Ben Aldırma Fiyatları

Ben aldırma fiyatları: Alınacak benlerin yapısı, büyüklüğü ve konumuna göre 600₺’den başlayan fiaytlarla gerçekleştirilmektedir. Birden fazla ben alınması halinde ikinci ve sonraki benler 300₺’den başlayan fiyatlarla yapılmakta ve net ücret muayene ya da göndereceğiniz fotoğraf üzerinden tespit edilmektedir.

Ben Aldırma Fiyatları

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ve Antalya’da ameliyatsız yöntemlerle yapılan ben aldırma işlemi ile kanserleşme riski bulunan ya da estetik açıdan kötü görünen benlerinizden 5 dakika gibi kısa bir sürede kurtulmanız mümkündür.

Size özel fiyatları hemen öğrenmek ister misiniz?

Aşağıda yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak hasta danışmanlarımız ile hemen yazışmaya başlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları sorabilir, size özel ücret bilgisini anında öğrenebilirsiniz.

Ben aldırma fiyatını WhatsApp ile öğren

İsterseniz Ücretsiz Muayene İmkânından da Yararlanabilirsiniz.

Ben aldırma ücretlerini öğrenmenin bir diğer yolu ise İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da ücretsiz muayene imkanı sağlayan hekimlerden yararlanmaktır. Hafta içi ve Cumartesi günü dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Ben Aldırma Ücretleri Neye Göre Hesaplanıyor?

 • Benlerin büyüklüğü: Nevus olarak da tabir edilen benler; dermal, epidermal ve melanositik olarak üç gruba ayrılır. (1). (2). (3). (4). Bu türler arasında küçük olanlar yanı sıra vücudun büyük bir bölümünü kaplayan türler bulunmaktadır. Bu nedenle ücretlendirme benin büyüklüğüne bakılarak belirlenmektedir.
 • Benlerin Sayısı: Bir insanda bir ya da onlarca ben olabilir. Aldırmayı düşündüğünüz benlerin sayısına bakılmaktadır. (5). Bu nedenle ödeyeceğiniz toplam fiyatı belirleyen bir diğer etken ise aldırılmasını istediğiniz toplam nevus sayısıdır. Bu kapsamda ilk ve sonraki eklenen benler şeklinde hesaplama yapılır. SGK güvencesi olanlar için ilk ben 600 TL olup, eklenen her ben için 300 TL alınmaktadır.
 • Kişinin SGK Güvencesi: Sosyal güvenlik kurumu (SGK) güvencesinde olan hastalar ben aldırma ücretlerini %50 indirimli olarak öderler. SGK güvencesi olmayanlar maalesef bu indirimden yararlanamazlar.
1. Happle, R. (1995). What is a Nevus. Dermatology, 191(1), 1-5.

2. KAPLAN, E. N., & Kaplan, E. N. (1974). The risk of malignancy in large congenital nevi. Plastic and reconstructive surgery, 53(4), 421-428.

3. Brandling-Bennett, H. A., & Morel, K. D. (2010). Epidermal nevi. Pediatric clinics of North America, 57(5), 1177.

4. Tannous, Z. S., Mihm Jr, M. C., Sober, A. J., & Duncan, L. M. (2005). Congenital melanocytic nevi: clinical and histopathologic features, risk of melanoma, and clinical management. Journal of the American Academy of Dermatology, 52(2), 197-203.

5. Ogbah, Z., Badenas, C., Harland, M., Puig‐Butille, J. A., Elliot, F., Bonifaci, N., … & Glass, D. (2013). Evaluation of PAX 3 genetic variants and nevus number. Pigment cell & melanoma research, 26(5), 666-676.

1.588 Yorum

 1. Murat

  Merhaba bende 7 adet ben çıktı 2 si mercimek tanesi kadar kasık altı bölgede bunun için öneriniz ve tedavi için ne yapmam gerekiyor

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Kasık bölgesindeki bu tür oluşumlar benden çok Kondilom dediğimiz cinsel temasla bulaşan hastalık olabilir.gecikmeden muayene olup tedavi olmalısınız.
   Kondilom bulaşıcı virüs kaynaklı bir hastalık olduğu için tedaviye en kısa sürede başlanmalıdır.
   Kondilom tedavisini kliniklerimizde laser ve radyofrekans ile yapmaktayız bu nedenle normal yaşamınıza ara vermeniz gerekmiyor ve iyileşme çok hızlı oluyor.
   Nasıl bir takip yapılacağı tedavi kadar önemlidir.
   İdea Klinik olarak kondilom tedavisine aldığımız her hastaya gerekmesi halinde ek ücret almadan altı seans ücretsiz uygulama yapmaktayız.
   Ek seans gerekse de gerekmese de bir yıl ücretsiz takip etmekteyiz.
   Anal-genital siğil tedavisi ücretini sorgularken asıl takibinizin nasıl yapılacağını sorgulamalısınız yoksa defalarca tedavi ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz.

 2. Nur

  Merhaba bacak kisminda beyaz ben var ve yuvarlak et gibi sallanan şekilde,aldirmak isterdim acaba ondan kurtulma şansim varmi? Teşekkürler

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Her tür beni tedavi edebiliriz. 05426210888 nolu telefondan tüm kliniklerimize randevu ve bilgi alabilirsiniz.

 3. anonimş

  Merhaba bebekleğimden kalan dudağımın üstünde bir doğum lekesi var ben gibi ama birazcık büyük derinin altında herhangi bir leke yok sadece derinin üstünde bir leke var. Bu lekeyi aldırdabilir miyim acaba mümkün mü ?

  • Doktorun Cevabı

   merhaba,
   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilir, size en yakın kliniğimizi öğrenebilir, extra bilgi ve tüm kliniklerimize ücretsiz muayene ve tedavi için randevu alabilirsiniz

 4. Merhaba benim yüzüm de güneşlekeri var yüzeysel acaba hangibölüme giriyor ben randevu talep etmek istiyorum şimdiden teşekür ederim

  Kader

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Her tür beni tedavi edebilecek teknolojiye sahibiz. Gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavi edebiliriz. 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz

 5. Caner

  Burnumda köşesinde bi tane ben var ayrıten yüzümde siyah noktalar var onlar ben yerinemi geçiyo acaba

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Ben ve siyah nokta tedavisi farklıdır. Ben tedavisini yapabiliriz. 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz. Siyah noktaların tedavisi içinde medikal estetik klasikleri ile görüşüp Cilt bakımı yaptırabilirsiniz

 6. Anonim

  Merhaba benim yüzümde almak istediğim dört tane 0.5mm den küçük ben var fiyat ne kadar olur acaba

  • Doktorun Cevabı

   Merhabaa,
   Bnlerinizin fotoğrafını 0542210888 nolu telefona gönderirseniz değerlendirip ücrelendirebiliriz.

   • Mariana

    Merhaba hocam..üzümde 5 tane benin var.onlardan kurtulmak istiyorum.merakettım soru.tedavidan sonra morarma şişme odem gibi şeyler oluyorşu?

    • Doktorun Cevabı

     Merhaba,
     Kliniklerimizde her tür beni tedavi edebilecek teknolojiye sahibiz, gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavi edebiliriz. 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz

  • Esra

   Sgk guvencem yok uc tane kucuk ben ne kadar olur fıyatı

   • Doktorun Cevabı

    Merhaba,
    Ücret için 05426210888 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. Muayenemiz ücretsizdir.

 7. esma

  yüzümde dudağım üstünde siyah büyük ben var aldırmak istiyorum hocam kansere yol açar mı

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Benler tedavi edilmezse zamanla çevresel faktörler, travmalar ve güneş ışınlarının etkisiyle hücre yapısı değişerek kötü huylu hale gelebilir. Tedavi edilen ben kanserleşemz.

