Ben Aldırma Fiyatları Ne Kadar?

IDEA Kliniklerinde ben aldırma fiyatları, alınacak benlerin büyüklüğü, yapısı, sayısı ve kişinin SGK güvencesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ücretsiz muayene imkanından faydalanarak doktorlarımızdan bilgi alabilir veya WhatsApp hattımıza benlerinizin fotoğrafını göndererek ücret ve tedavi bilgisi alabilirsiniz.

Size özel ücret bilgisi ve işlemleriniz için 0542 621 08 88 numaralı WhatsApp hattına benlerinizi gösteren fotoğrafı gönderebilirsiniz. İşlemlerinizi WhatsApp üzerinden devam ettirmek için lütfen aşağıdaki butona tıklayarak benlerinizi gösteren fotoğrafı gönderin.

Ben aldırma fiyatları

Ben Aldırma Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Öncelikle her kurumun kendine özgü fiyat politikası olduğunu belirtmek istiyorum. IDEA Klinik hekimleri, ben aldırma ücretlerini belirlerken, aşağıda yer alan 3 hususa göre değerlendirme yapmakta;

 • Benlerin büyüklüğü: Nevus olarak da tabir edilen benler; dermal, epidermal ve melanositik olarak üç gruba ayrılır. Bu türler arasında iğne ucu kadar küçük olanlar yanı sıra vücudun büyük bir bölümünü kaplayacak kadar büyük benler bulunmaktadır. Bu nedenle benlerin büyüklüğü 0,5cm ve üzeri şeklinde sınıflandırma yapılarak fiyat belirlenmektedir. (1).
 • Benlerin Sayısı: Her bireyin vücudunda bir veya daha fazla ben bulunabilir. Aldırmayı düşündüğünüz benlerin sayısı, toplam ücretin belirlenmesinde önemli bir faktördür. Ücretlendirme, ilk ben için tam ücret alınırken sonraki eklenen her ben için %50 indirim uygulanarak hesaplanır.
 • SGK Güvencesi: Kliniğimize müracaat edenlerin SGK ya da özel sigorta kapsamında olup olmadıklarına bakılır. Sigorta kapsamında olanların ücreti %50 indirimlidir.

SIK SORULAN SORULAR

Ben aldırma ücretleri ile ilgili merak edilen diğer hususlara da kısa kısa değinmek istiyorum.

Lazerle Ben Aldırma Fiyatı Ne Kadar?

Ücretlerinin belirlenmesinde uygulanacak olan ben aldırma yöntemi değil de benlerin büyüklüğüne dikkat edildiğini belirtmiştim. Muayene esnasında hangi yöntemin uygulanması gerektiğine karar verilir. Lazer, Radyofrekans ya da Plazma bunlar arasında fiyat farkı yoktur.

Devlet Hastanesi Ben Aldırma Ücreti Ne Kadar?

Kamuya ait hastaneler SGK ve Bağkur kapsamında olan hastalara ücretsiz hizmet vermektedir. Dermatoloji uzmanları, dondurma yöntemi dediğimiz (Kriyoterapi) ile ben aldırma işlemi yapmaktadır. Birden fazla seansa gerek duyulan bu yöntem ile devlet hastanelerinde ben aldırma işlemi yapılabilir. Sigortası olmayan hastalardan ise belli bir oranda ücret alınmaktadır. (2).

Özel Hastanelerde Ben Aldırma Fiyatı Ne Kadar?

Yazının giriş kısmında da belirttiğim gibi her kurumun kendine özel fiyat politikası vardır. Sabit bir ücret uygulaması yoktur. Hastanenin popülerliğine göre 1000₺’den 10.000₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Ben aldırma fiyatları ile ilgili sormak istediğiniz hususları 0212 572 72 65 ya da iletişim sayfasında yer alan form aracılığı ile sorabilirsiniz.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir.

REFERANSLAR

 1. Happle, R. (1995). What is a Nevus. Dermatology191(1), 1-5.
 2. TARIM, G., Cantürk, T., Şentürk, N., & TURANLI, A. (2010). Dermatolojik tedavide kriyoterapi kullanımı. Journal of Experimental and Clinical Medicine17(3).

1.586 Yorum

 1. Merhaba ben aldırma için ücret bilgisi alabilirmiyim

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba
   SGK lı iseniz 5 mm’ye kadar ilk ben 500TL, eklenen her bir ben 250TL.
   Sgk nız yoksa iki katı ücret ödersiniz.
   5 mm den büyük benler muayene ile ücretlendirilir.
   Burun, kaş, göz kapağı, dudak gibi özellikli alanlardaki benler de muayene ile ücretlendirilir
   Muayenemiz ücretsizdir

 2. Merhaba bende 7 adet ben çıktı 2 si mercimek tanesi kadar kasık altı bölgede bunun için öneriniz ve tedavi için ne yapmam gerekiyor

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Kasık bölgesindeki bu tür oluşumlar benden çok Kondilom dediğimiz cinsel temasla bulaşan hastalık olabilir.gecikmeden muayene olup tedavi olmalısınız.
   Kondilom bulaşıcı virüs kaynaklı bir hastalık olduğu için tedaviye en kısa sürede başlanmalıdır.
   Kondilom tedavisini kliniklerimizde laser ve radyofrekans ile yapmaktayız bu nedenle normal yaşamınıza ara vermeniz gerekmiyor ve iyileşme çok hızlı oluyor.
   Nasıl bir takip yapılacağı tedavi kadar önemlidir.
   İdea Klinik olarak kondilom tedavisine aldığımız her hastaya gerekmesi halinde ek ücret almadan altı seans ücretsiz uygulama yapmaktayız.
   Ek seans gerekse de gerekmese de bir yıl ücretsiz takip etmekteyiz.
   Anal-genital siğil tedavisi ücretini sorgularken asıl takibinizin nasıl yapılacağını sorgulamalısınız yoksa defalarca tedavi ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz.

 3. Merhaba bacak kisminda beyaz ben var ve yuvarlak et gibi sallanan şekilde,aldirmak isterdim acaba ondan kurtulma şansim varmi? Teşekkürler

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Her tür beni tedavi edebiliriz. 05426210888 nolu telefondan tüm kliniklerimize randevu ve bilgi alabilirsiniz.

 4. Merhaba bebekleğimden kalan dudağımın üstünde bir doğum lekesi var ben gibi ama birazcık büyük derinin altında herhangi bir leke yok sadece derinin üstünde bir leke var. Bu lekeyi aldırdabilir miyim acaba mümkün mü ?

  • Doktorun Cevabı

   merhaba,
   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilir, size en yakın kliniğimizi öğrenebilir, extra bilgi ve tüm kliniklerimize ücretsiz muayene ve tedavi için randevu alabilirsiniz

 5. Merhaba benim yüzüm de güneşlekeri var yüzeysel acaba hangibölüme giriyor ben randevu talep etmek istiyorum şimdiden teşekür ederim

  Kader

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Her tür beni tedavi edebilecek teknolojiye sahibiz. Gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavi edebiliriz. 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz

 6. Burnumda köşesinde bi tane ben var ayrıten yüzümde siyah noktalar var onlar ben yerinemi geçiyo acaba

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Ben ve siyah nokta tedavisi farklıdır. Ben tedavisini yapabiliriz. 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz. Siyah noktaların tedavisi içinde medikal estetik klasikleri ile görüşüp Cilt bakımı yaptırabilirsiniz

 7. Merhaba benim yüzümde almak istediğim dört tane 0.5mm den küçük ben var fiyat ne kadar olur acaba

  • Doktorun Cevabı

   Merhabaa,
   Bnlerinizin fotoğrafını 0542210888 nolu telefona gönderirseniz değerlendirip ücrelendirebiliriz.

   • Merhaba hocam..üzümde 5 tane benin var.onlardan kurtulmak istiyorum.merakettım soru.tedavidan sonra morarma şişme odem gibi şeyler oluyorşu?

    • Doktorun Cevabı

     Merhaba,
     Kliniklerimizde her tür beni tedavi edebilecek teknolojiye sahibiz, gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavi edebiliriz. 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz

  • Sgk guvencem yok uc tane kucuk ben ne kadar olur fıyatı

 8. yüzümde dudağım üstünde siyah büyük ben var aldırmak istiyorum hocam kansere yol açar mı

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Benler tedavi edilmezse zamanla çevresel faktörler, travmalar ve güneş ışınlarının etkisiyle hücre yapısı değişerek kötü huylu hale gelebilir. Tedavi edilen ben kanserleşemz.

 9. Hocam 20 aylık oğlumdan doğumda sağ parmağında ve ensesinde küçük yara izi vardı gecmeyince doktor doktor gezdik biyopsi alindi hastalığın ismi epidermal nevus denildi ve tedavisinin olmadgi lazer veya dondurma tedavisinin olduğu o da hem çocuk küçük hemde lazer olsa dahi tekrarlanilacagi söylendi psikolojik olarak çökmüş durumdayız ne yapacağımızı bilmiyoruz tip sürekli gelişiyor tedavisi yok mu lazeri oneriyormusunuz veya hangi yontemi oneriyorsunuz ? Cerrahi islem olursa lezyon tekrarlama olmaz ama iz kalir deniliyor lazerdede iz kalmaz ama tekrar nukseder deniliyor ne kadar dogru acaba ? Boyle birsey basimiza ilk defa geliyor tedavisinin olmadigini bildigimiz halide care ariyoruz ne olursunuz bizi aydinlatin sizin bir kac cumleniZ bizi rahatlatip ne yapilabilecegimiz icin cok onemli. Isterseniz patoloji sonucunu ve resimleride atabilirim

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Fotoğraflarını çekip 05426210888 nolu telefona fotoğraf gönderin, değerlendirelim.

   • Bedirhan Yıldırım

    13 yaşında bir oğlum var ben tedavisinden yararlanabilir mi acaba ???

    • Doktorun Cevabı

     Merhaba,
     her yaşta ben tedavisi yapılabilir.
     Kliniklerimizde ben tedavisini ameliyatsız yöntemlerle yapıyoruz ve ameliyatsız yöntemlerle ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz.
     Kliniklerimizin tüm şubelerinde benin yapısına göre lazer, Radyo Frekans, plazma, Koter veya ameliyatla çıkarma yöntemlerinden en uygun olanı seçip uyguluyoruz.
     Ben tedavisinde kullanılacak yöntemin yanı sıra tedavi bedeli de önemli, fakat tedavinizi yapacak olan doktorun tecrübesi ve becerisi, ben tedavisinde kullanılan cihazlarla ilgili almış olduğu eğitimler önemlidir.
     Tedaviden hemen sonra iz olur ancak 3-4 gün içinde tedavi bölgesi kabuk bağlar, 5-10 gün arasında kabuk düşer, daha sonra bu alanda hafif bir kırmızılık olur, bu kırmızılık iyileşme dokusudur, bünyenizin iyileşme özelliklerine göre zamanla cilt rengini alır.

 10. Yüzünde yüzeysel birçok ben var hangi yöntem ile tedavi yöntemini tercih edersiniz

  • Doktorun Cevabı

   Benlerinizi ücretsiz muayene ile değerlendirip, lazer, radyo frekans, plazma yada elektrokoter le tedavi ediyoruz. Hangi yöntemle tedavi edeceğimize muayene ile karar veriyoruz.

   • Aldırmak istediğim 1 tane benim var ve sonrasında iz kaşır korkum var sadece

    • Doktorun Cevabı

     Benlerinizi tedavi ettirmeden önce tecrübe ve özellikle kullanılacak teknolojileri de araştırmalısınız, gittiğiniz klinikte her tür tekniğinin olduğunu öğrenmelisiniz.
     Kliniklerimizin tüm şubelerinde benin yapısına göre lazer, Radyo Frekans, plazma, Koter veya ameliyat yöntemlerinden en uygun olanı seçip uyguluyoruz.sohbet mesafesinden çıplak gözle bakıldığında zaman farkedilir iz kalmıyor.
     Bu sayede en iyi sonuçları alıyoruz. Bilgi ve randevu için 05426210888 nolu telefonu arayabilir, WhatsApp tan fotoğraf gönderebilir ve yazabilirsiniz.

 11. yüzümde 5 tane yüzeysel ben var et beni değil 0.5mm küçük aldırmak istiyorum 17 yaşındayım babamın sgk sı yok sgk ücretinden yararlanırmıyım

  • Doktorun Cevabı

   Yardımcı oluruz, 05426210888 nolu telefondan randevu alıp gelebilirsin

  • Iyi günler benim benler vardı mercimek boyutunda kabarık ama yanma kanama herhangi bi değişiklikler yoktu ve benleri siğil ilacı ile duşurdum az bişey iz kaldı ama korkuyorum ki kanserli ben olduysa ve ben onu ameliyatsız düşürdüm diyeceğim şu ben tekrardan benlerimi olduğu yeri gostersem olurmiki

   • Doktorun Cevabı

    Merhaba,
    Kökleri tam olarak ayrılmadı ise onlar zaten tekrar büyüyecektir. Ben muayenesi kliniklerimizde ücretsiz. 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 12. Yüzden bn aldırmak istiyorum 5 tane kadar alınmadan önce inceleme Yapıyor musunuz iyi veya kötü huylu mu diye

  • Doktorun Cevabı

   Muayene ile benin iyi yada kötü huylu olup olmadığı anlaşılabilir.ben tedavisi sırasında biopsi için parça da alınıp incelenebilir.5426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin ,değerlendirelim,ücret bilgisinide fotoğraflara göre verebiliriz.

  • Yüzümde 2 tane kahverengi ortalama 0.4 mm kalınlığında ben var. Aldıktan sonra iz kalırmı, hangi yöntemle alınabilir ve güncel fiyatı ne kadardır öğrenebilirmiyim

   • Doktorun Cevabı

    0542610888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz daha rahat değerlendirebiliriz. Ciltten kabarık olduğu için radyofrekans yada plazma ile tedavi edebiliriz. Tedaviden sonra sohbet mesafesindwn farkedilebilen bir iz kalmaz.

 13. 1.5 cm benim var fiyatı ne olur

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba, 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim, ücret konusunda da bilgilendirebiliriz

  • Yüzümde benler var lazerle aldırmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz

   • Doktorun Cevabı

    Ben tedavisinde hangi yöntemle tedavi edilebileceğine muayene ile karar veriyoruz.ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz. ( laser,Rf, plazma )05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderip extra bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 14. Yüzümde 15 tane küçük ben var fiyat nedir nasıl yapicak

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz benlerinizi değerlendirip, ücretlendirebiliriz

 15. yuzumde iki tane ben var. biri buyuk, digeri kucuk. aldirma istiyorum. yabanciyim. oturma izin, rendevusiz aldirabilirimmi. hem de su an istanbuldayim

  • Doktorun Cevabı

   Tedavi için herhangi bir belgeye gerek yok. 05426210888 nolu telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz, Bu telefona benlerinizin fotoğrafını whatsapptan gönderebilirsiniz

 16. Indirim icin devlet hastanesinden sevk gerekiyor mu.ssk demissiniz emekli sandigi icin durum nedir.ayrica bu tedaviler devlet hastanelerinde veya ozel hastanelerde yapiliyor mu.

  • Doktorun Cevabı

   hayır sevk gerekmez.%50 indiriminiz olur.devlat hastanelerinde tedavi genellikle cerrahi olarak yapılır.05426210888 nolu telefondan extra bilgi ve randevu alabilirsiniz

 17. Trabzonda da lazerle ben aldirabilirmiyim

 18. 5 yaşında kzıım var. Boynunda yaklaşık 2 cm lik ben var. Ne zman aldırabiliriz ?

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

  • Trabzonda subeniz var mi

  • 5 tane beni kaça alıyorsunuz bir tanesi büyük devlet hastanesine cıktım ameliyat dedi ben ameliyatla aldırma istemiyorum

   • Doktorun Cevabı

    Ben tedavisine yönelik teknoloji yoksa cerrahi olarak almayı öneriler. Fakat ameliyatla alınırsa benin üzerindeki katı büyüklükte iz kalır. Kliniklerimiz de ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz. Lazer, RF, plazma. Gelirseniz yada ne kadar güzel bi gündü ama nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz benlerinizi değerlendirip hangi yöntemle tedavi edebileceğimiz konusunda daha net bilgi verebiliriz. Ben muayenesi ücretsizdir.benleeinizin fotoğrafını gönderirseniz daha kolay ücretlendirebiliriz.

 19. Merhaba ben almanyada kaliyorum ve ocakta bir haftaligina ankaraya gelecem. o sürede ben aldira bilirmiyim.
  Bir tane 3-4mm benim var tam cenemin altinda. cok rahatsiz oluyorum. ama korkuyorum yani her kese güvenemiyorum iz kalacak diye. Ve fiyati ne kadar türkiyede sigortasi olmayan kisiye. bide sorum aldirdiktan sonta tekrardan muaneye gelmem lazimmi

  • Doktorun Cevabı

   benlerinizi geldiğinizde tedavi ettirebilirsiniz.iletişim bilgilerimiz Adres: Atatürk Bulvarı No:81/5 Kızılay – ANKARA
   TEL: 0312 431 75 47 – 0312 431 95 47 (GSM: 0505 119 36 90 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilir,randevu,ücret bilgisi alabilirsiniz,

  • Diyarbakırda şubeniz bulunmakta mı

 20. Yaklaşık 30 tane benim var biri büyük diğerleri küçük fiyatı yaklaşık ne kadar olur

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz durumunuzu değerlendirip ,ücretlendirebiliriz

 21. benlerim çok küçük ve et beni degil sayı olarak çok 10 dan fazladır .acaba ne kadara alırsınız

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz durumunuzu değerlendirip ,tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirip,ücretlendirebiliriz

 22. Ssk yok.bes altı tane ben var ama yüzeyde yani derin degil iz kalır diye cok korkuyorum.fiyat ne kadar olur

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan benlerinizin fotoğrafını çekip gönderirseniz hem değerlendirip hem deücretlendirebiliriz

 23. Özgür kahraman/erkek

  Yüzümde 26 tane ben var hepsinin cm si 0.1 cnm veya 0.5 cnm var bunları aldıktan sonra iz kalırım fiyatlandırma olarak bana nasıl Bi bilgi verirmisiniz

  • Doktorun Cevabı

   ben sayınız fazl olduğu için çok küçük olanları ücretlendirmeyebiliriz.gelirseniz en uygun şekilde tedavinizi yapabiliriz

 24. hocam yüzümde 5cm büyüklüğünde ben var ve biraz kabarık alınması lazerlemi olur iz kalırmı

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim,kabarık olduğu için RF ile tedavi daha uygundur

 25. 12 yaşındayım suratımda 5 tane ben var aldırmak istiyorum 7. sınıfa geçtim büyüdüğümde kaç yaşımda aldırabilirim 2 tanesi ağzımın üstünde 1 tanesi burnumun köşesinde 2 tanesi yanaklarımda

 26. benleri ne kadara aliyorsunuz

  • Doktorun Cevabı

   benlerinizin fotosunu çekip 05426210888 nolu telefona whatsapptan gönderebilir ve ücret öğrenebilirsiniz

  • Alnımda ve burun kenarında benim var aldırmak istiyorum fakat çöküntü olarak kalmasından korkuyorum.Lazerde çöküntü meydana gelir mi ? Ne kadar sürede iyileşme gerçekleşiyor.

 27. iyi günler yüzümde biyun tarafında ve kaşımda olmak üzere benlerim var. bunlar sadece leke olduğundan dolayı ameliyatsız yöntemle sildirsem acaba iz kalırmı ve herhangi bi yan belirtisi olurmu

 28. Merhaba benimde aldırmayı düşündüğüm benleri var ve bi hafta sonra nişanım var kabuklanma düşermi bu sürede ve makyaj yapmakta sıkıntı olurmu

  • Doktorun Cevabı

   yara iyileşme süreciniz önemli,bu kişiden kişiye çok değişir.bu nedenle düğünden sonra yaptırın tedavinizi

 29. İyi günler yüzümde 8 tane falan ben var 1 tanesi et beni sadece aldırmak istiyorum tedavi ve fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim

 30. Gozdekalayci@hotmail.com

  Uygulayacaginiz ameliyatsiz yontemde iz kalirmi..

  • Doktorun Cevabı

   tüm yöntemlerde mutlaka iz kalır.ama RF,laser yada Plazma ile tedavide gözle sohbet mesafesinden algılamayacak kadar az iz kalır

 31. İyi günler benimde yüzümde iki tane rahatsız olduğum iğne ucu büyüklüğünde ben var 2 hafta sonra denize gidicem aldırdıktan sonra güneşe çıkılmaması gerekliymiş diye duydum sorun olurmu bide muayene ücreti alıyomusunuz?

 32. Yüzümde 10 tane iğne ucu kadar küçüklükte ben var bir tanesi büyük o da toplu iğne basından küçük bu tarz küçücük benler içinde mi 250 tl fiyat ayrıca et beni değil doktorumla görüştüm zararsız alındıgında hiçbir zararı olmayacak benler oldugunu ifade etti fiyat hakkında ne söyleyebilirsiniz

 33. iyi bayramlar hocam yüzdeki lekeler neden oluşur çaresi varmıdır oluşmaması için ne yapmalı birde lazer karbon plink gibi hangisi iyidir kesin çözümmüdür tekrar lazer yapınca çıkarmı lekeler

 34. yüzümde 1mm büyüklüğünde bikaç ben var onlar ıcın de mi ücret 250 tl olucak acaba?

 35. Merhaba ben önceden lazerle sırtımdan ben aldırdım 6 ay geçti yeni kahverengili leke şeklinde iz var
  yüzümde bir tane var onu da aldırmak istiyorum ama iz kalır diye yapamıyorum doktorlara sorunca kişiden kişiye cilt gösterdiği tepki değişir şimdi soracağım soru en son sonuç ne zaman alırız kaç aydan sonra ?ve bu sonuç gerçektrn mi kişiden kişiye değişiyor mu?

  • Doktorun Cevabı

   sırtınızdaki bene tekrar rötuş gerekebilir.kişiden kişiye iyileşme süreci,şekli değişiklik gösterebilir.en geç 8 aya kadar beklemek gerekir.nadiren bundan daha uzun olabilir.hangi yöntemle yapılırsa yapılsın mutlaka iz kalır ama farkedilirlik derecesi farklıdır.

 36. Merhaba Hocam; Tüm benler alınabilir mi istisna olanları var mı?

 37. Hocam merhaba yüzümün sol tarafında 2 adet kahverengi ben var birisi biraz şişkin ikiside ortalama mercimek kadar radyofrekans ile iz kalırmı birde sgk sız fiyatınız nedir

  • Doktorun Cevabı

   RF (Radyofrekans) ile yapılan ben aldırma işleminde iz ancak sohbet mesafesinde çok nadir fark edilir.

 38. Yüzümde 20tane mercimek büyüklüklüğünde ben var kabarık degil 1seansta gider mi giyat nedir teşekkürler

 39. hocam benim aldıracağım benin üstünde kıl var beni aldırırsam bir sorun olur mu

 40. leke tedavisinde radyo frekansmı yoksa lazermi daha uygundur hocam hangisi daha iyi dir

 41. Mrb;
  Burun uzerindeki siyah et benini aldiktan sonra ne kadar iz kalabilecegini op.dan once netlestirmemiz mumkun mudur?
  Tsk

 42. merhaba
  benin miktarı çok olunca fiyatta indirim yapıyormusunuz acaba ?

 43. yüzümde siyah noktalar halinde ben var dışarı çıkıntısı yok bunları aldırabilirmiyim

  • Doktorun Cevabı

   evet ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz,gelirseniz tedavinizi yapabiliriz
   Op.Dr.Atilla Kaya

 44. İki goğusumun arasında 1 veya yarım santımlık bir ben var aldımak istiyorum ayrıca emziriyorum

 45. Ben aldırcam lazerle fiyatı nedir bilgi istiyorum

 46. Fotoğraf yükleme için bi kısım yok gibi yuz kısmında Küçük benler var bu konuda yardım ve oneri bekleriz. Tesekkürler

 47. Merhaba benim dudak ve burun arasındaki çizgi üstünde 0.5 mm bir et beni var alınabilir mi

 48. hocam doğuştan 15 mm bir lekem var hangi yöntemle alırsınız RF İlemi alınca ne zamana iyileşir

  • Doktorun Cevabı

   tedavi yöntemini seçerken leke ve derinliği önemli,laser çok yüzeyel lekelerde kullanılabilir,iyileşme sürecini kişisel özellikleriniz,lekenin derinliği belirler

 49. Benim yüzümde minik minik kahverengi renkte birsürü ben var ama hepsi küçük ve ben bunlardan artık çok rahatsız oluyorum bunlarda lazer le tedavi oluyo mu oluyosa bile iz kalıyomu ?? Bide fiyat olarak bu benlerin fiyatı nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim

 50. Merhaba hocam benim burnumda hafif kucuk 0.5 cm buyuklugunde siyah ben var bunun ucreti ne kadardir ve iz kalirmi

  • Doktorun Cevabı

   farkedilir iz kalmaz.0532 463 96 82 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 51. Merhaba hocam, benim yüzümde koyu renkli benler acaba bunun fiyatı farklı mı 0,5 cm likten

  • Doktorun Cevabı

   fiatı belirleyen benin çapıdır.beninizin büyüklüğüne göre ücretlendirme listedeki gibi yapılır.

 52. Şişli’de ki kliniğinizde öğrenci indirimi yapılıyor mu?
  Yapılıyorsa %’de kaç oranında yapılıyor?
  Şimdiden teşekkür ederim.

 53. Merhabalar; git gide yüzümde çoğalmaya başlayan benlerim var bu benler küçük ve et beni değil yaklaşık 6 tane var bunların tedavisi iz kalmadan yapılabiliyor mu

 54. Merhaba bu yorumu gören herhangi birisi eğer benini aldırdıysa bana ulaşabilir mi yusufozbag inst

 55. Taksit yapıyor musunuz acaba

 56. Hocam burnumda mercimek büyüklüğünde kahverengi hafif kabarık ben var izmir de yaşıyorum fiyat alabilir miyim

 57. Merhabalar. Benim sağ gözümün üstünde kaşımı da içine alan zeytin genişliğinde bir ben var. Doğduğumdan beri var. Ben demek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama ondan kurtulmak istiyorum. Birkaç yere sordum 1000 ila 1500 ₺ aralığında fiyatlar verdiler. Gerçekten çok fazla bir fiyat. Acaba siz kaç ₺’ye yaparsınız? Lütfen fiyat konusunda bilgilendirme veriniz. Fiyat verilmediği takdirde karar kılamıyorum hiçbirşekilde. Şimdiden teşekkürler.

 58. Merhabalar hocam , dudağımın üst kısmında dudağıma çok yakın kabarık bir ben mevcut. Bir ay önce iltihaplandığını fark ettim benimin içinde beyaz bir nokta var, sönüp sönüp tekrar oluşuyor nedeni nedir? Nasıl bir tedavi izlenmeli?

 59. hocam yuzumde 3, 4 tane ben var bunlar siyah cildiye profesorune gittim bunlar ameliyatla alinir lazrle alinmaz dedi size gelmistim bakir koydeki yerinize lazerle alonir dediniz nasil olcAk

  • Doktorun Cevabı

   biz ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz (laser,RF,koter,plazma-R) bu nedenle hastamız geldiğinde muayene ile değerlendirip en uygun yöntemle tedavisini yapıyoruz.tabiiki herhangi bir teknolojik aletin yoksa sadece cerrahi olarak tedavi edersin.
   Op.Dr.Atilla Kaya

 60. Yüzüm de çok sayıda ben var ve ben bunlardan rahatsız olmaya başladım yani en başta daha azdı gün geçtikçe daha da artmaya başladı özellikle ergenlik döneminde sayısında gözle görülür artma oldu suan yaşım 22 ve daha da artıyor ve bu durum beni çok korkutuyor çok küçük küçük benler ama sayısı oldukça fazla sizce ne yapmam gerekiyor

  • Doktorun Cevabı

   öncelikle çok rahatsız olduklarınızı tedavi ettirin.yaz kış mutlaka güneş koruyucu kullanın.
   Op.Dr.Atilla Kaya

 61. Hocam siz benim kurtuluşum olabilirsiniz ciddi derecede rahatsızlık duydugum bir konu bu yüzüde benler var yanağım da ve hemen kaşımın altında et beni var bide küçük küçük benler var iz kalmasın istiyorum bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.

 62. Merhabalar. Yüzüm başta olmak üzere her yerimde irili ufaklı çok sayıda nevüs var. Çoğu hatta neredeyse hepsi doğumdan sonra çıkmış hala da çıkıyor. Ve devamlı büyüyerek çıkıyor. Daha önce bi tane et ben aldırdım fakat bir problem çıkmadı incelemeler sonucunda. Sizce bu normal bi şey mi. Biliyorum elbette görmeniz bakmanız lazım fakat merak ettiğim bunun nedenlerinin sizce neler olabileceği. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

  • Doktorun Cevabı

   benler daha çok genetik,güneş ışınları nedeniyle oluşur.extra bir nedeni varmı araştırmak gerekir

 63. Cevap bekliyor

  Çok küçük ben ler var suratında 10 kadar bunları aldirinca suratta iz kalirmi ve kötü huylu ben ler varmidir

 64. Merhaba karın bölgesin ve göğüs üzerin ufak ufak benler var 7 tane bunları nasıl alabiliriz veya nasıl olur Bilgi verirmisiniz

  • Doktorun Cevabı

   et beni ise Rf ile tedavi edilebilir.RF tedavsi iyileşme sürecinin en hızlı olduğu yöntemlerden biridir

 65. Benim etbeni deil alınır mı?

 66. Ben önceden sizin kliginizde 6 tane ben aldirdim şimdi birtane daha aldirsam 200 tlmi 100 tlmi ödücem ?

 67. Merhaba leke ben var yüzümde ve hamileyim lazer yada radyo frekansın bi zarari olur mu bebeğe ?

  • Doktorun Cevabı

   gebelikte hormonların etkisi ile ciltte lekelenmeye eğilimi arttırır,gebelik sonrası tedavi olmalısınız

 68. Merhaba
  Doğuştan 25 kr büyüklüğünde yanağımda bir benim var. Doktorlarla ve genel cerrahlarla görştügümde Benin oldukça derinde ve büyük olduğu için ameliyatla alınması gerektiği söylendi. İki farklı genel cerrah ve dermatolog gördü.( Türkiyede en bilinen iki ayrı özel hastanede. )Aynı benden annemde de vardı ve alındığında yağlı dokuya kadar indiği tespit edilmişti. Hangi müdahaleyi önerirsiniz?

 69. Merhaba. Benim suratımda kahverengi benler var 9 tane . Daha önce cildiye bölümünde sordum baktılar ve iyi huylu dediler. Uğraşma bence iz kalır diyerekte yolladılar fakat ben rahatsız oluyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz . Resim göndererek bi yorum yapabilir misiniz

 70. Hocam ben de bir kaç ben aldırdım atilla hocamızdan yalnız kaşıntı var ben yüzeyinde bu sıkıntı yapmaz demi

 71. Merhaba. Yüzümde leke benler var. Burnumun üstünde olan biraz kabarık. Bu benler için nasıl bir tedavi yöntemi uygulanmaktadır? İz kalma ihtimali var mı? Teşekkür ederim

 72. Hocam benim yüzümde 20 e yakın ben var bunlardan 2 si et beni diğerleri ise siyah noktalar.Bu siyah noktalardan kesin olarak kurtulabilirmiyiz

  • Doktorun Cevabı

   muayene ile değerlendirip tedavinizi yapabiliriz.ama yenilerinin oluşmaması için yaz-kış güneşten ciddi bir şekilde korunmalısınız

 73. Burnumun üstünde çok az kabarık bir ben var , burnum üstü olduğu için beni görünüş olarak kötü gösteriyor izsiz aldırabilirmiyin

 74. Peki benlerimizi aldırdıktan sonra tekrardan ben çıkması halinde ücretsiz mi alıyorsunuz ? Yani demek istediğim bir bene 2. Seans gerektiğinde 1. Seans ücretli, 2. Seans ücretsiz mi oluyor ?

 75. Merhaba, yaz tatilinin ortalarında benlerimi aldırdım. Bu benlerden birisinin 14 gün sonra kabuğu düştü ve şu an hâlâ tam olarak iyileşebilmiş değil. Benlerimden diğerinde yaklaşık iki ay sonra siyah bir nokta oluştu. Bu yeniden ben çıktığını mı gösterir ? Başka bir benimin de iyileşmiş olmasına rağmen bugün kızardığını ve hafif şiştiğini fark ettim. Bir şey olur mu ?

 76. Yuzumde nokta buyuklugunde benler var ve bu beni rahatsiz ediyo ayni zamanda surekli cogaliyor buyuyor siyah renkteler et beni ve kabarik degil yani alimi nasil olur iz kalmayan ve seansiz uygulama hangisidir arastirmalarima gore lazer gibi gozukuyo oda cok seansi o kadar vaktim yok ve en uygun tedavide fiyat nedir acaba

  • Doktorun Cevabı

   Muayene ile değerlendirilmeden şu yöntemle tedavi edilir demek zordur. lazer yada RF ile tedavi edebiliriz.

 77. 5 ay önce ben aldırdım 2 ay sonra kontröle gittim ben yarısı oluştu tekrar aldırdım 2 ay sonra tekrar çıktı yarısı tekrarmı gideyim yada ne yapmam gerekiyor izmirden saygılar

 78. Hocam 14 yaşımdayım yüzümde 10-18 tane ben var bıyık ve sakal bölgesindede 2-3 tane var aldirirsam bıyıklarım ve sakal çıkımında sorun olurku benler çok küçük nokta kadar bıyık bölgemde mercimek tanesinden biraz daha küçük ben var

 79. Burnumun yanındaki beni aldırmak istiyorum.fiyat ve operasyonla ilgili bilgi almam mümkünmüdür…saygilar

 80. 18 den kucuklere velisi olmadan tedavi ediyormusunuz

 81. Vahappalii@hotmail.com

  Yüzümde 6 7 tane ben var lazer tedavisi olmamı söyledi plastik cerrah hepsi birbirine yakın mesafede Alınan benin yerinde iz kalıyor mu lazer tedavisinde bide ücreti ne kadara mal olur.

 82. Merhaba benim yüzümde 0.5 cm den küçük kabarık olmayan 30 tane belki daha fazla ben var.22 yaşındayım ve üzülüyorum böyle. fiyat olarak çok pahalı oluyor yardımcı olabilir misiniz:(

 83. benlerim küçüktür çok küçük 5/6 tane war sgk da war fiyatı ne kadar olur

 84. Merhaba
  Ben iki ay evvel yüzümden dört tane ben aldırdım benlerim çok küçüktü cerrahi yöntemle dikişsiz olarak alındı koter kullandı doktorum şu an belirgin çukurluklar var ve çok kızardı. Dermatixsi jel kullanıyordum ama çukurluk için contractubex daha faydalı dediler iki gündür onu deniyorum kızarıklık arttı bu durumda bırakmalı mıyım yoksa geçici bir durum mu bu kızarıklık yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar..

 85. Kardeşim bende antibiyotikten dolayı çıkan ben var. Yüzümde bir çok yerde var. Bunlar sadece lazerlemi geçiyor?

 86. Merhaba ..
  3 yaşında bir oğlum var ve kafasının arkası komple ben(Nevüs) . Ama kabarık degil . Bu ben saçlı bölgede alına biliyormu

 87. Operasyondan sonra operasyon geçirildigi çok anlaşılıyo mu operasyonun izleri ne kaç günde geçiyo?

 88. Dudağımda küçük 2 tane ben var tedavi edilbebilirmi

 89. Merhaba hocam öncelikle 18 yaşındayım 1 ay sonra 19 olacağım. Gözüme biraz uzak kısımda kaşımın bittigi yerde kahverengi bir et beni var çok büyük değil mercimek kadar hafif şişkin duruyor ben rahatsız oluyorum bu benimden, gözüme az çok yakın diye endişe ediyorum yaşımda genç olduğu için bir problem olur mu? İz kalma olasılığı nasıl olur, hatta size resim atıp gösterme olasılığım var mıdır? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim hocam çok teşekkürler şimdiden/ İST

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilirsiniz.Rf ile tedavi edilirse sohbet mesafesinden farkedilemeyecek kadar az iz kalır.ben tedavisi her yaşta yapılabilir

 90. Atilla Bey merhaba, ben aldırma tedavisi sonrasında havuz ya da denizde yüzmemizin bir sakıncası olur mu? Bunun için beklememiz gereken bir süre var mı? Yanıt için şimdiden teşekkürler.

 91. Merhaba hocam yanağımda ben var fakat sakal ın yakınınďa olduğundan ve de üzerinde kıl uzadığından bu ben alınabilir mi

 92. Merhabalar hocam.29 yaşındayim erkegim cildim cok hassas olduğu icin güneşten hemen etkileniyorum.sormak istediğim benim vücudumda göğsümun hemen altında simetrik daire seklinde yaklaşık 1cm capinda siyah ben çıktı bu durum normal mi.

 93. Merhaba ben 1 sene önce ben aldırdım 2 tane yüzümde iz kaldı çok kötü sırıtıyor buna ne yapılmalı

 94. Merhaba Atilla Hocam

  Bu hafta gelmeyi düşünüyorum benim sorum şu. Buharlaştırma yöntemini rf ile mi yapıyorsunuz yoksa elektor koter ile mi

 95. Merhaba. 12 yaşında oğlumun burnunun altinda mercimek kadar ben var ve büyüyor kabarıyor. Doktor 18 yaşından sonra ameliyatla alınabilir ve her yıl kontrol ettirmen gerekir dedi. Sizce bu yaşta lazerle alinabilir mi yada başka yöntemle

  • Doktorun Cevabı

   her yaşta ben tedavisi yapılabilir.ameliyatla aldırmayın,benin en az iki katı büyüklükte iz kalır.RF ile tedavi edilmeli
   Op.Dr.ergun Aygören

 96. Merhaba hocam 5 ay oldu yüzümden benlerimi aldıralı küçük siyah nokta var ikisinde de ama çukurluk da var iz kaldı geçmez mi bu izler

 97. yüzümde ve kulaklarımda 5mm altında yüze yakın nokta benlerim mevcut kesin fiyatlandırma yapılabilirmi biran önce yüzümü temizletmek istiyorum

 98. Burnumun üzerinde siyahımsı bene benzeyen yüzeysel bir şey var ben olduğunu düşünmekteyim bu yeni çıkmadı 3-4 yıldır mevcut. Aynı zamanda bu benin altında siyah nokta mevcut ve ne yaparsam yapayım sıksam da tamamını çıkartamıyorum ve bu burnumdaki beni daha da kabarık ve kötü gösteriyor. Bununla ilgili hem siyah nokta için hemde ben için bir tedavi mevcut mu ?

 99. Merhaba hocam yüzümde irili ufaklıklı 20 ye yakın ben var yakın zamanda birkaç günlüğüne istanbula gelecem bu benlerden bir kısmını aldırmak istiyorum. Benleri aldıktan sonra tatile gidecem güneş ışınları benleri aldıktan sonra iz kalmasına sebep olur mu benleri aldırmak için ideal bir zaman var mı

 100. Merhaba ben bir ay önce yüzümden 4 tane ben aldırdım cerrahi yöntemle dikişsiz olarak çok küçüktü benlerim şu an alınan yerlerde belirgin çukurluklar ve kırmızılık var bu çukurluklar dolar mı böyle mi kalır eğer kalırsa yapılabilecek bir şeyler var mı yardımcı olursanız sevinirim.. dermatixsi jel kullanıyorum ilk zamanlara göre daha iyi durumda ilk günler daha kötüydü

  • Doktorun Cevabı

   kırmızılık iyileşme dokusudur.çukurluklar zamanla dolar ama cerrahi yöntemde sınırlar RF deki kadar iyi korunamaz

 101. Bahar Akbayrak

  Benlerimi aldirmak istiyorum.
  SGK’li degilim cünkü yurtdisinda yasiyorum.
  Benim saydigim 20 tane 0,5 cm altinda benim var. Fiyat ögrenebilirmiyim lütfen.

 102. Merhaba acaba taksitle ödeme imkanı oluyor mu ?

 103. Merhaba, burnumun üzerinde açık kahve tonlarında ben çıkmaya başladı koyulaşıp et beni olur diye endişe duyuyorum. Yeni çıkmaya başlayan ben için ne tür bir tedavi uygulanır?
  Teşekkür ederim.

 104. Meraba. Ben Kıbrıs tan Izmir kliniginize gelmeyi dusunuyorum. Hem Tc hem Kıbrıs vatandasiyim. Kibrista sgk’m var. Fakat Tc de yok. Gecerli olur mu sgk indirimi? Ve bu boyuttaki bir ben ve diger kucuk kabarik olmayan benler ne kadara mal olur? Ve cok belli olmayan bir yara izi ve dogum lekesinide silebiliyor musunuz? Evetse hangi yontemle ve ne kadar ucrete? Izmirde sadece bir iki gun kalabilecegim o surede yapilabilir mi?

  • Doktorun Cevabı

   zamanınız çok olmadığı için RF ile tedavi edilebilir.Sgk nız yoksa normal hasta olarak ücretlendirilirsiniz.yara izi ve doğum lekesi tedavisi yapmıyoruz.
   Op. Dr. Seher Şirin

 105. Meraba iyi günler. 21 yaşındayım ve yüzümün sag tarafında oldukça ben var. Çok fazla büyük değiller ama görünüşten rahatsız oluyorum. Devlet hastanelerinde ben aldırmak ücretli mi ücretsiz mi acaba. SSK da yok çünkü

 106. Merhabalar , benim yüzüm de 2 tane minikten büyük ve 7-8 e yakın küçük benlerim var. Ben bunları aldırmak istiyorum ancak bütün bilgileri, yorumlarınızı okumama rağmen hala kafamdaki soru işaret iz kalır mı? Kızarıklık olur mu ? diye düşünüp duruyorum ve korkuyorum. Bana yardımcı olabilir misin iz konusunda kalır mı ?

  • Doktorun Cevabı

   iz kalır ama sohbet mesafesinden farkedilemez.kızarıklık iyileşme sürecinde olur buda bünyenize bağlı
   Op.Dr.Atilla Kaya

 107. Merhaba ocak ayında ben aldırdım rötüş için ancak kasımda gelebiliyorum bi süresi var ücrete tabii olur mu

 108. merhabalar benim Yüzümde 10 ila 15 arasında ben var lazer sonrası izleri maximum ne kadar bi sürede geçer ? ve tekar çıkma olasılığı var mı ? şimdiden teşekkürler

 109. iduyguu@gmail.com

  Merhaba hocam yüzümden iki tane ben aldırdım 4 ay önce ve 4 aydır Contractubex kullanıyorum iz gecsin diye arada kızarıyor sivilce gibi sakıncası olur mu

  • Doktorun Cevabı

   kırmızılık tam iyileşme gerçekleşmediyse normaldir ,olabilir.kontrole gidebilirsiniz
   Op.Dr.Nizam Kurtdere

 110. Hocam şimdi bizim ailede genetiktede yani hiç biseyde bu kadar yüz bölgesinde ben yok yani hiç yok bende 1 adet büyük 50 civarı küçük küçük ben var kaç seans vs bilgi istiyorum küçük bı hesapla ücreti ogrenebilirmiyim cevaplar için şimdiden teşekkürler…

  • Doktorun Cevabı

   ücretler için 05426210888 nolu telefonu arayabilir,whatsapptan yazabilir yada online görüşmede bilgi alabilirsiniz
   Op.Dr.Seher Şirin

 111. yurt dışında yaşayanların ücreti ne kadar okuduğuma göre ssklılar bu ücretten yararlanabiliyor ben yurtdışında yaşıyorum randevu hemen veriliyormu

  • Doktorun Cevabı

   evet,gelmeden önce arasanız aynı güne randevu alabilirsiniz,ücret bilgisini telefonla,whatsapptan yada internet sitemizde online görüşmeden alabilirsiniz
   Op.Dr.atilla Kaya

 112. benleri aldırdıktan sonra herhangi bir risk söz konusu olurmu ve randevu işlemi nasıl olacak teşekkürler

  • Doktorun Cevabı

   risk oluşturacak herhangi bir durum yok.telefonla,maille yada online görüşme ile randevu alabilirsiniz.
   Op.Dr.Nizam Kurtdere

 113. merhabalar ben 15 yaşındayım ve yüzümde 4 tane beni aldırmak istiyorum ve bunlar tam olarak büyüklüğünü bilmesemde tahmınen 0,5 cm den büyük değil hatta az da olsa küçük olabilir benim merak ettiğim şeyler ise lazer uygulaması acıtıyor mu , iz kalır ve tekrardan çıkma ihtimali var mıdır.

  • Doktorun Cevabı

   pek acı duymazsınız.tedavi edilen benler tekrar çıkmaz ama bene yatkınlığınız varsa yüzünüzde yeni benler oluşabilir
   Op.Dr.Nizam Kurtdere

 114. yüzümdeki benleri aldırmak istiyorum rahatsızlık veriyor 6-7 tane 2 tanesi büyük ne kadar sürer yurt dışında kalıyorum

 115. Hocam yüzümdeki benlerı alacam lekesı en az kalacak yöntem hangısıdır amelıyat gerektir mı

  • Doktorun Cevabı

   ben tedavisinde en az tercih edilmesi gereken yöntem ameliyattır.RF yada laserle tedavi iz açısından ameliyattan çok üstün yöntemlerdir
   Op.Dr.Atilla Kaya

 116. Sigortalı değilim ve iki tane sonradan büğüyen et benlerim var Bunları ameliyatsız aldırmanın ücreti nedir

 117. Hocam benim yüzümde toplam 7ile10 arası ben var ve bunları 5 tanesi büyük aldırmak istiyorum ama korkuyorum

  • Doktorun Cevabı

   korkacak herhangi birşey yok.muayene ile değerlendirilip RF yada laser ile tedavi edilebilir
   Op.Dr.Atilla Kaya

 118. Hocam benim saçlı derimde kırmızı et beni var. Tedavisi hangi yöntemle olabilir ve acı hisseder miyim?

 119. Hocam benim ben bıyık bölgesinde o noktada bıyık çıkmama gibi bi sorun olabilir mi?

  • Doktorun Cevabı

   tedavi yöntemine bağlı.laser ile tedavi ettirdiyseniz çıkmayabilir.RF ile tedavi olduysanız çıkar.
   Op.Dr.seher Şirin

 120. Benim oglum 14 aylik ve yuzunde dogum lekesi bir ben var aldirmamin daha saglikli olcani soyledi cilt doktoru ama plastik cerrah yada estetik uzmani olmasini onerdi , ameliyat hemen olmasi mi uygun yoksa beklemem mi daha iyi olur bilemedim,yardimci olurmusunuz? Bide ogluma bir zarari olurmu?

 121. Ben aldırıcam fiyatını öğrenmek istiyorum.

 122. Merhaba yüzümdeki benler için plastik cerraha gittim ufak bi kesikle alındğını ve bir kaç dikiş olacağını bunlarında iz kalabileceğini söyledi açıkcası tedirgin olsum sizin yönteminizdemi bu şekilde bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim .

 123. Hocam yüzümde 0.6 mm ben var aldırma işleminden sonra iz kalırmı kalırsa ne derecede kalır

 124. Hemajiom tedavisi yapılabiliyor mu bilgi alabilirmiyim yüz bölgesinde?

 125. Hocam yaz döneminde ben aldırmanın zararı varmı güneş ışınlarından korunmak gerekiyormu

  • Doktorun Cevabı

   korunmanız gerekir.özellikle bene yatkın olan kişilerin daha çok dikkat etmesi gerekir

   Op.Dr.Adil Altınsoy

 126. Merhabalar. Ben sildirme işlemi yazın yapılabilir mi? Kış aylarında mı yapılması tercih edilir? Teşekkürler

 127. Hocam benlerim etsiz Ben yuzumde 52 tane var kac dakikada alinir ve cildiyedemi aldirilir yoksa genel cerrahtami

  • Doktorun Cevabı

   tüm kliniklerimizde ben tedavisine yönelik her tür teknoloji mevcut.gelirseniz durumunuzu değerlendirip en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz.
   Op.Dr.Atilla Kaya

 128. SGK yok malesef muayane ucretiniz ne kadar ayrica sgk olmayanlardan her ben icin aldiniz ucret ne kadar olmaktadir tesekkurler..

 129. iduyguu@gmail.com

  Merhaba hocam 2 buçuk ay önce benlerimi aldırdım yanağımda ki alınan benin yerinde iki tane siyah nokta çıktı kontrole mi gelmeliyim

 130. Merhaba hocam benim burnumun üstünde boyutları birbirinden farklı 3 tane ben var bazı mülakatlar girdim normalde girdiğim mülakatlar da kimlik belirleyici iz olduğundan dolayı elenebilirdim heyetteki doktorlar baya bı incelediler ve geçtim fakat aldırmak istiyorum bir genel sağlık kontrolünden daha gecicez operasyonların süreleri ne kadar oluyor

  • Doktorun Cevabı

   genel sağlık kontrolunden sonra aldırmanızı öneririm.kişisel yani bünyesel iyileşme sürecinizi bilmiyorum.kırmızılığın iyileşmesi uzun sürebilir.
   Op.Dr.Atilla Kaya

 131. Saglik bakiminda sorun cikarmi yada tekrar cikar mi izi kalirmi buyuklugune gore degisiyormus fiyatlar benim sadece bitane benim var yuzumde ayrica ssk var yuz

 132. Plazma plexr yöntemiyle ben alınıyormuş hocam bi özel klınıkde normal cild tonuyla aynı sevıyedıkı benleri sonucdan herkes cok menmun kalmıs bu yöntemle alınabılıyormu

 133. Iyi gunler benim yuzumde 3 4 tane kadar cok kucuk nokta halinde kabarik olmayan benler var bunlara lazer yaptirmak istiyorum 4 tanesini aldirsam ne kadar oderim tam olarak ayrica sgk var

 134. 0031 614 517 817

  Merhaba,

  Yuzumde 1 tane acik renkte zannedersem et beni var. 2,3 cm capinda zannedersem.

  Ayriyetten alt belimde 1 tane kara bir ben var. Buda 3,4 cm zannedersem.

  Ve koltuk altinda asiri yogun sekilde ben lekeleri var.

  Ameliyat sartmidir, kansere yol acabilir diye ciddi bir korkum var.

  Acil cevap verebilirmisiniz…

  • Doktorun Cevabı

   benler tedavi edilirse kanser riski ortadan kalkar.şüpheli görülen olursa biopsi alınıp patolojiye gönderilir.koltuk altındakiler siğil olabilir.muayene ile değerlendirmek gerekir.biz kliniklerimizde RF yada laser ile tedavi yapıyoruz.
   Op.Dr.Nizam Kurtdere

 135. Antalya da klinik varmı

 136. Bursada kliniğiniz var mi acil cevaplayabilir mısınız

  • Doktorun Cevabı

   evet var.
   Idea BURSA (Nilüfer)
   FSM Bulvarı İlknur Sokak No:3 Nilüfer / BURSA
   Tel: 0224 247 10 06 – 0224 249 10 06
   GSM & WhatsApp: 0532 152 26 75

 137. Benlerin patoloji testleri ne kadar

 138. Ergül ahmedli

  Benimde yüzümde sol tarafta burun delik 1 parmak solunda bitane ben var aldırmak istiyorum kaç dakikada sürer ve iyileşme süresi nedir acil cevap istiyorum

  • Doktorun Cevabı

   Ergül Bey
   beninizi muayene ile değerlendirip laser yada RF gibi yöntemlerle ameliyatsız birkaç dakikada tedavi edebiliriz.iyileşme süreci bünyenize,yara iyileşme sürecinize göre değişir.en geç 15-20 günde iyileşir
   Op.Dr.Ergun Aygören

 139. Merhaba
  Internette araştırma yaparken sayfanızı buldum yüzümde benler var ve aldırmak istiyorum fiyatlandırma yapmışsınız fakat benim benlerin fiyatını nasıl öğrenebilirim

  • Doktorun Cevabı

   benlerinizin sayısı ve büyüklüğü önemli.05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz,ücretini hesaplayabiliriz.
   Op.Dr.Nizam Kurtdere

 140. ecem.yilmazz01@gmail.com

  Son günlerde daha dogrusu son 2-3 aydır vücudum da aşırı derecede ben çıkmaya başladı bu benlerin büyüklüğü 1 hafta da artıyor sadece sol kolumda bile 50 ye yakın ben oluşumu var ne yapmaliyim ?

  • Doktorun Cevabı

   Benlerin neden olduğu tam olarak bilinmediği için ciddi anlamda korunma imkanı bulunmuyor. En önemli öneri güneşten biraz uzak durulması yönündedir. Var olan benlerden ameliyatsız tedaviler ile kurtulabilirsiniz. Size en yakın kliniğimize gelirseniz genel cerrahi uzmanlarımız yardımcı olurlar.

   Op. Dr. Seher Şirin

 141. Mer hocam 1 şakaklarda 1 sağ boğazında 1 sağ kolda 1 sağ omuzunda toplamda 4 ben var buharlastir ile aldırmak istiyorum sgk yok ıstanbul sultanbeyli otuuruyorum fiyat ne kadar kaç saat sürer tsk

  • Doktorun Cevabı

   Buradan rakam veremiyoruz. IDEA Kadıköy kliniğe 0216 357 00 02 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

   Op. Dr. Atilla Kaya

 142. Cumartesi -Pazar kliniginiz acik mi ? Randevu almadan bakilabiliyo muyum

 143. Merhaba..burnumun üzerinde ve yanakta kılcal damar çatlaması oluştu tedavi ücreti ne kadar öğrenebilirmiyim lütfen…

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba öncelikle tedavi yönteminden bahsedeyim. Dünya’da en gelişmiş lazer cihazı olan Exotherm kullanıyoruz. Tedavi ücreti ise muayene esnasında kılcal damarların yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Muayene ücretsiz olup, 0216 357 00 02 numaralı telefondan Op. Dr. Orhan Coşkun’a randevu alabilirsiniz.

 144. Merhaba Merhaba

  14yasinda burun estetigi olur mu?fiyatlari ne kadar

  • Doktorun Cevabı

   Yüz bölgesinde yer alan kemikler 18 yaşına kadar gelişme sürecinde olması nedeniyle bu yaşa kadar müdahale edilmemesi uygun görülmektedir. Sorununuz 17 yaşından itibaren kalıcı hale gelirse estetik ve plastik cerrahi uzmanımız Op. Dr. Can İşler yardımcı olacaktır.

 145. Merhaba Merhaba

  Merhabaa izmirde yeriniz nedir tam olarak randevu almadan gelsem olur mu? 18yas altiyim uc adet benimi aldirmak istiyorum kabarik degiller ve kucukler ucrette dusus oluyor mu 18yas altina?:(

 146. Selamlar önceki klinikte benlerimi aldirmistim sizlere. Şimdi yeni kliniğinizde ilk bene 200 TL mı ödeyeceğim ?

  • Doktorun Cevabı

   Efendim tedavi ücretlerinde uzun bir süredir herhangi bir değişiklik olmamıştır. 0,5 mm’ye kadar olan ilk ben 200 sonraki benlerde 100 TL ücret alınmaktadır.

   Op. Dr. Seher Şirin

 147. Hocam Merhabalar;
  Benim yüzümde birisi burun ucunda olup küçük bir benim var,diğer benim ise diğer benime göre daha ince.Tedavi sonrasında iz kalıp kalmama durumu hakkında bilgi alacaktım.

 148. Atilla Bey hafta içi kaça kadar ordasınız. Ve sanırım yeriniz değişmiş .

  • Doktorun Cevabı

   çalışma saatlerimiz 09-18 saatleri arasıdır.iletişim bilgilerimiz:İletişim
   Idea (Bakırköy)
   Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Kat:3 (PTT Karşısı) Bakırköy Merkez – İstanbul
   Tel: 0212 542 0 888 – 0212 572 72 65
   GSM & WhatsApp: 0542 621 08 88
   Op.Dr.Atilla Kaya

 149. C7hasan472@gmail.com

  Yuzumuzde kucuk kahverengi benler var hemde cok fiyatlari ne kadar

 150. Bcosgun1996@hotmail.co.uk

  Ben londrada yasiyorum yuzumde 3 tane istemedigim ben var gelip izmirde aldirmak istiyorum temmuz ayinda. Ayni gunde benler aliniyormu 1 hafta zamanim var sadece

 151. Merhabalar , öncelikle kolay gelsin , yüzümde dört beş yerde kahverengi minik düz benler var,yani dokununca elle hissedilmiyor bile ama rengi koyu düz benler , bunlar için ne önerirsiniz , ve yakılınca tamamen renk cilt rengi oluyor mu ?

  • Doktorun Cevabı

   benleriniz muayene ile değerlendirilip laser yada RF ile tedavi edilebilir.iyileşme döneminde pembelik oluşur daha sonra cilt rengine döner
   Op.Dr.Nizam Kurtdere

 152. Benim yüzümde mercimek tanesi büyüklüğünde iki tane mesafesi kısa olan benler var rf ile alınırsa iz kalır mı yüzümde benler yüzeysel kahverengi

 153. Merhabalar ben yüzümdeki et benini aldırmak istiyorum lazerle alım oluyor mu ve leke kalıyor mu acaba?

 154. radyo frekans rf ile buharlaştırma yöntemi aynı mı ?

 155. İyi günler benim yüzümde lekeli benler var onlar icinde fiyat aynısıdır?

 156. Merhabalar benim yüzümde 5mm den küçük 6 7 tane ben var yaktırmak istiyorum ama fiyat çok yüksek esneklik şansı yokmu

  • Doktorun Cevabı

   ben tedavisinde ücretlerimiz diğer kurumlarla kıyaslandığında oldukça ekonomik
   Op.Dr.Nizam Kurtdere

 157. iyi günler kas arasin da olunca ben onuda tedavisi yabilirmi . saygilar

 158. Merhaba benleri mi aldırmak istiyorum ama bebeğimi emzirdigim için Mümkün mü bilmiyorum.benlerim çok küçük ve er beni değiller.hangi yöntemle aliyorsunuz

 159. Merhaba üst dudak da bulunan siyah beni aldırmak istiyorum. Tıraş olma esnasında çok ciddi kanama oluyor. Beni alımından sonra bıyık bölgesinde iz, şekil bozukluğu veya kıl çıkmama gibi bir durum ile karşılaşılır mı?

 160. Hocam merhabalar ben tedavı uygulamasında yapı kredı bankasına kac taksıt yapıyorsunuz en fazla

 161. hocam merhaba kafamda damar beni mevcuttur el ucuna gelecek şekilde kırmızı. bunun alınması hangi yöntemle olacaktır. bunu elimle koparmanın doğruracağı riskler nelerdir ?

 162. Hocam şimdi ben benimi ameliyat operasyonu ile değil de lazer tarzı hiç iz kalmayacak şekilde bir teknolojiyle aldırmak istiyorum. Bunun için hangi doktor gerekiyor ? Estetik ve plastik cerrahi mi yoksa başka birimden doktormu lütfen acil cevap lazım şimdiden teşekkürler.

  • Doktorun Cevabı

   tedavinizi yapacak doktorun hangi teknolojileri kullandığını mutlaka araştırın.plastik cerrah,genel cerrah,drmatologda olabilir.ama önemli olan teknolojiyi kullanması gerekir
   Op.Dr Atilla Kaya

 163. Merhaba istanbul beylikduzunde ikamet ediyorum tedavi merkezinizin yeri nerede
  Op Dr Atilla Kaya
  size en yakın merkezimiz Bakırköy de.iletişim bilgilerimiz:Idea (Bakırköy)
  Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Kat:3 (PTT Karşısı) Bakırköy Merkez – İstanbul
  Tel: 0212 542 0 888 – 0212 572 72 65
  GSM & WhatsApp: 0542 621 08 88

 164. MERHABA 19 yaşındayım yüzümde göz kapaklarım da dahil bir bölümüne leke şeklinde ben bulunmakta. daha önce doktora gittiğimde ben olduğunu ve aldırabileceğimi söyledi lazer merkezine de gittim ama lazerle alınamayacağını söylediler. leke gibi koyu kahverengi şeklinde. sizde tedavisi mümkün mü acaba*
  Op Dr Atilla Kaya
  muayene ile değerlendirmek gerekir.

 165. geredeli14100@gmail.com

  Mrb benim elimde et beni gibi bişey var ten renginde ve saplı görünümde ben bunu çarptım kopma durumuna geldi sapı yara gibi oldu ve ve bi kısmı hafif morardı ne yapmalıyım ….
  Op dr Atilla Kaya
  Kopsa da yeniden çıkar o sebeple bunu bir fırsat bilin aldırın. size yakın kliniğimize gelirseniz 1 dakikada alınır

 166. Boyunda 20 adet ben i aldırmanın maliyeti ne kadardır SGK kurumuna bağlı halen çalışmaktayım
  Op Dr Nizam Kurtdere
  Büyüklüğüne göre değişir, ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL

 167. Merhaba güneş ışıgından dolayı yuzumde nokta benler çıktı bunu kürlerle geçirebilir miyim acaba ya da nokta benlere lazer tedavisi yapabilir miyiz
  Op Dr Adil Altınsoy
  muayene ile değerlendirmek gerekir.laser yada RF ile tedavi edilebilir

 168. uuugurkbk@gmail.com

  Hocam benim dudağımın Üstünde 2 mm ben var ona nasıl bir uygulama olabilir??
  Op Dr Nizam Kurtdere
  meliyatsız alabiliriz, en uygun yöntemi muayeneyle belirliyoruz

 169. Merhabalar ;
  Hocam giresun da yaşıyorum ve yüzümde kahverengi benler var bunları lazer tedavisi ile aldırmak istiyorum ama nerede aldırmam gerektigini bilmiyorum aldirabilecegim yakın bir yer varmı çok memnun olurum
  Op Dr Adil Aydın
  Ankara şubemize gelebilirsiniz.

 170. Hocam iki kaşımın ortasında ben var alinirmi? Alindiktan sonra iz kalirmi
  Op. Dr. Seher Şirin
  Evet alabiliriz, doğru teknoloji ile alındığında belirsiz bir iz kalabilir

 171. merhaba yüzümde gözümü de kaplayan kahverengi , dev nevüs denilen 10 cm civarı ben bulunuyor. tedavisi mümkün mü yaklaşık 10 yıl önce doktora gittiğinde göz bölgesi tehlikeli göze zarar verir demişti. bilgi rica ediyorum
  Op Dr Atilla kaya
  05426210888 nolu telefondan whatsapp kanalıyla fotoğraf gönderin değerlendirelim

 172. Merhaba ben iki farklı yerde yüzümdeki benler için lazerle ben aldırma işlemi yaptırdım fakat hiçbir sonuç alamadım benlerim tedaviden onceki gibi duruyo kliniğinize gelmek istiyorum ama yine aynı şekilde olabilir diye tereddüt ediyorum benlerim yüzeysel ve açık kahve rengi sizde göreceğim tedaviler için kesin sonuç alabilirmiyim
  Op. Dr. Seher Şirin
  gelirseniz muayene ile değerlendirebiliriz

 173. Merhaba,ben var ama cilt beni tabi ki.
  Ben aldirrmak istiyorum ama iz kalir laflari beni kkorkutuyor.
  Bu manken gibi tertemiz bir cilde kavusamazmiyiz?
  Birde suratimda kirmizilik var nedir bunun sebebi?
  Op Dr Atilla Kaya
  İz kalır ama sohbet mesafesinden algılanamayacak kadar belirsiz bir iz kalabilir

 174. Merhaba benim yüzümdeki benler güneş ışıgına maruz kalinca artiyo.Ne yapmam lazim sizce
  Op. Dr. Seher Şirin
  Yüksek faktörlü güneş koruyucu azaltır ama tamamen durdurması beklenmez

 175. Merhaba vucudumda ki kılları temizlerken kesildi ve kesilen yerde ben cıktı tehlikelimidir
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Telikeli olacağını sanıyorum ama tedavi olabilirsiniz.

 176. Merhaba hocam yüzümde bir iki tane ben var onları aldırmak istiyorum iz kalır mı
  Op dr Atilla Kaya
  Evet her yöntemde mutlaka iz kalır. Benin yapısına göre en az iz kalan yöntemi seçiyoruz bu sayede belirsiz bir iz kalabiliyor.

 177. Merhabalar kaşimda büyük ben var kaşımı kaplıyor bana yardımcı olur musunuz
  Op Dr Ergun Aygören
  Size yakın şubemize gelirseniz sonunuz çözülür

 178. Hocam göğsümde göğsümü neredeyse kaplayan kahverengi kıllı bir ben mevcut acaba alınması mümkün mü eğer mümkünse bu oparasyon ın ücretini öğrenebilirmiyim şimdiden teşekkürler
  Op Dr seher Şirin
  05061424112 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz yorum yapabilirim

 179. Hocam suratımda bulunan nokta şeklindeki bir adet beni aldırmak istiyorum. Muayene ücreti var mıdır muayene için 17 yaşındaki bir birey tek başına gelebilir mi?
  Op Dr Nizam Kurtdere
  tek başına gelebilirsin,muayene ücreti yok

 180. Hocam merhaba koter tedavisi var mı sizde acaba varsa fiyat ne kadardır?
  Op Dr Atilla Kaya
  tüm kliniklerimizde ben tedavisine yönelik laser,RF ve koter vardır.size en yakın klinikten yardım alabilirsiniz

 181. Hocam ben aldirma islemi ne kadar surer birde alinan benden sonra insan vucudunda yan etki yaparmi tesekkurlr
  Op Dr Atilla Kaya
  benin büyüklüğüne göre değişir.birkaç dakika sürer.yan etki yapmaz

 182. Merhaba. Ben Rabia ve 15 yaşındayım. Yüzümde bir şey çıktığında hemen takıntı yapıyorum. Yüzümde üç tane kalem ucuyla nokta koyulmuş gibi ben var. Küçük bir nokta gibiler ama ben bunu takıntı yaptım galiba. Fiyatlarda benim boyutuna göre çok küçük genlerden bahsedilmiş. Benim fiyatım kaç olur? Bu arada İstanbul’da oturuyorum. Burada hastanemiz varsa nerede?
  Op Dr Nizam Kurtdere
  İstanbul da Şişli,Bakırköy ve Kadıköy olmak üzere 3 ilçede şubemiz var.ücretler için şu linke bakınız.https://www.ideaklinik.com/ben-aldirma-fiyati.html

 183. merhabalar kaşımın alt tarafında yüzeysel ben var . kıl kökleri üstünde var. tedavi için o bölgedeki kaşı hafif alsak yeterlimidir
  Op Dr Atilla Kaya
  RF ile tedavide kaşınızı almaya gerek yok

 184. Öncelikle böyle bir merkez için teşekkür ederim sevgili ideaklinik Bursa’da yaşıyorum ve yakın zamanda size gelmeyi planlıyorum ancak şöyle bir soru takıldı aklıma ben tedavisinin ardından aynı yerde veya farklı bir bölgede tekrarla olur mu benlerde şimdiden cevabınız adına teşekkürler.
  Op Dr Ergun Aygören
  olabilir.çünkü benin oluşmasında ailesel ve kişisel yatkınlık ve günışığının çok etkisi var.güneşten korunmalısınız

 185. Hergün traş olmak zorundayım ve her defasında benlerim kanıyor dudak üstü ve çenemde bu bölgeler de not rısk varmı acaba bırde iz olursa sakal çıkmaz mı
  Op Dr Nizam Kurtdere
  Rf ile tedavi ettirirseniz kıl kökleri etkilenmez.gelirseniz tedavinizi yapabiliriz

 186. Merhabalar hocam benim dudağımın üstünde bir tane ve yanagimda 3 tane benim var daha da çıkmaya devam ediyor ben şimdilik bu dört benimi RF yöntemi ile aldırmak istiyorum 15 yaşındayım babamın SGK si var acaba ucreti ne kadar olur ?
  ideaklinik @ gmail.com a
  Toplam 500 TL ödersiniz

 187. hocam kahverengi benler için bitkisel yol veya krem var mı ?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  kahverengi benlerin en iyi tedavisi laser yada RF ile tedavidir.bitkisel yol yada kremler cildi tahriş edebilir

 188. sseyrek7@gmail.com

  Hocam alinan benlerden sonra yan etki olusur mu veya yani yeniden ben olusmasini tetikler mi
  Op. Dr. Seher Şirin
  hayır oluşmaz.ben oluşumunu tetiklemez.fakat bene yatkın kişilerin ciddi bir şekilde yaz-kış güneşten korunması gerekir

 189. Merhabalr.yuzumde cok sayida yuzeysel ben ve günes lekeleei var. Hepsinden kurtulmam mumkun mu? Muayeneniz ucretli midir? Tesekkurler.
  Op Dr atilla Kaya
  benleri tedavi edebiliriz fakat güneş lekelerini değerlendirmek gerekir

 190. Yaşım 15 yanağımdaki ve boynumdaki benlerden çok rahatsız oluyorum doktora gittim iyi huylu dediler sizin hastanenizde aldırmayı istiyorum ama bir tanesi gözüme yakın yerde acaba gözüme zarar verirmi alınması?
  Op Dr Atilla Kaya
  tüm benlerinizi tedavi edebiliriz.sorun olmaz

 191. osmanucar.az@gmail.com

  Kaşımın üstünde doğuştan beri olan hemen hemen 1 cm yakın bi ben var hangi yöntemle alınması gerekir ve fiyatı nedir acaba
  Op dr Nizam Kurtdere
  Kaş köklerine zarar vermemek için radyo frekansla alırız, 1 cm ise 400 TL ödersiniz.

 192. Merhabalar benim burun ucunda 5 mm den biraz küçük yüzeysel bir benim var. Kahverengi ama iz kalmasını istemiyorum hangi yöntemle en az iz kalabilir? Ankara şubeniz için kime yaptırabilirim?
  Op dr Adil Altınsoy
  radyo frekans yönteminde genellikle sohbet mesafesinden algılanamayacak kadar belirsiz bir iz kalabiliyor ki en az iz bu yöntemde kalır. ankara şubemize gelebilirsiniz.

 193. Ben de yuzumdeki 2 beni aldirmak istiyorum ,bu cuma gunu bursaya gelicegim ogleden sonra gelsem eger o gun icinde hallolabilir mi ? , bir de bayan doktor imkani var mi acaba ?
  Bi de fsm de tam olarak nerede ?,yakinlarinda ne var , hic gormedim bu klinigi veya dikkatimi cekmedi
  Tesekkurler ..
  Op Dr Ergun aygören
  Bursada bayan doktorumuz yok.big chefin üstünde.randevu alırsanız aynı gün tedavinizi yapabiliriz.

 194. Hocam merhaba benim dudağımda 2 tane kulağımın altında toplam 3 tane ben var küçükken böyle büyük değildi sonradan büyüdü hepsini aldırmak istiyorum çok rahatsız olmaya başladım toplam ücreti ne kadar olur SGK var birde en az iz kalacak yöntem nedir ?
  Op Dr Nizam Kurtdere
  muayene ile değerlendirip Rf yada laser ile tedavi edebiliriz.ücretler için https://www.ideaklinik.com/ben-aldirma-fiyati.html bu linke baakınız

 195. Hocam benim 1cmden biraz büyük kahverengi kabarık benim var ücreti ne olur ? Sitenizi inceledim 5mm 10mm arasında ücretler yazıyo ama benim 10 mmden az daha büyük simdiden tesekkür ederim
  Op Dr Atilla Kaya
  1 cm den büyük olan benleri muayene sonucu ücretlendirilir. Ücretler tümüyle yok edecek şekilde tedaviyi kapsamaktadır. Yani birden fazla seans gerekmesi halinde ek seanslardan ücret alınmaz. Ameliyatla ben tedavisini sadece hasta isteğiyle yapıyoruz ve muayeneyle ücretlendirilir. Ücretler tedavi ücreti olup ayrıca muayene ve ek uygulamalar için ücret alınmaz.

 196. Merhaba hocam 2012 yılında yüzümde 3 adet ben vardı 3 seansta lazerle tedavi edildi fakat bu aralar tekrarlamaya başladı rahatsız ediyor ne yapılabilir tekrar mi tedavi edilmesi lazım ?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  tekrar tedavi edilmesi gerekir

 197. yüzde bulunan kahverengi benlerim var sayısı 20 civarı her biri için fiyat ödemem gerekir mi yüzeyde kabarik olmayan sadece kahverengi leke şeklinde
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Rahatsız olduklarınızı alırız, alınan ben için ödeme yaparsınız

 198. Burnumun sağ tarafında sonradan çıkan açık renkli çıkıntı şeklinde bir ben mevcut. Kahverengi değil ama çok rahatsız ediyor. Bunu ne şekilde yok edebilirim
  Op. Dr. Seher Şirin
  gelirseniz muayene ile değerlendirip laser yada RF ile tedavi edebiliriz

 199. HAYRİ öğüt

  Ben bir kamu kurumdan emekli daire başkanıyım, size sormak istediğim şey kasıklarımda sağ tarafta 5 sol tarafta 4 adet küçük et beni bulunmaktadır. Boyutları 5 cm den küçük olduğunu düşünüyorum, bunların tedavisi için Nasıl bir yöntem izlemek gerekiyor yardımcı olursanız memnun olurum.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Bu kadar çoksa ben değil de siğil olabilir, muayeneyle netleştirip aynı anda radyo frekansla tedavinizi yapabiliriz.

 200. Lazerle mi daha fazla iz kalir yoksa rf ile mi? Eger lazerle daha az iz kaliyorsa neden rf ile yapiyorsunuz ben silme islemini? Bir de ankarada lazerle de aldirabilir miyim benlerimi
  Op Dr Adil Altınsoy
  Yöntemi benin yapısına göre belirliyoruz, her ikisinde de fazla iz kalmaz yaklaşık aynı düzeyde belirsiz bir iz kalabilir.

 201. Hocam suanda calısmıyorum sadece genel saglık sigortasından yararlanıyorum. Yüzde 50 indiriminiz genel saglık sigortasını da kapsıyor mu
  Op Dr Ergun Aygören
  evet kapsıyor.

 202. osmanucar.az@gmail.com

  Benim kasımda doğuştan beri hemen hemen 1 cm yakın bi ben var nasıl aldirabilrim ameliyat ile alınırsa kas cikmazmis ne kadar doğru
  Op Dr Atilla Kaya
  ideaklinik Genel Cerrahi Uzmanı
  ameliyatla alınırsa iz kalır ve izdede kıl olmaz.RF ile tedavi ettirmenizi öneririm

 203. Merhabalar hocam ismim firkat burnumun tam ortasında bir ben mevcut et beni değil yanlız.Bununla alakalı ücretlendirme politikanız nedir acaba?
  Op Dr Ergun Aygören
  SGK nız yoksa 400 varsa 200 TL ödersiniz.

 204. ne kadar pahalı bende bir tane yok ki bir sürü var
  Op Dr Ergun Aygören
  İdeaklinik Bursa Genel Cerrahi Uzmanı
  O zaman en çok rahatsız edenleri tedavi ettirmenizi öneririm

 205. Hocam yüzümde 10 yakın ben var hepsini ala bilirmisiniz

 206. Bende benlerimi aldirmak istiyorum yuzumde uc tane ben var bunlqri lazerle aldirirsam ilerde kanser yada baska bir hastaliga yakalanmam demi???
  Op. Dr. Seher Şirin
  benleriniizi muayene ile değerlendirdikten sonra laser yada RF ile tedavi edebiliriz

 207. benlerimi aldırmak istiyorum 17 yasndayim ailemin izni var napmam gerekiyor
  Op Dr Nizam Kurtdere
  randevu alıp gelirseniz RF yada Laser ile tedavinizi yapabiliriz

 208. Hocam ciltten kabarık olmayan siyah benler Rf ile alinabilir mi? Uzak yereden gelecegim tek seansta bitsin istiyrm
  Op Dr Nizam Kurtdere
  alınabilir.gelirseniz tedavinizi RF ile yapabiliriz

 209. Merhabalar kolay gelsin

  Gaziantepten yaziyorum
  Yuzumde 5 6 tane kahverengi sayah renklerine benzer benler var.
  Ozellikle sol yanak tarafinda daha buyuk uc tane var
  Bunlari nasil aldirabilirim yada burda aldirabilirmiyim alinsa bilr izi kalirma.
  Iyi gunler iyi calismalar dilerim.
  Op.Dr.Adil Altınsoy Ankara
  Gziantepte ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahip klinik varmı bilmiyorum.ama gelirseniz muayene ile benlerinizi değerlendirip en uygun yöntele tedavinizi yapabiliriz

 210. Mrb. Ben tespit ettiğim irili ufaklı yüz ve vücutta toplam 40_50 tane ben ve leke var.hepsini topluca aldırmak istiyorum.ne dersiniz olur mu
  Op dr Atilla Kaya
  evet gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavinizi yapabiliriz

 211. Hocam merhaba benim kasımın içinde yaklaşık 1 cm kadar ben var rf yöntemi ile aldirirsam hep kabuk bağladığı kanadigini yüzün şiştiğini morardığını okudum bu yüzden korktum ayrıca rf yöntemi ile alinirken kaşımı tras etmem gerekecek mi bilgilendirirseniz sevirim
  Op Dr Ergun Aygören
  Morarma hiç rastlamadığımız bir durum. Kaşı traş etmemiz gerekmiyor

 212. Başka şehirlerde neden şubenizi acmıyorsunuz
  Op Dr Atilla Kaya
  Yavaş yavaş yayılıyoruz

 213. Merhaba hocam yüzümde iki tane küçük ben var ben sivilcelerden oluşan yara izlerinden dolayı prp tedavisi olacağım acaba ilk önce ben aldırma tedavisini olup oluşabilecek izleri prp tedavisi ile geçirebilirmiyim.Şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ederim…
  Op.Dr. Nizam Kurtdere
  Genellikle sivilce izi kadar iz kalmaz ama sivilce izleri yarar görecekse bunlarda görür

 214. Ben yaklaşık2 ay önce kadıköy Ideada ben aldırdım belirgin pembelik var ve ben spor haptıktan sonra yüzüm kızardığında o bölge yaklaşık tamamen kırmızı oluyor tenim çok beyaz güneşe çıkmamammı lazım ilaç önerirmisiniz ? Sizce normalmi o kızarıklık ??
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Herhangi bir yerde basit te olsa yaralanma olduğunda daha hızlı iyileşmesi için vücut o bölgedeki damarları genişleterek gelen kan miktarını 8 katına kadar artırır ve bu da pembeliğe neden olur. 2-8 ay içerisinde buna gerek kalmadıkça vücut damarlanmayı eski haline getirir. Güneşten korumanıza veya ilaç kullanmanıza gerek yok. Bünyeye göre süre değişmekle birlikte kendiliğinden düzelecektir.

 215. Merhaba hocam ben 1 ay önce yüzümden iki tane ben aldırdım kadıköy şubesinde kabuk bağladı düştü ve şuan da sanki hiç ben aldırmamışım gibi duruyor çözümünüz nedir?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  bazen benin kökü daha derinde olabiliyor.çukurluk oluşmasın diye kat kat almaya çalışıyoruz.gelirseniz rötuş yapabiliriz

 216. Benim kafamın arkasında çıktı saç tıraşı olurken kesik oluştu ve patladı kanama oluyor ne yapmalıyım
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Öncelikle kanama olduğunda üzerine 1-2 dakika baskı uygulamalısınız (şimdi durmuştur herhalde).Tekrarlamaması için ciltten kabarık et beni gibi bir lezyon varsa tedavi olmalısınız.Et beninin durumuna göre radyofrekansla 1 dakikada alınabilir.
  Geçmiş olsun

 217. Yağmur yagmur

  Merhaba hocam benim sacimin arasinda çıktı yuvarlak şekilde yani kanserli mi degilmi genel cerrahiye mi gitmem gerek lütfen yardımcı olur musunuz
  Op.Dr.Ergun Aygören
  Idea Bursa Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  gelirseniz tedavinizi yapabiliriz.kanser olup olmadığını değerlendirmek için patolojiye gönderilebilir

 218. Hocam merhaba. Ben aldırali 2 ay oldu ancak ben daha ufak bi sekilde tekrar cikti yani siyahlik olustu ve ben alınan cevre hala kırmızı özellikle yüzümü yıkarken daha cok artiyor kırmızıluk icin ne yapabilirim? Rötus icin Gelecegim bu arada
  Op.Dr.Ergun Aygören
  Idea Bursa Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  contratubex kullanabilirsiniz.gelebilirsiniz

 219. Merhaba bacağımda koyu renkte et beni var tabi doğuştan vardı ama zaman geçtikçe biraz daha büyüdü,aynı şekilde cinsel organımın yan taraflarındada iki tane küçük et beni çıkmış,ne şekil bir operasyon yapılabilir
  Op.Dr.Nizam Kurtdere
  Bacağınızdaki bendir ama cinsel organınızdaki siğil olabilir, bulaşıcı olduğu için bir an önce tedavi olmalısınız

 220. Iyigunler boynumda ben var acaba boyumdakilerde alinirmi biraz buyuk 2 cm koyu dogustan gelen
  Op Dr Ergun Aygören
  Idea Bursa Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  alınabilir.gelirseniz tedavinizi yapabiliriz

 221. Merhaba benim kasımın ustunde 1cm kadar bi ben var acaba radyo frekans yöntemiyle alınırsa kaş dökülür mü ve güneşe çıkılır mı
  Op Dr Seher Şirin
  Idea Bakırköy Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  alınabilir.RF de kökler etkilenmez.güneşe çıkabilirsiniz.fakat güneş koruyucu kullanmanız gerekir

 222. Hocam sayfanızda leke tedavisinin oldugu yazıyor ama yorumları okudugumda leke tedavisi yapmiyoruz demişsiniz eger olursa kliniginizde hem ben tedavisi hem de leke tedavisi olmak istiyorum
  Op Dr Atilla Kaya
  Idea Bakırköy Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  benlerinizi tedavi edebiliriz fakat lekeleri değerlendirmek gerekir

 223. merhaba
  et beni içinde aynı şekilde mi operasyonlar yapılıyor ? öncesinde PET gibi bir operasyon gerekiyor mu ? Tşk.
  Op Dr Seher Şirin
  Idea Bakırköy Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  et beni RF ile tedavi edebiliyoruz.başka herhangi bir işleme gerek yok

 224. hocam bnm dudagımin üstünde 4 tane ben var 5 mm aralıgında ve sgk mda var kücük bi hesaplamayla bu 4 ben icin 500 tl mi ödemem gerekiyor Tskrler
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  5 mm den küçükse evet.
  Geçmiş olsun

 225. Merhabalar eşimin yüzünde yani alın bölgesi yanlarında benler var benimle cilt lekelerim var ikimizde SGK emekliyiz
  Ücreti nekadar olur
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Leke tedavisi yapmıyoruz,ben tedavisini laserle veya radyofrekans tekniğiyle yapıyoruz.Benler benin büyüklüğüne ve ben sayısına göre ücretlendirilir.İlk ben 1-5 mm.arasındaysa 200 tl, 5 mm-1 cm arasındaysa 300 tl, 1cm den büyükse muayene sonrası ücret verilir. Sonraki her ben 1-5 mm.arasındaysa 100 tl, 5 mm-1 cm arasındaysa 150 tl dir.,

  Geçmiş olsun

 226. Hocam ciltten kabarık olmayan benleri Rf ile tek seansta tedavi ediyorsunuz degil mi ? lazerle ugrasmak istemiyrm ama en az iz bırakan yöntem hangisidir bide onu söylerseniz sevirim iyi geceler
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Çoğunlukla tekl seans yeterli oluyor. Ancak yüzde daha az iz kalmasına yönelik önlem olarak derine inen benlerde ilk seferde derin çalışmayıp tabaka tabaka almayı tercih ediyoruz. Laser ve radyofrekans her ikisi de az iz bırakan yöntemlerdir. Ameliyat iziyle kıyaslanamayacak oranda az iz kalma ihtimali var. Çoğunlukla iz kalmıyor ancak hiç bir yöntemde %100 garanti yoktur.
  Geçmiş olsun

 227. Hocam şu 5 10 mm lik benlerde nerden çıktı eskisi gibi olsn hocam lütfennn ögrenci bi insanım buna asla butcem yetmez 40 tane kadar aldırcam ltfen eskisi gibi olsn hocam
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Maalesef fiyatlar pazarlığa açık değil. 30-40 tane aldığımızda insiyatif alarak 1-2 tane saymayabiliyoruz
  Geçmiş olsun

 228. Hocam 10 mm’den büyük benler için nasıl bir ücret ödeyeceğimiz hakkında bir bilgi göremedim fakat sgk güvencesi olmayanlara 5-10 mm arasında 600 TL yazıyor. 10 mm’den büyük benler için ek ücret alınır mı?
  Op. Dr. Seher Şirin
  Idea İzmir Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  büyük benlerin tedavi ücretine muayene ile karar veriyoruz

 229. Merhaba iyi akşamlar dilerim . Genel muayene öncesinde cevap verilebilir mi bilemiyorum ancak benin alınmasında tercih edilen operasyon şekli nedir ? Radyo frekans yöntemini , genel cerrahi ve lazer yöntemiyle kıyaslarsanız hangi yöntemi hastalarınızda tercih ediyorsunuz ve nedenleri konusunda biraz detay verebilir misiniz . ? Teşekkür ederim ..
  Op Dr Atilla Kaya
  Idea Bakırköy Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  benin durumuna göre Rf yada Laser.genellikle tek seansta tedavi edilebildiği için RF yi tercih ediyoruz.cerrahi yöntem kullanmaıyoruz.iz çok ve belirigin oluyor

 230. cuthbert608@gmail.com

  Hocam merhaba yuzumde yaklasik olarak 13 tane ben var bunlar irili ufakli ciltten kabarik degil.Bunlari aldirmak istiyorum.Lazerle hepsini tek seansta aldirabilirmiyim
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Idea Kadıköy Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  genellikle laserle tek seansta tedavi edilemeyebilir.3-4 seans sürebilir.gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavinizi en uygun yöntemle yapabiliriz

 231. Kirpiğimde ben var,kahverengi bir ben ve çıkıntılı değil ele gelmiyor yani.
  Onu nasıl alıyorsunuz,kirpiklere zarar gelme olasılığı var mı, ve oraya iğne vuruluyor mu?
  Teşekkürler.
  Op Dr Seher Şirin
  Idea B

 232. Hpcam öğrenciyimde ödemelerde taksitlendirme oluyormu? Ve sitedeki ücretler seans ücretlerimi?
  Op Dr Atilla Kaya
  Idea Bakırköy Şubesi genel cerrahi Uzmanı
  taksitlendirme yapmıyoruz.ücretler seans ücreti değil tam tedavi ücretleridir.Ücretler tümüyle yok edecek şekilde tedaviyi kapsamaktadır. Yani birden fazla seans gerekmesi halinde ek seanslardan ücret alınmaz.

 233. Hocam haftasonu randevu almadan gelsem ben aldırmak için çok beklermiyim?
  Op Dr Atilla Kaya
  Idea Bakırköy Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  hafta sonları genellikle yoğunluk fazla olduğu için beklemek zorunda kalabilirsin

 234. hocam kalın kaşlar için inceltme yapıyormusunuz tşkrlr
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Hayır,yapmıyoruz.
  Geçmiş olsun

 235. Merhaba…Hiç kabarık olmayan benlere lazer tedavi mi uygulanır? Ve muayene sonrası direkt operasyona geçebilir miyiz aynı günde?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Uygulanabilir.Aynı gün işlem uygulanabilir.
  Geçmiş olsun

 236. Merhaba bişey sormak istiyorumda mesela 3 ben aldırdığımızda 200 artı 100 100 diyosunuz peki toplamda 20 tane ufak ben aldırmak istiyorum hepsi için 100mü ödemek gerekiyor yoksa belki kota koyup indirim yapıyormusunuz teşekkürker.
  Op Dr Atilla Kaya
  hayır böyle bir indirimimiz yok.eklenen her ben SGK sı olanlara 100 tl dir

 237. Hocam sol kaşımın içinde büyük bir ben var kaşıma zarar vermeden ben aldırabilir miyim veya beni aldırdığımda kaşlarım gider mi, giderse ne kadar zamanda eski haline gelir?
  Op Dr Atilla Kaya
  Rf ile tedavi ettiriseniz sorun yaşamazsınız.uygulmada esnasında etkilenseler bile kökleri etkilenmediği için 2-3 haftada geri gelirler

 238. hocam 1cm den kücük 3 tane kabarık ben aldırmayı dünüsüyorum sgklı oldugum zaman 400 tl sgklı olmadıgım zaman 500 tl mi ödemem gerek tskrlerr
  Op Dr Atilla Kaya
  sgklı olmadığın zaman 800 tl ödemen gerekir

 239. Hocam merhaba ; sonradan çıkan benler (örn : 2 yıllık )’in kökleri daha yüzeyseldir denilebilir mi ? Doğuştan olan ben ile daha geçen yıl çıkan benin köklerinde derinlik açısından nasıl bir fark vardır ?
  Op. Dr. Seher Şirin
  süreç çok önemli değil.kişisel ben yapınız önem taşıyor.

 240. Merhaba ben yurt dışımda kalıyorum seneye Ankara şubenizden randevu alıp yüzümdeki benleri aldırmak istiyorum, ama 2 tanesi göz kapağımın üstünde ve 1 tanesi göz pınarıma yakın, bunlara lazer uygulayabilir miyiz? Ayrıca muane olup hemen lazere geçebiliyomuyuz yoksa ayrı günlerde mi olmak zorunda?
  op Dr Adil Altınsoy
  göz çevresindeki benlerde rf daha uygun.gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavinizi yapabiliriz

 241. Hocam benim bogazimda et beni seklinde degil tenle bitisik sekilde sadece leke olarak Ben var. Tebesir ucu buyuklügün de. Acaba hangi yontemi kullanıyorsunuz. ve kızarıklık olursa kaç güne geçer. Bir de bogazda da olmasi sebebiyle bir zararı olurmu?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Laser veya radyofrekans yöntemlerinin ikisini de önerebiliriz.Kızarıklık tüm yaralarda olduğu gibi 1-2 ay sürebilir.Boğazda (boyunda) olmasının bir mahsuru yok.
  Geçmiş olsun

 242. hocam ben e lazer tedavisi uygulandıgında kızarıklık olusur mu yoksa sadece rf ile alinan ben lerde mi kızarıklık olusur
  Op Dr Atilla Kaya
  her ikisindede olur

 243. merhaba rf ile 6 adet yüzümdeki beni aldırdım yaklaşık 2 hafta oldu kırmızılık kaldı bi krem veya başka brşey kullanmalımıyım o kırmızılığın erken geçmesi için
  Op. Dr. Seher Şirin
  contratubex kullanabilirsiniz

 244. Benim yüzümde 8 tane kabarık olmayan kahverengi ben var muhtemelen lazerle bir operasyon yapılacak . Lazerle operasyon yapıldıktan sonra hepsi için 2-5 seans mı sürecek ,yoksa tek ben için mi ? Ve hepsini tek günde tedavi edebilir misiniz ?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  laserle tedavide tüm benlerinize aynı anda çalışılabilir

 245. Ye677555@gmail.com

  İyi günler hocam ben yaklaşık 1.5 yıl önce Yeşilyurt kiliniğinizde 15 tane benimi aldırmıştım 2 tanesi kayboldu ter temiz oldu geri ye kalanlar sivilce gibi hafif hem iz ve hem kızarıklık kalmış bu kışın gelecem tekrar bunlar geçermi artık pisikilojim boZuldu gerçekten yeterki geçsin ne kadar tutar tutarsa vermeye haZırım
  Op Dr Atilla Kaya
  daha önce kontrole gelseydiniz iyi olurdu.gelirseniz tekrar değerlendirip tedavinizi yapabiliriz

 246. Hocam 2 ay tamamlanmadan rötus yapilirsa herhangi bi sorun cikar mi
  Op. Dr. Seher Şirin
  yapılabilir ama tam olarak şekillenmesi iki ayda olur.sorun olmaz

 247. hocam yorumlara baktımda rf ile ben aldırnca kızariklık oluyomuş acaba bu kızarıklik ne zaman gecer cildin rengine ne zmn döner
  Op Dr Atilla Kaya
  kızarıklığın geçmesi kişisel yara iyileşme özelliklerinize bağlıdır

 248. Merhaba
  Rf ile ben aldirdim benim cok az kabarikti ve bugun 27. Gün ancak alinan yerin hemen kösesinde bi siyahlik olustu ve kırmızılık var kırmızılık gecer ama bu siyahlik neden olmustur acaba? Gelip göstermem gerekiir mi
  Op Dr Atilla Kaya
  rötuş yapılabilir ama 2 ayı tamamlayınca gelseniz daha iyi olur.güneşten korunun

 249. Merhaba 4 gün önce aldırdıgım benlerden bırının kabugu yuzumu yıkarken dustu dıgerı duruyor ama. Her hangı bır ız kalır mı acaba dusen yerde? Bır de kabugu yolmamak lazım degil mi..
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Kabuğu yolmamak lazım.Sizde kendiliğinden düştüğü için sorun olmaz.
  Geçmiş olsun

 250. Merhaba ben lazer ile ben aldırdım ve aradan yaklasik bir yil gecti alinan yerlerden kucuk noktalar cikti ne yapmami onerirsiniz
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Bizim kliniğimizde yaptırdıysanız 1 yıl bile geçse ücretsiz rötuş yapıyoruz.
  Geçmiş olsun

 251. şimdi benim suratimda 7 tane büyük 20 tane küçük ben var aldircam ama iz.kalır diye korkuyorum
  Op Dr Seher Şirin
  farkedilir bir iz kalmaz.fakat benlerin çapı büyüdükçe kalacak iz miktarı daha belirgin hale gelir.

 252. Yuzumde 6.7 tane kabarik olmayan ben’ler var. 1 cm kadar hemen hemenn ve aldircam toplaam kac seans ve ucret ve seans arasi kac gun sure oluyor,ogrenebilirmiyim. En kisa zmnda gelcem
  Op. Dr. Atilla Kaya
  laser yada RF ile tedavi edebiliriz.gelirseniz muayene ile değerlendirip hangi yöntemle tedavi edebileceğimize karar verebiliriz

 253. Hocam merhaba. Benim aklımın ortasında 1 tane yüzümde 1 i 1 cm sen büyük olan 4 tane yani toplam 5 tane ben var. Burnumun üstünde ben tarzı bir leke var. Yüzümde sivilceden kalma izler var küçük küçük delikler şeklinde ve siyahımsı izlerde var. Ben okuduklarından pek bi sey anlamadım pazarlık yapanlar vs. Falan var. Hocam sorum 4 tane. Öz kalmayabilir ama kaladabilir belli belirsiz demissiniz adana da ki doktor da aynısını söyledi ama bu belli belirsiz izi biraz açarmısiniz nasıl bir iz. Burnumda ki ve anlım da iz kalır mi ? Ve yüzünde ki bu izler için bi operasyonunuz var mi varsa ücreti ne aralıkta çünkü yazmamışsınız. Bu lekeler için dolarların verdiği o 6 aylık hapları kullanmak istemiyorum. Teşekkür ederim
  Op dr Atilla Kaya
  benlerinizi muayene ile değerlendirmek gerekir.

 254. Ben aldiricam ama korkuyorum ben uyutalari lazim boyle bir imkan varmi
  Op. Dr. Atilla Kaya
  ben tedavisi için narkoza gerek yok

 255. benimde yüzümde irili ufaklı benler var aldırmak istiyorum ama en büyük korkum iz kalması. tedavi uygulandıktan sonra iz kalma olasılığı nedir ve bu uygulanan tedavinin herhangi bir zararı var mı?Ayrıca muayede bana tedavinin ne kadar sürede gerçekleşeceği ve fiyatın ne olacağı konusunda gerekli açıklamalar yapıla bilir mi?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  farkedilir düzeyde iz kalmaz.evet muayenede değerlendirilip hangi yöntemle tedavi edileceği,ve ücret konusunda bilgilendirilirsiniz

 256. blue.bony@hotmail.com

  Merhaba,
  1. Istanbuldan disindan gelecegim icin randevu tarihinde hem muayene hem islem yapilabilir mi?
  2. Vucudumda ve yuzumde kahverengi 5 kabarik ve digerleri kucuk ve kabarik olmayan benlerrim var. RF ve lazerle once kolumdakileri deneme yaparak aldirmak istiyorm. Sonuca gore yuzumde ialem yaptirmak istiyorum. Munkun mu?
  3. RF en az cukurluga neden olan yontem demissiniz. Her turlu ben icin mi soz konusu bu durum?
  Op Dr Seher Şirin
  evet yapılabilir.
  evet mümkün.
  RF her tür ben tedavisinde kullanılabilir.laser leke şeklindeki benlerde tercih edilebilir

 257. Çorumda böyle bi işlem yapilabiliyormu?
  Op. Dr. Seher Şirin
  araştırmalısınız

 258. Siyah et olmayan orta büyüklükte çapı 1 cm den az bir benim var burunumda bulunuyor alabilme imkanımız var mı
  Op Dr Atilla Kaya
  alınabilir

 259. 11-12 yas çocuklarında ben aldırma operasyonu olurmu
  Op Dr Seher Şirin
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir

 260. Hocam merhaba
  Radyofrekansla benımı aldırali 10 gün oldu kabuk baglayip düstü Su anda pembemsi kırmızımsı bir görüntü var.
  Bugun denize gittim ve günes kremi sürmedim ve Tamamen iyilesene kadar yine giderimnve gezerken bile günese maruz kalıyoruz bunun bi zararı olur mu olcaksa nasıl korunablirim
  op Dr Seher Şirin
  güneş kremi kullanmanız gerekir.yoksa leke oluşur.pembemsi yapı iyileşme sürecindeki dokudur.

