli şekiller verilerek siyasi düşüncenini ifadesi ya da bıyık burma hareketiyle ilgi duyduğu kadına mesaj gönderme gibi özelliklere de sahiptir. Sıfır tıraş edilse dahi deri altındaki köklerin deriye verdiği daha koyu renk sayesinde …

Devamı

[]
1 Step 1
Sizi Aramamızı İster misiniz?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder