Sanal Muayene Uygulaması ile (Her Şey Daha Kolay)

Randevu Al

Günlük hayatta ciddiye almadığınız bir çok şikayet aslında ciddi sağlık sorunlarının başlangıcı ya da belirtisi olabilmektedir. O nedenle IDEA Klinik olarak hastalıklar ve belirtilerine karşı detaylı bilgilendirme uygulamasına devam ediyoruz. Bunun dışında hastaları doktorlarımızla daha fazla buluşturmak adına bazı hastalıkların teşhisinde ücretsiz muayene uygulamasına geçilmiş olup, IDEA Klinik İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da bulunan merkezlerine geldiğinizde herhangi bir ücret ödemeden alanında tecrübeli doktorlarımıza muayene olabilirsiniz. Bununla da sınırlı kalmayan IDEA Klinik Türkiye’de yine bir ilke imza atarak Sanal Muayene uygulamasını başlatmıştır. Kliniğe gelmeden hastalığınızın teşhisi, uygulanması düşünülen tedavi yöntemleri ve tedavi sonrası ne kadar ücret ödeyeceğinize dair merak ettiğiniz tüm hususları evinizden, iş yerinizden, oturduğunuz yerden bir tıkla öğrenebilirsiniz.

Sanal Muayene

Sanal Muayene Nedir?
IDEA Klinik tarafından geliştirilmiş olup, kabaca tarif etmek gerekirse online hasta bilgilendirme platformu diyebiliriz. Türkiye ve Dünya’nın her yerinden kolayca kullanabileceğiniz bir sistemdir. Sağlık hususunda doktorlarımızdan hizmet almanızı sağlayan bir sistemdir. Bu şekilde zaman kaybını minimum seviyeye indiriyoruz.

Nasıl Kullanılır?
Sanal muayene uygulaması tamamen İnternet ve mobil ortamda yapılan bir işlem olup, İnternet bağlantısı olan Bilgisayar, Cep Telefonu ya da Tabletiniz olması yeterlidir. Dileyen İnternet sitemizdeki formu doldurarak kullanabilir, dileyen ise WhatsApp numaralarımızdan bu sistemi kolayca kullanabilmektedir. Sistemin nasıl çalıştığına özet şekilde bakalım.

Hastalığını Gösteren Resim Çek Gönder
Örnek bacak damarlarınızda anormal şişlik mi var, renk değişimi ya da yaralar mı oluşuyor? Bu görüntüyü telefonunla çekerek aşağıda yer alan form ya da WhatsApp numaralarından gönderebilirsin. Aynı şekilde kanserleşme riskinden korktuğun benlerin var ve nasıl tedavi edileceğini, ne kadar ücret ödeyeceğini mi merak ediyorsun. Resim çek gönder, kısa sürede merak ettiğin detayları WhatsApp ya da Email adresine gönderelim.

WhatsApp Kullanıcıları İçin Numaralarımız
Sanal muayene işlemini WhatsApp kurulu telefondan kullanmak istersen ilk olarak sana en yakın kliniğimizi aşağıdan görebilirsin. 3 Tanesi İstanbul’da (Bakırköy,  Şişli ve Kadıköy) olmak üzere Ankara, İzmir ve Bursa’da hizmet veren IDEA Kliniklerde her şubenin kendine özel WhatsApp numaraları bulunmaktadır. Bu nedenle size en yakın merkezimizle yazışmanızı öneririz. Aşağıda yer alan görsellerde size en yakın kliniğimizi ve WhatsApp numaralarını görebilirsiniz.

IDEA Klinik WhatsApp
Ankara, İzmir ve Bursa
 

Aşağıda Yer Alan Formu Doldur, Gönder
Sanal muayene uygulamasını sitemiz üzerinden bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarla kullanmak içinde aşağıda yer alan formu kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde hastalığınıza dair resim çekip, yükleyin. İsim, Email gibi gerekli alanları da doldurarak gönderebilirsiniz. Bu uygulamada geri bilgilendirme Email ile yapılacağı için mutlaka güncel ve aktif olarak kullanmakta olduğunuz Email adresini belirtmelisiniz.

[]
1 Step 1
Sanal Muayene Uygulaması
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Merak Ettiğin Her Şeyi Bir Tıkla Öğren
Uygulamanın en önemli avantajı sanki kliniğe muayene olmaya gelmişçesine detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmanızı ve tedavi için daha net bir şekilde karar vermenize yardımcı olmaktadır. Şimdi dilerseniz bu sistemi kullananların en çok merak ettiği ve öğrenmek istediği hususları başlıklar halinde görelim.

Tedavi Ücretleri: Sanal muayene hastalarımız daha çok tedavi ücretlerini öğrenmek için kullanmaktadır. Çünkü birçok hastalığın tedavi ücreti kişiye göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse varis (toplardamar genişlemesi) ve kılcal damar çatlaması hastalığın boyutları her insanda farklı olduğu için tedavi ücreti değişkenlik göstermektedir. Bu uygulama ile kişi hastalığını gösteren resmi çekerek kalp ve damar cerrahisi uzmanlarımıza göndermektedir. Resmi inceleyen doktorlarımız hastalığın tedavisinde uygulanacak ameliyatsız yöntem ve tedavi ücretini belirleyerek kişiye Email ya da WhatsApp üzerinden cevabını göndermektedir. Bu durum sadece varis ile sınırlı kalmadan tüm hastalıklarda geçerlidir.

Yaşadığınız Sorunun Teşhisi: Özellikle anal bölgede yaşanan bir çok şikayet ilerleyen zamanlarda ciddi hastalıkları ortaya çıkarmaktadır. Ağrı, şişlik, kaşıntı, delik, akıntı, gibi durumların ne olduğu, neden olduğunu öğrenmek içinde muayene olabileceğiniz gibi bu sistem üzerinden resim göndererek yardım alabilirsiniz. Genel cerrahi uzmanları sizden gelen resimleri inceleyerek ne olduğunu ve çözümünü belirtecektir.

Medikal Estetik Uygulamalar: Hastalıklar yanı sıra estetik uygulamalarda kişinin hayli kafasını karıştırmaktadır. Özellikle ben aldırma işlemi için merak ettiğiniz her şeyi bu sistemle öğrenebilirsiniz. Benlerinize dair resim göndererek hangi yöntemle tedavi edileceği, tedavi sonrası iz kalıp kalmayacağı ve tabii ki tedavi  ücretini kolayca öğrenebilirsiniz.

Kaş Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi: IDEA Klinik aynı zamanda kaşı dökülen kadınlara en doğal çözüm olarak kaş ekimi yapmaktadır. Erkekler içinde sakal ve bıyık ekimi işlemleri yapmaktadır. Bu sistemle ekim yaptırmak istediğiniz alanın resmini çekerek ne kadar ekilmesi gerektiği, ne kadar ücret tutacağı konusunda tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Size sadece ekim yaptırmaya karar vererek ekim işlemi için kliniğimize gelmek kalacaktır. Özellikle yurtdışında yaşayan ve Türkiye’ye izne geldiğinde bu işlemi yaptırmak isteyen vatandaşlarımız için bu sistem çok avantajlı olmaktadır.

Doktora ve Kliniğe Sorularınızı İletebilirsiniz
Sanal muayene uygulaması sadece hastalığın teşhis ya da tedavi ücretlerini öğrenmenizi sağlayan bir sistem olmayıp, sağlık alanında merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşmanızı sağlamaktadır. WhatsApp hatları ya da yukarıda yer alan formu kullanarak her hangi bir resim eklemeden de doktorlarımıza soru sorabilir, IDEA Klinik hakkında bilgi alabilir. Hatta muayene ve tedavi için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

93 Yorum

 1. merhaba,

  annem için çare arıyorum. annemin yıllardır diz kapağı ve bülek kısmı çok şiddetli yandığını ve ağrıdığını söyler bazen ayaklarımın üstünde duramıyorum yığılıp kalıcam der. ağrıdan hiç uyuyamıyor sabahlara kadar evde gezer bu durum bel fıtığından kaynaklandığını söyledi doktorlar.
  2 kez belinden iğne yapıldı ama ne olduğunu adını bilmiyorum kesin sonuç gibi konuştular fakat yine aynı ağrılar ve yanmalar devam ettim.
  düşünün bel ağrısı baş ağrısı, ayağının yanmasından ağrısından diğer ağrıları bile hissetmiyor .
  ltfen bu konu hakkında bana yardımcı olun ne yapmalıyız nasıl bir yol izlemeliyiz. kesin sonuç alabileceğimiz bir tedavi varmı lütfen yardımcı olurmusunuz.
  Prof Dr Hasan Berat Cihan
  varislerde bacaklarda sızlamaya ağrıya neden olabilir.kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz varis yönünden değerlendirebiliriz

 2. Merhaba. Ben 20 yaşındayım ve 20 lik dişim çıkarken diş etine saplanmış aşırı ile diş hekimine muayene oldum ancak doktorum verdiği ilaçlardan sonra ameliyat olmam gerektiğini soyledi. Ameliyat zor mu ? Ne kadar sürer ?Biraz bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim
  Op. Dr. Demet Ağras
  diş hekimize sorunuz

 3. Hocam 17 yasinda gencim 6 7 kez anal iliskiye girdim aylar sonra arayla bu belli olur mu
  Op. Dr. Demet Ağras
  deformasyon olduysa belli olur