 261. Mrb.benim vucüdum ve yüzümde çok sayıda ben ve siyah leke var.küçüklü büyüklü 50-100 tane aldırmak istiyorum. Bunlar ne kadar zamanda alınabilir.bir seansta en fazla kaç tane alabiliyorsunuz ve kesinlikle iz bırakmayacak özellikle yüzde profesyonel bir yer arıyorum.burasını maddi olarak uygun gördüm sgk indirimiyle.ayrıca hepsini aldırdıktan sonra peeling yaptıracağım.bunu profesyonel şekilde izsiz hatasız yapacak deneyimli doktorlar var mı hastenenizde
  Op Dr Atilla Kaya
  hangi yöntemle tedavi olursanız olun mutlaka iz kalacaktır.ama izin farkedilemeyecek düzeyde olması önemlidir.garanti veremeyiz,çünkü sonuçta canlı dokuya işlem yapılıyor ve kişiden kişiye reaksiyon çok değişebiliyor

 262. Merhaba, yüzümde çok sayıda ben var bir kaç günlüğüne istanbula geleceğim geldiğim gün hemen muayene olup benlerimi aldırma imkanım varmıdır ve tahmini ne kadar süre bu işlem ?
  Op Dr Atilla Kaya
  aldırabilirsiniz.ben sayısına göre tedavi süresi değişir

 263. Hocam iyi günler yüzümde 10 a yakın kahverengi deriye yapışık benler var tatile gidip geldikten sonra artış gösterdi muane olduğumda tehlikeli benler olmadığı söylendi fakat görüntü açısından rahatsızlık duyuyorum aldırmak istiyorum ama iz kalır mı ve ücreti ne kadar olur
  Op Dr Seher Şirin
  benlerin artış göstermesinin nedeni fazla güneş ışığına maruz kalmanız.sonbaharda bir miktar gerilemesi beklenir.ciddi bir şekilde güneş koruyucu kullanmalısınız.dışarda iseniz 2 saatte bir yenilemelisiniz,yüksek faktörlü güvenilir markaların güneş koruyucularını kullanmalısınız.tedavinizde şimdi güneşten çok koyulaştığı için sonbaharda yapabiliriz

 264. hocam iyi gunler yüzümde bir sürü kahverengi benler var ve sürekli büyüyorlar acaba bu olmuzsuz bi isaret mi?
  Op Dr Seher Şirin
  yaz ayalarında güneşin etkisiyle benlerde artış olur.güneş koruyucu kullanmalısınız.eğer benlerin yapısında değişiklik varsa o zaman kötü huylu olmasından şüphe edilir

 265. Ben aldırma tedavisinden ne kadar Zaman sonra tedavi edilen yer %100 bi şekilde sağlıklı hale gelmiş olur? Tedaviden sonra tedavi edilen yer ve çevresinde herhangi bir kalıcı iz olurmu?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Radyofrekansla ben alınınca benin büyüklüğü kadar 4-5 gün süren kabuklanma olur.Sonra yerine pembe bir doku gelir.pembeliğin geçmesi bir kaç ayı alabilir.Hiç bandajlama yapmıyoruz,ilk günden itibaren bandajsız gezebilirsiniz. 2 ay sonra ben derinse nadiren yeniden çalışma gerekebilir.Çoğunlukla iz kalmaz ancak bazen belli belirsiz iz kalabilir. İz kalmaması kesin garanti olan bir yöntem yok. En az iz kalan yöntem radyofrekans ve laserdir.
  Geçmiş olsun

 266. Burundaki beni alma tedavisinden sonra, tedavi yapılan kısım veya etrafında herhangi bir kalıcı iz olurmu? Ayrıca tedaviden ne kadar zaman sonra bandajsız bir şekilde yaşayabilirim?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Radyofrekansla ben alınınca benin büyüklüğü kadar 4-5 gün süren kabuklanma olur.Sonra yerine pembe bir doku gelir.pembeliğin geçmesi bir kaç ayı alabilir.Hiç bandajlama yapmıyoruz,ilk günden itibaren bandajsız gezebilirsiniz. 2 ay sonra ben derinse nadiren yeniden çalışma gerekebilir.Çoğunlukla iz kalmaz ancak bazen belli belirsiz iz kalabilir. İz kalmaması kesin garanti olan bir yöntem yok. En az iz kalan yöntem radyofrekans ve laserdir.
  Geçmiş olsun

 267. HOCAM BEN TEDAVİSİ SONRA BİZE ÖNERDİĞİNİZ KREMİ NASIL KULLANMALIYIZ.
  Op Dr Adil Altınsoy
  sabah akşam kullanabilirsiniz

 268. hocam lazer tedavisinin 2.seansta bitme durumu var mi illa 4 yada 5 seans mi gelcez tskrler
  Op. Dr. Atilla Kaya
  hayır tek seanstada bitebilir.beninizin yapısına bağlı

 269. Hocam fransada yasamaktayim yuzumde 5 tane aldirmk istedigim ben var fiyati ne kadar olur toplam da .birtanesi dgerlerine gore cok kbarik hangi yontem kullanilabilir tedavide
  Op Dr Atilla Kaya
  eğer kliniğimizde tedavi olmak isterseniz yurtdışından geleceğiniz için tüm benlerinizi RF ile tedavi edebiliriz.laserle tek seansta tedavi olmayabilir.kabarık benlerin tedavisinde zaten RF kullanmak gerekir

 270. Merhaba göz kapağında bir adet ben var. Giderek uzuyor. Lazer tehlikeli olur mu?
  Op Dr Atilla Kaya
  et beni laserle tedavi edilemez.RF ile alınmalı

 271. Hocam merhaba
  Bakirkoy subenizde radyofrekansla benimi aldırdim bugün 3. Gün
  Ben alınan yer yavaş yavaş kabuk bağlamaya başladı ancak ben yüzümden alındı ve gerek yüzümü yıkarken gerek dusa girince kabuk yumuşayıp bi kısmı koptu bugün acaba nasıl koruyabilirim
  Teşekkürler
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  herhangi bişi yapmanıza gerek yok

 272. Hocam yüzümde küçük kahverengi benler var 20 tane falan ama çok kötü duruyor nasıl yardımcı olabilirsiniz?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  gelirseniz muayene ile değerlendirip laser yada RF ile tedavi edebiliriz

 273. hocam bu sene Rf ile ben aldırdim diyelim ilk ben 200 tl sonraki benler icin +100 tl yazmıssınız seneye gelsem rf ile aldırmak istdgm benler 100 tl den mi baslayacak ? ikinci sorum ise kabarik olmayan benler Rf ile alinablir mi ?
  Op. Dr. Seher Şirin
  seneye geldiğinizde ikinci ben fiatı neyse onu uygularız.kabarık olmayan benler RF ile alınabilir

 274. Yas sinir var mi ? Varsada aile izniye yaptirabilir miyim ?
  Op. Dr. Seher Şirin
  yok her yaşta ben trdavi edilebilir

 275. Hocam benler icin lazer tedavisinin tek seansta bitme olasılıgı var mı tskrler
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Laserde tek seansta bitme olasılığı daha düşük. Ayda bir seansa gelmeniz gerekebilir.
  Geçmiş olsun

 276. Hcm leke tedavisi yprmsnz anasayfada leke tedavisinin oldugunu grdm.yapıyorsanız RF ile tedavi ücreti ne kdr ?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Yaygın leke tedavisi olarak değilde toplanmış,ben olmaya dönüşmüş lekelerde tedavi daha etkin.Ben muayenesi ücretsizdir.Tedavi ücretini muayeneden sonra belirliyoruz.
  Geçmiş olsun

 277. Hocam 20 agustosta gelmeyi düsünüyrm benlerimi aldırmak icin yazın aldırmanin iyi olmdgıni syldler bunu icin ne yapmam gerek hocam tarlada calısan biriym acaba günes kremi kullanıp korunsam iyilesme süresini etkiler mi hangi ayda gelmem gerekir hcm ltfn yrdm edn tskrler
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Yaz aylarında da benler alınabilir.Uzun süre güneşte kalma mevcut alınmayan benler için de tehlike oluşturur. Bu nedenle güneş koruyucu kremler kullanmanız doğru olur.
  Geçmiş olsun

 278. Merhaba , kısa zamanda yüzümde küçük küçük benler çıkmaya başladı herhalde büyümeye de başlıyorlar . Hem yeni çıkan küçük benler için hemen yine yüzümde olan büyük benler için nasıl tedavi önerirsiniz ? Benler et beni değil . Yeni çıkan benler için kusursuz bir işlem yapılabilir diyebilir misiniz ? İzmir de yaşıyorum
  Op. Dr. Seher Şirin
  sağlıkta hiçbir zaman kusursuzluk yada garanti olmaz.gelirseniz benlerinizi muayene ile değerlendirip hangi yöntem uygunsa o yöntemle tedavi edebiliriz

 279. Hocam bnde vanda yaşıyorum yüzümde 5 tane nokta şeklinde ben var ve bundan doğan küçük kucuklekeler var aldirdiktan sonra iz kalırım mi veya aldırmadı ne kadar surer
  Op Dr Atilla Kaya
  ben tedavisini hangi yöntemle yapacağımıza muayene ile karar veriyoruz.farkedilir iz kalmaz

 280. Kabarik olmayan benleri lazerle aldirdigimizda tek seansta geciyor mu ?
  Op Dr Ergun Aygören
  1-4 seans sürebilir

 281. Hocam hangi kredi kartları gecerli ?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  American express ve yabacı ülke kartları dışında tüm kredi kartları geçerli. Tek çekimle ödeme alıyoruz.
  Geçmiş olsun

 282. Iyi gunler 16 yasindayim kabarik olmayan yada cok hafif olan kucuk nokta halinde benlerim var.Aldirmak istiyorum ailemin onayi mi gerekli?
  Op Dr Seher Şirin
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir.ekonomik olarak onların onay vermesi gerekmez mi

 283. Hocam vanda oturuyorum yüzümde daha doğrusu her iki yanağımın üstünde küçük 2 tane kahverengi ben var bi tanesi hafif kabarık. Vanda aldırabilir miyim lazerle gerçekten beni hayattan soğutuyo benlerim
  Op Dr Atilla Kaya
  vanda teknoloji kullanarak ben tedavisi yapan kurum var mı bilmiyorum.araştırmanızı öneririm

 284. Hocam yüzümde 4 adet siyah ben var iz kalmayacak hangi yöntemle aldırmalıyım bu operasyonda en iyi doktor ismi verirseniz sevinirim Ankaradan olursa ayrıca sevinirim tşk
  Op Dr Ergun Aygören
  ciltten kabarık ise RF kabarıklık yoksa Laser ile tedavi ettirmelisiniz.gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavinizi yapabiliriz

 285. Whatsaapdan ulasmamız nasıl olcak ankara için
  Op Dr Adil Altınsoy
  05051193690

 286. İyi gnler hocam ben suan yesil kartlıyım hocam universiteye gidince devlet tarafından sigortalanacagımı söylediler acaba bu durumda ben tedavisindeki indirimden yararlanabilir miyim? Tkskrler
  Op Dr Atilla Kaya
  faydalabilirsiniz

 287. Hocam kredi kartı gecerli mi gecerli ise taksit yapıyormusunuz
  Op Dr Atilla Kaya
  tek çekim kullanabiliyorsunuz

 288. Mrb , yarın muayane için randevumu almamız gerekiyor ? Ve ben aldırma ile ilgili hangi uzmanla görüşeceğiz ?
  Op Dr Atilla Kaya
  genellikle muayene ve hemen arkasından tedavi yaptığımız için randevu almanız sizin yararınıza olur.beklemek zorunda kalmazsınız.genel cerrahi uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz

 289. Sisli subesi icin yarin muayene olmak istiyorum kacta aciliyor acaba klinik
  Op Dr Nizam Kurtdere
  saat 09.00 da açılıyor.

 290. Yaş sınırı var mı?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir

 291. İyi akşamlar iki üç değilde ben sayısı 10 u geçiyorsa daha fazla indirim alabilirmiyim
  Op Dr Atilla Kaya
  🙂 pazarlık yapmıyoruz

 292. Iyi akşamlar hocam ben aldirmak için muayene parasi alıyor musunuz??
  Op Dr Atilla Kaya
  ben tedavisi için muayene ücreti alınmıyor

 293. İyi gunler hocm aynı günde 30 tane ben e müdahale yapaliyormsnz (lazer tedavisi ile ) tesekkürler
  Op Dr Atilla Kaya
  yapılabilir

 294. Benim 4mm koyu kahverengi ve hafiften yok denecek kadar kabarık bir benim var bunun için en uygun ben tedavisi hangisidir ?
  Op DR Atilla Kaya
  RF ile tedavi edilebilir

 295. Merhaba hocam benim yüzümde 7 tane ben var ve sürekli benin altında sivilce çıkıyo ve sonucunda ben büyüyor bu beni çok rahatsız ediyo nasıl tedavi olabilirim sakıncalı mı bu benler hangi doktora gidersem gideyim bi faydası olmadı nolur yardimci olun
  Op Dr Ergun Aygören
  gelirseniz benlerinzi muayene ile değerlendirip tedavi edebilirz

 296. Merhaba hocam.2 aylik hamileyim yuzumdeki benleri aldirmak sakincali midir
  Op Dr Ergun Aygören
  Rf ile tedavi edilirse herhangi bir sakıncası yoktur.

 297. Merhaba , 1 cm Den büyük 1,5 cm civarında kabarık olmayan, rengi çok koyu kahve olmayan benlerde cerrahi işlemden ziyade, lazer yada RF yöntemi uygulanabilir mi? Daha önce yaklaşık 10 tane beni cerrahi işlemle aldırdım , maalesef izleri kaldı. Bilgi verirseniz memnun olurum. Ayrıca Özel sağlık sigortası anlaşmalarınız var Mıdır?
  Op Dr Atilla Kaya
  muayene ile değerlendirip Rf ile tedavi edebiliriz.özel sağlık sigortasını biz size fatura veririz siz gidip kurumunuzdan alabilirsiniz

 298. Merhaba hocam bundan bir ay önce yüzümde ki benimi kadıköy şubenizde aldırdım hiç bir iz kalmayacak dendi fakat kabuk attığından beri o kısım da farkedilir bir pembelik var ve yanık gibi duruAliryor .
  Op. Dr. Atilla Kaya
  pembeliğin düzelmesi sizin yara iyileşme sürecinize bağlıdır.

 299. Hocam ben de 2 adet kabarık ben var. Yüzde ve ensede bunların tedavi sürecini ve ücretlendirmesi hakkında bilgi alabilirmiyim
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Kabarık benleri radyofrekansla buharlaştırma yöntemi ile alıyoruz.4-5 gün hafif kabuk oluyor. Sonrasında yerini pembe bir doku alıyor,giderek teninizin rengini alıyor.2 ay sonra kabarıklık siyahlık olursa (nadiren)rötuş yapıyoruz.Ücret ilk ben SGK lılara 200 ,diğer her bir ben 100 tl.dir.
  Geçmiş olsun

 300. Iyi gnler hocam benim göz çevresinde lekeler ve siyah siyah kılcıklar var bunun tedavisi var mı varsa hangi yöntem ile kurtulabilirim ve ücreti ne kadardır sgk lıyım tesekkürler
  Op Dr Ergun Aygören
  muayene ile değerlendirmek gerekir.

 301. Hocam yüzüm de 30 35 tane ben var lazerle aldırmak istiyorum konyada şubeniz var mi hocm birde bag kur lu lara indirim var mı varsa da ne kadar hocam tessekürler.
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Konya’da şubemiz yok.En yakın Ankara şubemize gidebilirsiniz.Bağkurlulara lazerde ilk ben 50,sonraki benler 25 tl. 4 seans için her seansta ücret ödüyorsunuz.
  Geçmiş olsun

 302. Merhaba. Uzun süredir benlerimle gayet iyi yaşamaktaydım. 33 yaşındayım ve bu güne kadar benlerimde bir sorun yoktu. Son günlerde saç derimde,umuzumda,yan karında,bacaklarımda koyu-kahve veya siyahımsı benler çıkmaya başladı. Birkaç tane de hafif çıkıntılı ben var sayısı çok değil. En azından son günlerde 20-25 arası ben çıktığını tahmin ediyorum. Sırtımda ise fındık büyüklüğünde doğuştan bir ben var ama büyüme yok. Yani önceden olan benlerimde bir büyüme sezmedim. Bu son zamanlarda birden bire türeyen benlerin sebebi nedir? Kanser habercisi olabilir mi?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  bazı dönemlerde benlerde artış ve büyüme yaşanabiliyor.gelirseniz muayene ile değerlendirip,benlerinizi tedavi edebiliriz.şüpheli gördüklerimizi patolojiye göndeririz.güneşten korunun

 303. İyi günler yüzümde deri seviyesinde 6tane ben var birde çok küçük küçük leke şeklinde 6-7 tane benler var uygulamada ücret nasıl alınır birde tek seansta lazerle işlem tamamlanırmı?
  Op Dr Seher Şirin
  benleri hangi yöntemle tedavi edeceğimize muayene ile karar veriyoruz.gelirseniz benlerinizin durumunu değerlendirip tedavinizi yapabiliriz.muayene ücretsizdir

 304. sena_atik@outlook.com

  Sormayı unuttum benim yaşım 16 babamın sgksı olur değil mi? Birde ben arayıp randevu alsam hemen gider gitmez benler alınır mı muayene bittikten sonra tekrar kontrol amaçlı randevu veriyor musunuz tekrar iyi günler çok sordum ama
  Op Dr Ergun Aygören
  evet babanın sgksını kullanabilirsin.randevu alırsan tedavin hemen yapılır.ihtiyaca göre 2 ay sonra kontrole gelirsin

 305. sena_atik@outlook.com

  İyi günler.Cerrahi yöntem ile alınırsa çok mu iz kalır tüm klinik sayfalarını okudum neredeyse insanların yorumlarını da okudum ben aldıranların da yorumlarını okudum.Kafam çok karıştı biri diyor fazla iz kalmıyor ilaç sürüyorsunuz güneşe çıkmazsanız bir de cildinize göre izi çabuk geçer veya geçmez başka doktorlar da sakın almayın çok iz kalır benden daha kötü durur.Bir de benim yaşadığım şehir küçük ve hastanesine de güvenemiyorum sonuç berbat olur diye.Cevap yazarsanız sevinirim
  Op. Dr. Seher Şirin
  benlerin cerrahi olarak alınması yaklaşık 1,5-2 katı büyüklükte çıkarılmasını gerektirir.bu nedenle iz daha büyük olur.Rf yada laserle tedavi edilirse hemen hemen iz kalmaz.