 8. Ertuğrul

  Hocam 20 aylık oğlumdan doğumda sağ parmağında ve ensesinde küçük yara izi vardı gecmeyince doktor doktor gezdik biyopsi alindi hastalığın ismi epidermal nevus denildi ve tedavisinin olmadgi lazer veya dondurma tedavisinin olduğu o da hem çocuk küçük hemde lazer olsa dahi tekrarlanilacagi söylendi psikolojik olarak çökmüş durumdayız ne yapacağımızı bilmiyoruz tip sürekli gelişiyor tedavisi yok mu lazeri oneriyormusunuz veya hangi yontemi oneriyorsunuz ? Cerrahi islem olursa lezyon tekrarlama olmaz ama iz kalir deniliyor lazerdede iz kalmaz ama tekrar nukseder deniliyor ne kadar dogru acaba ? Boyle birsey basimiza ilk defa geliyor tedavisinin olmadigini bildigimiz halide care ariyoruz ne olursunuz bizi aydinlatin sizin bir kac cumleniZ bizi rahatlatip ne yapilabilecegimiz icin cok onemli. Isterseniz patoloji sonucunu ve resimleride atabilirim

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Fotoğraflarını çekip 05426210888 nolu telefona fotoğraf gönderin, değerlendirelim.

   • Bedirhan Yıldırım

    13 yaşında bir oğlum var ben tedavisinden yararlanabilir mi acaba ???

    • Doktorun Cevabı

     Merhaba,
     her yaşta ben tedavisi yapılabilir.
     Kliniklerimizde ben tedavisini ameliyatsız yöntemlerle yapıyoruz ve ameliyatsız yöntemlerle ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz.
     Kliniklerimizin tüm şubelerinde benin yapısına göre lazer, Radyo Frekans, plazma, Koter veya ameliyatla çıkarma yöntemlerinden en uygun olanı seçip uyguluyoruz.
     Ben tedavisinde kullanılacak yöntemin yanı sıra tedavi bedeli de önemli, fakat tedavinizi yapacak olan doktorun tecrübesi ve becerisi, ben tedavisinde kullanılan cihazlarla ilgili almış olduğu eğitimler önemlidir.
     Tedaviden hemen sonra iz olur ancak 3-4 gün içinde tedavi bölgesi kabuk bağlar, 5-10 gün arasında kabuk düşer, daha sonra bu alanda hafif bir kırmızılık olur, bu kırmızılık iyileşme dokusudur, bünyenizin iyileşme özelliklerine göre zamanla cilt rengini alır.

 9. Kevser

  Yüzünde yüzeysel birçok ben var hangi yöntem ile tedavi yöntemini tercih edersiniz

  • Doktorun Cevabı

   Benlerinizi ücretsiz muayene ile değerlendirip, lazer, radyo frekans, plazma yada elektrokoter le tedavi ediyoruz. Hangi yöntemle tedavi edeceğimize muayene ile karar veriyoruz.

   • Anonim

    Aldırmak istediğim 1 tane benim var ve sonrasında iz kaşır korkum var sadece

    • Doktorun Cevabı

     Benlerinizi tedavi ettirmeden önce tecrübe ve özellikle kullanılacak teknolojileri de araştırmalısınız, gittiğiniz klinikte her tür tekniğinin olduğunu öğrenmelisiniz.
     Kliniklerimizin tüm şubelerinde benin yapısına göre lazer, Radyo Frekans, plazma, Koter veya ameliyat yöntemlerinden en uygun olanı seçip uyguluyoruz.sohbet mesafesinden çıplak gözle bakıldığında zaman farkedilir iz kalmıyor.
     Bu sayede en iyi sonuçları alıyoruz. Bilgi ve randevu için 05426210888 nolu telefonu arayabilir, WhatsApp tan fotoğraf gönderebilir ve yazabilirsiniz.

 10. taha

  yüzümde 5 tane yüzeysel ben var et beni değil 0.5mm küçük aldırmak istiyorum 17 yaşındayım babamın sgk sı yok sgk ücretinden yararlanırmıyım

  • Doktorun Cevabı

   Yardımcı oluruz, 05426210888 nolu telefondan randevu alıp gelebilirsin

  • Dilara

   Iyi günler benim benler vardı mercimek boyutunda kabarık ama yanma kanama herhangi bi değişiklikler yoktu ve benleri siğil ilacı ile duşurdum az bişey iz kaldı ama korkuyorum ki kanserli ben olduysa ve ben onu ameliyatsız düşürdüm diyeceğim şu ben tekrardan benlerimi olduğu yeri gostersem olurmiki

   • Doktorun Cevabı

    Merhaba,
    Kökleri tam olarak ayrılmadı ise onlar zaten tekrar büyüyecektir. Ben muayenesi kliniklerimizde ücretsiz. 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek
İletişim