 4. ben kıl dönmesi ameliyatı oldum fakat nüks etmiş durumda ve apse mevcut. ben ameliyat edilmeden cerrahi boşaltma uygulanmıştı ve bölge uyuşturulmamıştı bu sebepten dolayı bende psikolojik bir korku oluşup panik atağa sebebiyet verdi. ben mikro sinüsektomi uygulamasını yaptırmak istiyorum ancak narkoz uygulaması yok yazılmış isteğe bağlı lokal anestezi uygulaması yapılıyor mu? Hasta müdahalenin yapılacağı bölge uyuşturulduğunda da az dahi olsa acı duyuyormu? ilginiz için teşekkür eder iyi günler dilerim
  Op Dr Atilla Kaya
  daha önce apse tedavisi yapılmış,kıl dönmesi değil.şimdi yine şişlik varsa yine apse vardır.öncelikle apse tedavisi yapılması gerekir.apseliyken kıl dönmesi tedavisi yapılırsa iyileşme çok gecikir.apse tedavisinden 1,5-2 ay sonra doku toparlayınca mikrosinusektomi yöntemi ile kıl dönemnizi tedavi edebiliriz

 5. Hocam merhabalar. Eşimde makat yırtılması olarak tabir edilen rahatsızlık var bunun için botoks öneriyorsunuz galiba. Ankara da ikamet etmekteyiz bu botoks tedavisi ne kadar sürede tamamlanır acaba bir de fiyat konusunda bilgi almamız mümkün mü?
  İyi çalışmalar.
  Op Dr Adil Altınsoy
  10-15 dk sürer.ücreti için bu linke bakınız.http://www.analfissur.com/makat-catlagi-tedavi-ucreti.html

 6. nurten okursoy

  merhaba, benim vücudumda ve yüzümde çok sayıda ben var ,estetik açıdan beni çok rahatsız eden bir durum bu. aldırmak istiyorum ama vücudum keloid oluşuma çok elverişli . cerrahi değil de lazer veya başka bir yöntem ile aldırmam mümkün mü . özellikle yüzümdekileri (biri yanağımda ve kabarık diğeri alnımda kabarık değil ama biraz yayvan).
  Op Dr Ergun Aygören
  ben tedavisini kliniklerimizde RF yada laser ile yapıyoruz.gelirseniz muayene ile benlerinizi değerlendirip tedavinizi yapabiliriz

 7. Merhaba.. Öncelikle alnımın ortasında kahverengi siyah karışımı bir adet ben var aldırmak istiyorum bu durumdan oldukça rahatsızım.. “Ben’i” aldırdıktan sonra iz veya herhangi bir çukur falan kalır mı çok araştırma yaptım bu konu hakkında Ankara da ikamet ediyorum bana yardımcı olur musunuz ..?
  Op dr Adil Altınsoy
  beninizi muayene ile değerlendirip RF yada laserle tedavi edebiliriz.KLiniğimiz kızılay da

 8. İyi günler doktor hanim ben 10 gün önce meme apsesi ameliyatı oldum bugün elektirikli sut pompasiyla sagmaya başladım ameliyat oldugum yer meme ucuna yakin olduğu için ordanda kan geldi devam edeyim mi sagmaya yoksa sorun olur mu
  Op Dr Seher Şirin
  Devam etmelisiniz yoksa biriken süt yeni apseye neden olabilir

 9. bir sabah makat ağrısına uyandım makatta bölgesel ağrı vardı ben daha önceleri dış hemoroit oluyordum bunun iç olacağını düşünüp hemorit ilaçları kullanmaya başladım geçmedi ağrı artarak devam etti doktora başvurdum mr çekildi sonuç olarak lenf şişmesi bulgusuna rastlandı 5 mm ve 6 mm olarak iki tane antibiyotik ve hemoroit ilaçları verildi 2 hafta kullandım ağrım azaldı ama yanma ,batma ve kaşıntı geçmedi tuvaletten sonra akşama kadar devam ediyor yememden baharatlı yiyecekleri cıkardım 1 ay boyunca baharatlı yiyecekler yemiyorum ve halen daha devam ediyor ama iyileşme olmadı yardımlarınızı bekliyorum

  • Doktorun Cevabı

   şikayetiniz hemoroitten çok anal fissüre benziyor.gelirseniz ameliyatın risklerini yaşamadan botoxla tedavinizi yapabiliriz.
   Op Dr Demet Ağras

 10. merhabalar.oglum 11 aylik dün elinden arı soktu. acile gotürdük kan tahlili yapıldı kan degerlerinin bazısı yüksek bazısı düşük çıktı. yorumlarsaniz çok sevinirim.resim atamadıgım için yazıyorum. Degerler LYM #6.1 Gran%27.3 LYM%64.9 HCT 34.6 MCV 73.2 MCH 24.7 PLT 417 MPV 7
  Op.Dr.Nihat Aydın
  Merhaba,ben kalp ve damar cerrahi uzmanıyım,bebeğinizin kan değerlerini çocuk doktorunuza danışmanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


WhatsApp Canlı Destek
İletişim Bilgileri