 306. merhaba hocam yüzümde 7 tane ben var biri göz altında ve hafifçe kabarık ayrıca yüzüm çok yağlı bununla ilgili neler yapabilirsiniz bu benleri aldırırsam iz kalırmı yüzümde ki yağlanma sorunu giderilebilir mi?

  yaş30
  cinsiyet :erkek
  fizyoterapist
  TLF:05061464064
  Op Dr Atilla Kaya
  benlerinizi tedavi edebiliriz.yağlanam sorunu için dermatologla görüşmelisiniz

 307. Merhaba ücret konusunda yazdıklarınızdan fazla birsey anlamadım yüzümde toplam 26 adet küçük ben var et beni değil kafamda 2 adet et beni var illaki görmeden tam bir fiyat vermeniz mümkün değil ancak ortalama bir fiyat verebilirsiniz bana ortalama kaca maal olur ve kaç seans girmem gerekir bunu söylerseniz sevinirim ilginize tesekurler kolay gelsin
  Op Dr Seher Şirin
  info @Idea.com.tr ye fotoğraf atarsanız daha kolay bilgilendirebilirim

 308. Ben aldırdıktan sonra başka yerde çıkan benleri aldırmak için geldiğimde indirimli ücreti mi öderim yoksa normal ücreti mi?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  İndirimli ücret ödemeye devam edersiniz.
  Geçmiş olsun

 309. Merhaba 2 haftadır karın bölgemde yoğun olmak üzere hızla çoğalan benler söz konusu kimisi siyah kimisi kahverengi kimisi büyük kimisi küçük fakat bunlar benim çok canımı sıkıyor benlerin hepsi temizlenirmi vucudumdan yoksa kalmak zorundamı bilgi verirseniz çok sevinirim
  Op Dr Seher Şirin
  benler bu kadar hızlı çoğalması normal değil.gelirseniz ne olduğunu muayene ile değerlendirebiliriz

 310. Ben Ankara da oturmuyorum sadece 1 gün ankaraya gelebilrim 1 günde bütün iş biter mi
  miyim ?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Benlerinizi aynı gün tedavi edebiliriz.
  Geçmiş olsun

 311. ORTALAMA muayneden kaç gün sonra ameliyat gercekleşiyor.
  Op. Dr. Seher Şirin
  isterseniz muayeneden hemen sonra tedavi edebiliriz

 312. Hocam alnımda hafif kabarık (et ben kadar da olmayan) bir siyah ben var. Sgk lıyım nasıl bir yol izleriz teşekkürler
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Beninizi radyofrekansla alabiliriz. Size yakın bir şubemize gelirseniz aynı gün tedaviniz yapılır.SGK lılara muayene ücretsiz,tedavi ilk ben 200,sonraki her ben 100 tl.dir.
  Geçmiş olsun

 313. Hocam birde sgk %50 indirim diyor
  Mesela 3 benimiz var
  Lazerde ilki 100 sonrası 50-50
  200 tl oluyor
  Bu 100 tlyemi iniyor nasıl oluyor?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  RADYOFREKANSTA SGK sız ilk ben 300,sonraki her ben 100 ,SGK lı ilk ben 200,sonraki her ben 100 tl ,bu ödemeyi bir kez yapıyorsunuz.Sonra rötuş gerektiğinde ücret ödemiyorsunuz.
  LAZERDE SGK sız ilk ben 100,sonraki her bir ben 50,SGK lı ilk ben 50 sonraki her ben 25 tl.Laserde 4 seans her gelişte ödeme yapıyorsunuz.
  Hepsini % 50 düşünmeyin. SGK benlerde tedavide ödeme yapmıyor.Bu indirimler kurumumuzun yaptığı bir indirim.
  Geçmiş olsun

 314. Hocam 15 yaşındayım yüzümde kabarık olmayan benler mevcut fiyat nedir
  Hepsi tek seferde alınabiliyomu
  Ve tedavi uygulanırken acıma oluyomu
  Teşekkürler…
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Kabarık olmayan benlere laser veya radyofrekans uygulayarak yok ediyoruz. Hepsine tek seferde uygulama yapılabiliyor. Hafif bir ağrı oluyor.
  Radyofrekansta SGK sız ilk ben 300,sonraki her ben 100 ,SGK lı ilk ben 200,sonraki her ben 100 tl ,bu ödemeyi bir kez yapıyorsunuz.Sonra rötuş gerektiğinde ücret ödemiyorsunuz.
  LAZERDE SGK sız ilk ben 100,sonraki her bir ben 50,SGK lı ilk ben 50 sonraki her ben 25 tl.Laserde 4 seans her gelişte ödeme yapıyorsunuz.
  Geçmiş olsun

 315. Hocam benim vücudum da 20 ile 30 arası ben var. Git gide çoğalıyor, çoğalmaması için ne yapmalıyım? En çok boynumda var. Ve boynumda kabarık benler çok, sol bacağımın dizin üzerinde karnımda ve sırtımda büyük ben var ben bunlardan kurtulmak istiyorum
  Op.Dr Ergun AYGÖREN
  RF ile buharlaştırma yöntemi ile tedavi edebiliriz.güneş koruyucu kullanın.ailesel yatkınlığınız varsa çıkanları aldırmaktan başka yapacak pek bişide yok

 316. Dilara.sahin92@hotmail.com

  Benim vücudumda belkide abartısız milyon tane kabarık olmayan ben var, sırtımda kollarımda büyük küçük bir sürü sırtım benden gözükmüyor zaten, her ben tanesi 100tl fiyatlandırma yapmışsınız ama, benim vücumdaki her ben’e para vermem trilyonları bulur mantık işi değil. Bunun için ortalama bi fiyat verebiliyormusunuz cok cağresiz bi durum yaşadığım.
  Op Dr Atilla Kaya
  ;( gelirseniz muayene ile değerlendirip bir çözüm yolu üretebiliriz

 317. hocam ıyı günler benım burnumun üzerinde et beni var onu nasıl aldırabilirim kaç gunde gecer yarası
  iz kalir mı
  Op.Dr Ergun AYGÖREN
  et benlerini RF ile buharlaştırma yöntemi ile tedavi ediyoruz.iyileşme süreci tamemen kişisel özelliklerinize bağlı.

 318. Hocam yüzümde ve boynumda 50nin üstünde ciltten kabarık olmayan ben var bunları aldırmak istiyorum fakat iz kalmasından çok korkuyorum sonuçta yüz bu çok önemli ve de benlerim güneş dolayısıyla sürekli artış oluyor
  Op. Dr. Seher Şirin
  benleriniz artış gösteriyorsa güneşe karşı hassassınız demektir.ciddi şekilde güneşten korunmanız gerekir.iyileşme tamamlandıktan sonra farkedilir iz kalmaz.iyileşme sürecini kişisel özellikleriniz belirler

 319. Yüzümdeki benim için çapa tıp fakültesine gitmiştim. Kabarık ve köklü oldugu ancak cerrahi olarak alınabilecegi söylendi. İz kalmasından çok korkuyorum. İz kalmayacak yöntem hangisidir. Size gelmeyi istiyorum. İyi günler
  Op.Dr.Atilla Kaya
  her yöntemde mutlaka iz kalır.ama önemli olan izin farkedilebilir düzeyde olmamasıdır

 320. İz kalıyor mu acaba?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Çoğunlukla iz kalmıyor. Bazen benlerin yapısal derinliğine göre iz kalabiliyor. Ben derin ise tek seferde derin çalışmayıp 2 ayda bir tabaka tabaka çalışıp daha az iz kalmasını sağlıyoruz.
  Geçmiş olsun

 321. Yüzümde ben var Bi tane küçük aldırmak istiyorum yeşil kartım var kaç TL ?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Yeşil kart maalesef kliniğimizde geçerli değil. Radyofrekans olursa tek ben 300 tl, 1 kez ödersiniz. Laser 100 tl,ayda birher seansta ödeme yaparsınız.
  Geçmiş olsun

 322. fezvi34@hotmail.com

  Mrb hocam.Bıyık bölgemde bi tane kabarık 1 cm den biraz büyük kabarık kahverengi ben var.Bu beni aldırdığımda bıyık bölgesinde tahriş olup iz kalır mı ve iyileşme süreci ne kadar zaman alır,tşk.
  Op Dr Atilla Kaya
  evet,belirsiz bir iz kalır.fakat bıyıklarınız çıkmaya devam eder

 323. Ya yuzumde benlerim var ama cok kucukler kucuk benleri de alabiliyormusunuz
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Küçük benleri de laser veya radyofrekansla alabiliyoruz.
  Geçmiş olsun

 324. Yüzümde siyah benler var 8 10 tane ama küçük küçük, tek seansta alınabilir mi ve sonrasında ne yapmam gerekir
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Tek seansta alınabilir.Aldıktan sonra 1 gün yıkamıyorsunuz,bu kadar. Başka bir şey yapmanıza gerek yok.
  Geçmiş olsun

 325. Kolumda ayak serçe parmağımın büyüklüğünde kahverengi ben var o alınır mı
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Beninizin resmini 0506 142 41 12 numaralı telefona gönderebilirseniz izlenecek yolu ve yöntemi daha net belirleyebiliriz.
  Geçmiş olsun

 326. Boynumda Küçük bir Et beni Var.. Alındıktan sonra Kaç gün içinde Denize girebilir, banyo yapabilirim. Alınma Sırasında Acı ve Kanama olurmu.. Teşekkürler
  Op. Dr. Seher Şirin
  3 gün sonra girebilirsiniz.acı kanama olmaz

 327. merhabalar hocam.kocaeli izmitte şubeniz varmı acaba?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  size en yakın şubemiz kadıköydedir.gelirseniz tedavinizi yapabiliriz

 328. Merhaba ayağımda iğne ucu kadar bir ben vardı, büyüdü mercimek tanesi boyutuna yaklaştı. Bu beni aldırmak istiyorum. Kansere dönüşme ihtimali var mı ? Hangi yöntemi tercih etmeliyim.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  et beni tedavisinde RF ile buharlaştırma en iyi yöntem

 329. Merhaba hocam çenemde ben var ve onu kuçultmek veya ten renginde görünsün istiyorum bu mümkünmü acaba
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Mümkün tabii.Benlerinizi laser veya radyofrekas yöntemi ile alıyoruz.Sitemizde ve ben tedavisi.com da ayrıntılı bilgiler var.
  Geçmiş olsun

 330. Hocam merhaba kasimin icin de ben aldirdim izmirde ki subenizde 3 ay oldu kas cikmadi bunun icin ne yapabilirim?
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Ben alırken uyguladığımız radyofrekans ve laser kıl köklerine zarar vermez. Bazen kaş yapılan işlemlere bağlı küsebilir.(kaş küsmesi) denir. Kaşlarınız çıkacaktır.
  Geçmiş olsun

 331. Merhabalar. Yurtdisinda yasiyorum ve ben tedavisi icin hastanenize gelmeyi planliyorum. Yuzumde 6 tane gogsumde ve sirtimda 10 tane aldirmak istedigim benim var. Bunlarin resimlerini göndersem operasyonun ne kadar surecegi hakkinda bilgi verebilir misiniZ?
  Ve toplamda indirim mumkun mudur?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  info @Idea.com.tr ye fotoğraf atabilirsiniz.RF ile tedavi edersek genellikle tek seans yeterli oluyor.

 332. Hocam merhaba ben şişlideki şubenizde 3 tane ben aldırdım. Birtanesi ilk seansda tamamen kayboldu gitti. Diğer ikisi de rutuş seansında tamamen kayboldu. 2-3 ay oldu. Ama alnımda alınan benin yerinde iğne ucu kadar tekrar ben oluşması başladı. Bu büyürmü? Tekrar ücretlendirme olurmu?
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Daha fazla büyümez ama tekrar bir rötuş yapılsa iyi olur. 1 yıl sonra bile rötüşdan ücret alınmaz.
  Geçmiş olsun

 333. İiii geceler hocam ben nese. 30 yas
  Cenemde ben var ceviz buyukluyunde alinirmi fiyat nekadar esimin sigortasi var bilgilendirirseniz sevinirim
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Büyük olduğu için görerek bir şey söylememiz daha doğru olur.Gelebilirseniz değerlendiririz.Dilerseniz 0506 142 41 12 ye WhatsApp dan fotoğraf gönderebilirsiniz.
  Geçmiş olsun

 334. Hocam 18 yasindayim yuzumde var ancak sakalim altinda 3 tane buyuk ben var ve aldirmak istiyorum Sakala zarari varmi seyreklestirme veya alinan bolgede kil cikmama gibi sorunlar oluyor mu acaba ?
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Radyofrekans kıl diplerine zarar vermez.Sakalınız çıkmaya devam eder.
  Geçmiş olsun

 335. Hocam yüzümde çok sayıda ben var. Bursa’da yaşıyorum.burda 3 doktora başvurdum benlerim için fakat hiç biri ben almaktan yana olmadılar.lazerle olursa tekrar çıkabilir,cerrahi olursa iz kalabilir dendi. Bunun için ne yapılabilir. Yardımcı olur musunuz?
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Radyofrekansla aldığımızda tekrar çıkmaz.Tedavi tamamlanmadan birkaç seans gerekebiliyor,sebebi daha za iz kalması için tek seferde derin çalışmıyoruz.Hastalar bunu yeniden çıktı diye düşünüyor. 1 yıl sonra bile yeniden aynı yerde çıkanları ücretsiz alıyoruz.
  Geçmiş olsun.

 336. Hocam yüzümde boynum felan dahil olmak üzere ciltten kabarık olmayan 62 tane ben var ve de sürekli artıyor bunları aldirabilirmiyiz ve de yüzümdede olduğu için iz bırakır mı
  Op.Dr.Nizam Kurtdere
  bene yatkın bir yapınız var.ben oluşumunda en önemli etkenlerden biri güneştir.ciddi bir şekilde korunmalısınız.benlerinizi muayene ile değerlendirip laser yada RF ile tedavi edebiliriz

 337. Merhabalar rötuş işlemi tam olarak nedir iz tedavisi için mi yapılıyor geçmeyen ben için mi ? Teşekkürler
  Op.Dr.Adil Altınsoy
  düzeltme

 338. Hocam ben 15 tane ben aldırdım 3 4 tanesinde kabarıklık ve leke kalmişti bi kere rotüş yaptırdım o benlerde hala ufak leke kabarıklık çıktı 2.rotüş için ücret alıyormusunuz
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Hiç bir rötuşe ücret almıyoruz
  Geçmiş olsun

 339. Ben xeroderma pigmentozum hastasıyım yüzümde sürekli ben çıkmaktadır her seferinde plastik cerraha aldırmaktayım buda iz bırakıyor. patoloji sonuçlarında bazalcell karsinom çıkmaktadır. şu anda 1 cm den küçük yaklaşık 10 tane ben mevcut sgk lıyım bana maliyeti ne olur ve tekrar nüksedermi aynı yerde
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  xeroderma pigmetosumda kanser çıkma riski yüksek olduğundan cerrahi olarak çıkarmak en doğru yöntemdir.Nişantaşı şubemizde Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Mehmet Kartal size yardımcı olacaktır.Fiyat verebilmesi için lezyonları görmesi gerekir. Kurumumuzda muayene ücretsiz.Randevu alıp muayeneye giderseniz size yardımcı olacaktır.
  Geçmiş olsun

 340. benim yuzumde 10 fazla ben var aldirmak istiyorum hangi yasta yapmam lazim sizce ??
  Op. Dr. Atilla Kaya
  ben aldırmanın yaşı yoktur.gelirseniz tedavi edebiliriz

 341. Merhaba geçen sene ocak ayında ben aldırma işlemi yaptırmıstım tekrar olustugu ıcın rotus yaptırdım fakat sonrasında yıne cıktı yurtdısındaydım ve gelemedım. Tekrar subenıze gelıp rotus ıslemı gerceklestırme sansım var mı?
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  İstediğiniz zaman gelip rötüş yaptırabilirsinsiniz..Ücret ödemezsiniz
  Geçmiş olsun

 342. Yuzumde 20 den bazla siyah ben var girunus olarak rahatsiz oluyom ve aldirmak istiyorum mumkun mu.
  Op. Dr. Seher Şirin
  RF yada laser ile aldırabilirsiniz

 343. scuhadaroglu61 @gmail.com

  Benim ben,im 1 santim buyuklugunde zamaninda lazerle yaptim olnadi onu ameliyatla almak mumkun mu tskler
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Gereğinde lokal anestezi altında küçük bir müdahale ile alabiliriz tabii.Ama belki diğer yöntemlere de uygunsa size bilgi vererek uygun olanı yapabiliriz.
  Geçmiş olsun

 344. Merhaba fasulye tanesi büyüklüğünde 2 benim var bunlar iz kalmadan giderim
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  İz bırakmayan bir yöntem yoktur. Ama cerrahi müdahaleye kıyasla ve en az iz bırakan yötem kliniğimizde uygulanan laser ve radyofrekansla buharlaştırma yöntemidir.Beniniz derinse daha az iz kalması açısından aşama aşama çalışmayı tercih ediyoruz.
  Geçmiş olsun

 345. Merhaba ben yurt disinda yasiyorum yazin geldigimde yüzümdeki benimi aldirmak istiyorum biraz kabarik bir ben islem yapildiktan ne kadar sonra denize gire bilirim günese fln ciktigimda bir sorun olurmu bilgi verirseniz cok memnun olurum
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Ben 1 cm. den küçükse 1 gün sonra denize girebilirsiniz.Güneşe çıktığınızda normal cildinize,yüzünüze de gerektiği gibi yüksek faktörlü güneş koruyucu kullanmanızda fayda var.
  Geçmiş olsun

 346. Merhaba ben 17 yaşındayım yuzumde 15 16 tane ben var 3 4 tanesi haric diğerleri nokta nokta acaba indirim yapıyormusunuz birde hangi yontemle alirsiniz kac seans surer kac ay aonra gecer tekrar cikarmi cikarsa ucret odermiyiz
  Op Dr Atilla Kaya
  Tedavi edilen ben tekrar çıkmaz, hangi yöntemi kullanacağımızı muayeneyle belirliyoruz

 347. İstediğimiz yöntemle yapabiliyoruz değil mi?
  Op. Dr. Seher Şirin
  uygulanacak yöntem beninizin yapısına göre değişir

 348. Yuzumdeki ben sayisi artti. Deriden kabarik degil, sadece bir tanesi cok az kabarik.. Ben hepsinden kurtulmak istiyorum. Lazerle bu mumkun mu?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  hangi yöntemle tedavinin daha etkin olacağına muayene ile karar veriyoruz.laser yada RF .kliniklerimizde mauyene ücretsizdir

 349. randevuya gerek varmı hocam bırde bı arkdasımda ben aldırcak randevusuz gelsek olur mu?
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Beklememek için randevu almanızda fayda var. Arayamazsanız biraz bekleterk alabiliriz.
  Geçmiş olsun

 350. Peki hocam ilk yapildigi gibi kabuk baglicakmi dahami hafif bisey olcak 1 aya iyilesir mi acaba?
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Yeniden kabuk oluşacak.1 aya kadar tamamen iyileşmeyebilir.
  Geçmiş olsun

 351. 2 yıl önce aldığım benlerden 3 tanesı kahve rengi hala almadan önceki haline çok yakın dıgerlerı hiç yok rotüşe gelebilirmiyim ozaman benler aldırırken ücret alınmadıgını soylemıstı atılla hocam istedıgın zaman gelebılırısn demıstı?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  evet gelebilirsin

