Ana Sayfa / Ben Tedavisi / Ben Aldırma Fiyatları

Ben Aldırma Fiyatları

Randevu Al

Estetik açıdan kötü görünüme neden olan, kanserleşme riski bulunan benlerden kolayca kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, arkadaşlar Lazer, Radyofrekans, Plexr ya da Elektrokoter gibi cihazlarla tüm benler ameliyatsız olarak 5-10 dakika gibi kısa sürede alımı yapılmaktadır.

Bunun dışında en çok merak edilen husus ücretlendirme olmaktadır. Ben aldırma fiyatları belirlenirken bazı kıstaslar göz önünde bulundurulur. Örnek vermek gerekirse alınacak benlerin sayısı, büyüklüğü, kişinin SGK güvencesi olup, olmaması belirleyici olmaktadır. Bu ölçütler ışığında bir fiyat listesi paylaşacağız.

SGK’LI Hastalara %50 İndirim Uygulanır

Fiyatlar belirlenirken ilk olarak kişinin SGK güvencesi olup, olmamasına bakılır. Kişi SGK, Bağkur, Emekli Sandığı gibi (Sosyal Güvenlik Kurumu) güvencesi varsa fiyatlarda %50 indirim uygulanmaktadır.

Alınacak Benlerin Sayısına Göre (2. ve sonrakiler %50 indirimli)

Dikkate alınan bir diğer husus ise alınacak benlerin sayısı olmaktadır. Doğuştan ya da sonradan vücudumuzun her yerinde oluşabilir. A kişisinde 1 tane olurken, B kişisinde 10 ve üzeri bile olabilir. Fiyat belirlenirken ilki + sonrakiler şeklinde ele alınır. İlk ben normal fiyat üzerinden hesaplanırken sonrakilere %50 indirim yapılarak hesaplanır.

Benlerin Büyüklüğüne Göre (0,5 mm ve üzeri olanlar)

Ücret belirlenirken kıstas alınan bir diğer etken ise alınacak nevüslerin büyüklüğü olmaktadır. Ölçü 0,5 mm’ye kadar olanlar ile 0,5 mm üzeri olanlar şeklinde değişmektedir. Şimdi dilerseniz ölçüleri temel alarak bir fiyat listesi çıkaralım.

İlk Ben 250₺ İkinci ve sonraki her biri 125₺

Evet, arkadaşlar 0,5 mm’ye kadar beni olan bir kişiyi örnek vererek fiyatlandırma yapmak istiyorum. Kişinin SGK güvencesi olduğunu da kabul ediyoruz. Bu kişiden 1 adet alınacaksa ilk nevüs ücreti 250₺ olacaktır. İki tane olması halinde ilki 250₺ İkincisi 125₺ olacaktır. Bu şekilde sayısına göre tahmini fiyatı bulabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz doktor muayenesi imkânından yararlanabilirsiniz. Bunun için vaktim yok diyorsanız sanal muayene uygulaması ile İnternet üzerinden aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Muayene Ol, Doktordan Bilgi Al, Ücretini Öğren

0,5 mm üzeri olanların ücreti doktor muayenesi ile belirlenir. Bunun için size iki farklı olanak sunulmaktadır. İlk olanak size en yakın ben aldırma merkezine gelerek ücretsiz muayene olmanızdır. Doktorunuz size uygulanacak tedavi + ücretler hakkında bilgi verecektir. Onay vermeniz halinde tedaviye başlanmaktadır. Size en genel cerrahi uzmanını görmek ve randevu oluşturmak için aşağıda yer alan butona tıklayınız.

Ben Tedavi Merkezleri, Doktorlar

Sanal Muayene Uygulamasını Kullan, Resim Gönder, Ücretini Öğren

Doktora gelmek için şuan boş vaktiniz yok ise sizin için sanal muayene uygulaması mükemmel bir seçenek olacaktır. İnternet bağlantısı olan her yerden kullanabileceğiniz sanal muayene uygulaması ile yine ücret dâhil, merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken alınmasını istediğiniz benlerin resmini çekerek aşağıda yer alan formu kullanarak doktorlara iletmeniz yeterli olacaktır.

Gizlilik Politikası

Göndermiş olduğunuz resimler genel cerrahi uzmanı tarafından incelenerek sizlere bilgilendirme amaçlı istenmektedir. Gerekli inceleme ve bilgilendirme sonrası sistemlerimizden kalıcı olarak silinmektedir. IDEA Klinik gizlilik ilkesi sayfasından tüm detayları görebilirsiniz.

Ameliyatsız Ben Tedavisi Yöntemleri Uygulanıyor, Öneriliyor

Son olarak uygulanan tedavi yöntemlerinden bahsetmek istiyorum. Yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi tüm benlerde ameliyatsız yöntemler uygulanmaktadır. Bunlar Lazer, Radyofrekans, Plexr ve Elektrokoter cihazları ile yapılmaktadır. Ameliyat ya da dermatoloji uzmanlarının uyguladığı krioterapi (sıvı azotla dondurma) yöntemi kullanılmamaktadır. Nasıl yapıklarını ameliyatsız ben tedavisi sayfasından görebilirsiniz.

Ameliyatsız ben tedavisi

Doktora Sormak İstediğiniz Sorularınız Var mı?

Evet, arkadaşlar ben aldırma fiyatları ile ilgili yazımız buraya kadardır. Sizlerin öğrenmek istediği farklı hususlar var ise aşağıdaki soru ve yorum formunu kullanarak iletebilirsiniz. En kısa sürede yanıtınız bu sayfada yer alacaktır.

Feragatname
Sayfada yer alan ücretler sitemize yazıları ile destek veren doktorlar ile görüşülerek eklenmiştir. Diğer hastane, klinik ve doktorların ücretlerinde farklılık olabilir. Hizmet almak istediğiniz kurum, kuruluş, doktor ile görüşerek uyguladığı fiyat tarifesini öğrenmelisiniz.

11 Eylül 2018 Tarihinde IDEA Klinik Editörleri tarafından güncellenmiştir.

1.529 Yorum

 1. Ssk yok.bes altı tane ben var ama yüzeyde yani derin degil iz kalır diye cok korkuyorum.fiyat ne kadar olur

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan benlerinizin fotoğrafını çekip gönderirseniz hem değerlendirip hem deücretlendirebiliriz

 2. Özgür kahraman/erkek

  Yüzümde 26 tane ben var hepsinin cm si 0.1 cnm veya 0.5 cnm var bunları aldıktan sonra iz kalırım fiyatlandırma olarak bana nasıl Bi bilgi verirmisiniz

  • Doktorun Cevabı

   ben sayınız fazl olduğu için çok küçük olanları ücretlendirmeyebiliriz.gelirseniz en uygun şekilde tedavinizi yapabiliriz

 3. hocam yüzümde 5cm büyüklüğünde ben var ve biraz kabarık alınması lazerlemi olur iz kalırmı

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim,kabarık olduğu için RF ile tedavi daha uygundur

 4. 12 yaşındayım suratımda 5 tane ben var aldırmak istiyorum 7. sınıfa geçtim büyüdüğümde kaç yaşımda aldırabilirim 2 tanesi ağzımın üstünde 1 tanesi burnumun köşesinde 2 tanesi yanaklarımda

 5. benleri ne kadara aliyorsunuz

  • Doktorun Cevabı

   benlerinizin fotosunu çekip 05426210888 nolu telefona whatsapptan gönderebilir ve ücret öğrenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.