 352. Iyi günler hocam burnumun üstünde mercimek tanesi kadar bn var hafif kabarık aldirsak iz kalirmi aldirdiktan sonra bi riski olurmu
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Belli belirsiz bir iz kalabilir. Aldıktan sonra bir riski yoktur
  Geçmiş olsun

 353. Hocam küçük benlerin basit bi cozumu yokmu krem vs gibi deriyi soyucu açıcı teşekkür ler
  Op. Dr. Atilla Kaya
  bu tür yöntemler için dermatologlarla görüşebilirsiniz

 354. Merhaba hocam
  yüzümde küçük küçük 11 tane ben var bunların hepsini lazerle aldırmak istiyorum sizce hepsini aldırırsam herhangi bir zararı olur mu ve toplam ücreti ve tamamen temizlenme süresini öğrenebilir miyim? teşekkürler
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Hepsini bir günde aldırmanın bir sakıncası yok.Laserde uygulama her ay tekrarlamak gerekir. 4 seansta biteceği tahmin edilir ama bazen daha uzun sürebilir. Laserde SGK lılara ilk ben 50 tl. sonraki benlerin her biri 25 tl.4 seansta da ücret ödenir,4 seansı aşarsa sonraki seanslarda ücret ödemiyorunuz.Radyofrekansla buharlaştırmada ilk seanstan 2 ay sonra tekrar gerekebilir. Radyofrekans SGK lılara ilk ben 200 tl,sonraki her ben 100 tl. ücreti bir kez ödüyorsunuz,tekrarlamalarda aynı ben için ücret ödemiyorsunuz.Toplam fiyatı aldırmak istediğiniz ben sayısına göre hesaplamalısınız.
  Geçmiş olsun

 355. seyfettin_58_1907@hotmail.com

  Merhaba hocam sgk mensubu olmayanlara muayene ucreti ne kadardır teşekkürler

  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  SGK lı olmayanlara ben, lipom ve hemanjiom ve varis muayenesi ücretsiz,diğer hastalıkların muayeneleri ücretlidir.Tedaviye karar verip yaptırırsanız tedavi ücretinden muayene ücreti düşülmektedir.
  Geçmiş olsun

 356. Merhaba hocam sgk mensubu degilsek muayene ücreti ne kadardır tesekkurler
  Op Dr Atilla Kaya
  kliniklerimizde ben muayenesi ücretsizdir

 357. Merhaba mercimek tanesi kadar 3 tane var yüzümde kahve rengi sigortam var ücreti ne kadar olur
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  SGK lılara ilk ben 200 Tl,sonraki her ben 100 tl.Yani 3 tanesi 400 tl.dir.
  Geçmiş olsun

 358. Slm.. Ben aldirirken agri yada aci hissedermiyim??
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Ağrı kesici iğne istemeyecek kadar az ağrı duyarsınız.Ayrıca işlem çok kısa sürüyor.Yine de istersenin lokal anestezi yapıyoruz.
  Geçmiş olsun

 359. muayene olduğumuz gün ben alımını gerçekleştirebiliyor musunuz?
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
  Evet,aynı gün işlem yapabiliyoruz
  Geçmiş olsun

 360. Peki kesinlikle iz kalmaz dediginizden iz birakirsaniz ne oluyor?
  Op Dr Atilla Kaya
  bizim söylemlerimizde asla kesinlikle iz kalmaz diye bir söylem yoktur.laserlede olsa çıplak gözle farkedilemeyecek düzeydede olsa iz kalır

 361. mrb 3 tane ben kaç gunde alınır ve tek seferde alınırmı
  Op. Dr. Seher Şirin
  tek seferde alınır

 362. Merhabalar bende hamilelikten kaynaklanan bir cok ben olustu 30-40 civari vardir kucuk kucuk kollarimda ve dekolte bolgemde daha farkli bir ucret uyguluyormusunuz yoksa bu fiyatlarmi gecerli olur.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  evet sitemizde yazan fiatlar geçerlidir

 363. Merhaba sol gözümün üst kirpiklerimin arasından et beni çıktı bunu aldırmak istiyorum o esnada kirpiklerime zarar gelir mi yada kirpiklerim gider mi giderse tekrar çıkar mı ? Tsk ederim.
  Op Dr Atilla Kaya
  kirpiklerinize zarar vermeden tedavi edebiliriz.

 364. Mrhb hocam geçen mayıs ayında arkadasmla gelmistik ankaradaki subenize.aldrdığım benlerden bi iki tanesi tekrar çıktı. Yapabileceğiniz bisey var mı acaba ?
  Op.Dr.Adil Altınsoy
  rötuş gerekebileceğinizi size söylemişizdir.gelirseniz benlerinizin durumunu değerlendirebiliriz

 365. Merhaba ben alindiktan sonra solaryuma girmenin herahangi bir zarari olurmu ?
  Op Dr Atilla Kaya
  tam iyileşme gerçekleşmeden girerseniz leke oluşabilir

 366. kasimin hemen altinda biraz buyuk ve koyu renkte et ben alinmasi sakincalimi gozume bir zarar verirmi
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Idea Bakırköy Şb./Genel Cerrahi uzmanı
  Alınabilir. Ancak önceden görmekte fayda var.0506 142 41 12 numaraya WhatsApp tan fotoğraf atarsanız fikir verebiliriz.Göze yakın olan benlere farklı fiyat veriyoruz.
  Geçmiş olsun

 367. Sizce benzeri aldırmak sakıncalı mi sonrasında çoğalma yada ciltte bi sıkıntı kalır mi
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Idea Bakırköy Şb./Genel Cerrahi Uzmanı
  Benleri aldırmak sakıncalı değil.Benleri almadan önce ışıklı büyüteçlerle bakıyoruz. Herhangi bir kötü şüphe uyandıran belirtiler varsa punch biyopsi dediğimiz biyopsi yöntemiyle doku örneği alıp patolojik inceleme yapıyoruz.O an kötü bir şey yoksa alındıktan sonra hiç olmayacaktır.Olmayan bir ben kansere dönmez.Durmaya devam eden benlerin tipine göre az yada çok kanserleşme ihtimali var.
  Geçmiş olsun

 368. Ayni gun icerisinde muayene olabilir mıyız
  Op.dr.Atilla Kaya
  olabilirsiniz

 369. tunaiscioglu@hotmail.com

  Merhaba, kızım 13 yaşında ve yüzünde minik bir beni var kendisi bundan çok rahatsız oluyor. Beni silmek için yaş önemli mi?
  Op Dr Atilla Kaya
  Yaşın önemi yok her yaşta yapılabilir

 370. Vücudumun çeşitli bölgelerinde 200’ü aşkın çoğu ufak olmak üzere ben var. Bu benlerin ikisi hariç diğerleri kabarık değil. En yoğun bölge ise sırtımda. Yalnız bunlar leke değil. Fiyatlarınıza bakınca bana maliyeti inanılmaz fazla gelecek. 200 benim olmasının ayrıcalığını fiyatlarınıza yansıtabilir misiniz? 🙂 Yoksa klasik tarife mi geçerli?

 371. Et benlerinin alımı tek seansta bitirilebilirmi? Yüzümde 8’e yakın ben var bir tanesi hamileleigimde çıktı beyaz et ben olarak
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Idea Bakırköy Şb./Genel Cerrahi Uzmanı
  Radyofrekabsla tek seansta % 90 biter.Bazen 2. seansa ihtiyaç duyulabilir. Bunun nedeni derin iz kalmasına engel olmamak adıına derin çalışmıyoruz,2 ay sonra yeni bir rötuş gerekebiliyor.Rötuşdan ücret almıyoruz.
  Geçmiş olsun

 372. Yüz bölgemde 7 8 adet nokta şeklinde ben var 1 tanesi sag gözüme yakın çok hafif kabarık digerleri noktalar halinde yanak ve burun etrafında bu benler için uygulanacak yöntem nedir ve bu alım süreci ne kadar sürer
  Op Dr Adil Altınsoy
  muayene ile tedaviyi hangi yöntemle yapacağımıza karar veririz.maximum tedavi 30 dk sürer

 373. Kürek kemiğimin yanında 1.5 cm civarında kabarık olmayan bir benim var bunu aldırmak istersem zararlı mı bir de hangi tedaviyi önerirsiniz teşekkürler.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  ben tedavisini hangi yöntemle yapacağımıza muayene ile karar veriyoruz.laser yada RF kullanıyoruz

 374. Aldırmış olduğumuz benleri incelemek üzere patolojiye gönderiyor musunuz ayrıca bunun için ek bir ücret alıyor musunuz
  Op. Dr. Atilla Kaya
  şüpheli bulduklarımızı gönderiyoruz.patoloji için ek ücret ödüyorsunuz

 375. Yüzümde 1cmden küçük 3tane nevüs aldırmak istiyorum lazer ya da radyo frekans yöntemlerinden hangisini tercih ediyorsunuz ya da etkinlik yönünden tavsiye edersiniz
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Idea Bakırköy Şb./Genel Cerrahi Uzmanı
  Kabarık benlerde radyofrekans öneriyoruz.Laser koyu ve kabarık olmayan benlere öneriyoruz,fakat laserde her ay gelmeniz gerekiyor.
  Geçmiş olsun.

 376. Sirtimda suan ceviz buyuklugunde ben var ama onu tutan yer kalem ucu kadar. Siz simdi gelin bi muane edelim diyeceksiniz siz fiyati soyleyin bizde ona gore luaneye gelip hemen aldiralim olmazmi.
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Idea Bakırköy Şb./Genel Cerrahi Uzmanı
  2 cm. den büyük olanları SGK lı olarak 600 tl cıvarında alıyoruz.Büyük olduğundan patolojiye göndermek isterim,50 tl patolojik inceleme ücreti.Ancak son kararı,ne ile alacağımızı,riskleri,yan etkileri bir gelseniz ondan sonra anlatsak olmaz mı?Muayene ücretsiz.
  Geçmiş olsun.

 377. hocam benim burnumun sağ kanadında ufak ama kabarık birde burnumun sol tarafında büyük ve 5 tane falanda ufak kabarık olmayan benlerim var hepsini aldırmak istiyorum ama yüzümde iz kalır mı korkuyorum
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Idea Bakırköy Şb./Genel Cerrahi Uzmanı
  Çoğunlukla kalmıyor bazen benin derinliğine göre ve kişinin doku iyileştirme gücüne göre belli belirsiz iz kalabilir.Hiç iz kalmayacak yöntem maalesef yok.
  Geçmiş olsun.

 378. Cok kucuk albilirmisiniz
  Op Dr Atilla Kaya
  Evet alabiliriz

 379. Emektatar1@gmail.com

  Yüzdeki ben alımlarında iz veya leke kalıyor mu tedavi sonrası tekrar çıkması gibi bi olasılık mevcut mu alım sonucunda rüzggar toz güneş gibi faktörler önemli mi çalışmamızı engeller mi
  Op Dr Adil Altınsoy
  farkedilir düzeyde iz kalmaz.çalışmanıza engel durum oluşturmaz

 380. İzmirdeki bölgenizde lazer tedavisi varmı acava
  Op. Dr. Seher Şirin
  Evet gereken vakalara lazer uyguluyoruz

 381. 15 yasindayim,daha once birkac ben aldirma tedavisi icin aramalar yaptim ve bana 18 yasindan once alamayacagim soylendi acaba yaş siniriniz varmi iz kalirmi!
  Op. Dr. Seher Şirin
  Önemli olan benin yapısıdır 5 aylık bebekte bile tedavi yapabiliyoruz.

 382. İyigunler Dr bey benim 4 buçuk yaşında oğlum var pipisini hemen üst tarafında siyah bir ben çıktı onu lazer aldırma imkanı varmı Teşekkürler saygilar
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Lazer veya başka yöntem olabilir en uygun yöntemle alabiliriz

 383. yüzümdeki beni aldırdıgımda o bölgede sakal çıkmama durumu olur mu ?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Radyo frekansta sakal kökleri etkilenmez aynı sayıda çıkmaya devam eder

 384. Yüzümde çok fazla küçük ben var. Nokta şeklinde. 16 17 tane vardır belki. Tamamını aldırmak istesem ne kadar tutar acaba ? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.
  Op Dr Adil Altınsoy
  İlk ben 200 eklenen her ben 100 TL çok kükleri ücretlendirmeyebiliriz.

 385. Benler silinirken aciyor mu
  Op. Dr. Seher Şirin
  sert hareketlerle silinirseniz acıyabilir

 386. Gökhan Aydın

  Nişantaşı şubenızde de ben tedavısı yaptırabılıyormuyuz ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  evet yapabiliriz

 387. Sağlıkyöneticisiadayı

  Merhaba
  bende aşırı cilt hassasiyeti var hatta ilkokul 1. Sınıfta bir iğneden dolayı kolumda aşırı bi kabarık oldu ödem gibi cilt doktorum 3 kez 1 hafta aralıkla iğne ile içine bi ilaç sıktı ama yumuşamadı kabarıklık, aşırı hassas olduğumu söyledi. Bu nedenle korkuyorum yüzümde benler var kahverengi kabarık değil kalem ucu kadar sildirsem iz kalabilir mi acaba teşekkür ederim..
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  beni hangi yöntemle tedavi edeceğimize muayene ile karar veriyoruz

 388. Merhaba burnumun ucunda toplu iğne başından biraz büyük ben var silinebilirmi, izi kalırım.
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Idea Bakırköy Şb.Genel Cerrahi Uzmanı
  Merhaba,
  Beni görüp değerlendirdikten sonra laser veya radyofrekans ile silinebilir.Benin derinliği ile orantılı bir iz kalabilir,kalmayabilir de.
  Geçmiş olsun

 389. Hocam mrb ben daha önce yüzümden beş tane ben aldırdım ssk’da ama bir tanesinin dikiş izi kaldı ve başka yerlerde çıkmaya başladı yine lazerle de kalirmi izi
  Op. Dr. Seher Şirin
  laserle farkedilebilecek bir iz kalmaz

 390. Merhaba burnumda kasimin baslangic noktasinin biraz altinda gozume dogru bir et beni cikti yillardir onemsemedim ama hamileyken daha buyudu hamilelik sonrasi aldirmk istiyorum tehlikeli bir bolge mi iz kalir mi ve hangi sekilde onerirsiniz
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  alınabilir.kalacak iz miktarı benin büyüklüğü ile doğru orantılıdır.

 391. Meraba.Yaşım 18 Yüzümde 5-6 tane hafif kabarık ben var lazer tedavi yapilirmi ve iz kalırmı?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  hangi yöntemle tedavi edeceğimize muayene ile karar veriyoruz.kabarık benleri RF ile tedavi ediyoruz.

 392. Merhaba bacak aramda (apış arasında) her iki tarafında da et beni diye adlandırdığınız küçük küçük et parçacıkları oluştu ağrı veya herhangi bir durum yok fakat bu beni rahatsız ediyor. Çünkü 25 30 civarında bunlardan kurtulmak için iz kalmadan ameliyat masasına yatmadan tedavisi Nasıl olmalıdır bir günde mi seans şeklindemi ve fiyat ne tutar tahminen öğrenebilirmiyim? Şimdiden teşekkürler
  Op.Dr Atilla KAYA
  bahsettiğiniz benden çok kondiloma benziyor.çok bulaşıcıdır ve çabuk yayılır.geciktirmeden tedavi olmanızı öneririm

 393. 3 aylık hamileyim yüzümde dudağımın üstünde bir ben var aldırmak istiyorum doğumdan sonra ya mı bırakmalıyım
  Op.Dr Atilla KAYA
  doğum sonuna bırakılabilir

 394. merhaba.yüzumde kabarık olmayan 10 a yakın ben var ve 1 tane de kabarık ben var hangi lazer uygulanabilir bir de en cok merak ettigim sonrasında iz leke kalıyor mu ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  laser yada RF ile alınabilir.farkedilir bir iz kalmaz.

 395. lazerle ben aldırma seans aralığı ne kadardır acaba ?
  Op.Dr Atilla KAYA
  laserle ben tedavisi ciltten kabarık olmayan koyu renkli benlere uygulanır.tedavi bir yada birkaç seans sürebilir.eğer bir seansta tedavi olmamışsa 21 günde bir uygulanabilir

 396. Mrb kafamda iki tane mercimek büyüklügünde damar beni var bagkurluyum ücret ne kadar tedavi süresi nekadar sürer
  Op. Dr. Orhan Coşkun
  Anlattığınız kadarı ile hemanjiomunuz var. Kliniğimizde muayene ücretsiz.Dilerseniz 0506 142 41 12 numaralı telefona whatsupp tan fotoğraf gönderebilirsiniz. Fiyat bilgisini gördükten sonra verebiliriz.
  Geçmiş olsun

 397. Merhaba sorum benim burnumun ustunde ben var 3 sana oldu azazdan buyuyor ve kabarmisde ne yapabilirim aldirsam sonra tekrar cikarmi diye korkuyorum cevapkarseniz sevinirim
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  RF ile tedavi edebiliriz tekrar çıkarsa rötuş yapılabilir

 398. merhaba atilla hocam geçen sene şubat ayında yüzümdeki bir benimi radyofrekansla almıştınız, sorun yaşamadım aldığınız yerde minicik nokta şeklinde ben geri çıktı ama bu beni rahatsız etmediği için ve ayrıca yaram çok güzel kapandığı için rotuse gelmedim bu sene yine şubat ayında gelmeyi düşünüyorum. 2. gelişim olacak. yine 200 tl mi vereceğim yoksa 100 tl mi olur. bilgilendirrseniz sevinirim.
  Op.Dr.Atilla Kaya
  2. sens gerekebileceği o

 399. 17 yasindayim annem babam yok babaannemlerle kaliyorum onlarda gelemez acaba hastaneye kendi basima benlerimi yaktirmaya gelebilirmiyim ?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  🙂 gelebilirsin

 400. merhaba sadece muayene için kliniğe gelirsek ücrete tabii olur muyuz ?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Tedavi olmazsanız da muayenemiz ücretsiz. Gelebilirsiniz.
  Geçmiş olsun

 401. Az kabarık olarak 3 tane ben var yüzümde boyun altı çene ve burun altı olmak üzere bunun fiyatı ne olur 🙂
  Op. Dr. Seher Şirin İlk ben 200 eklenen her ben 100 TL

 402. Yüzümde 10 yakın leke ben var kabarık olmayan hangi yöntemle aliyosunuz ve iz kalirmi ?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  benin yapısına göre teknoloji seçiyoruz bunu da muayeneyle belirliyoruz

 403. Mervegtoprak@gmail.com

  Merhaba
  Kolum bacağım boynum sırtımda olmak üzere küçük büyük 10-15 adet benim var. Ortalama fiyatınız ne olur. Gerçekten aldırmak istiyorum uygun fiyat verirseniz akşam bile gelebilirim
  Op. Dr. Seher Şirin
  İlk ben 200 eklenen her ben 100 TL

 404. Merhaba. 18 yasindan asagi isek aldirabilir miyiz?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  Her yaşta ben alınabilir

 405. elma.sekerii22@ hotmail.com

  Mrh..bende radyo frekans yöntemiyle benlerimden kurtulmak istiyorum ama, hem şehir dışından gelicem hemde yüzümde neredeyse kırka yakın ben var, sitenizdeki ücret tablosuna baktığım zaman bunun altindan kalkmam çok zor, aceba ben sayısı arttıkça fiyatta kolaylık sağlıyor musun? Ona göre gelmek istiyorum…
  Op.Dr.Adil Altınsoy
  Tek tük çok küçükleri ücretlendirmeyebiliriz.

 406. Hocam ben 15 tane aldırmak istiyorum (et ben değil). Fakat lazer istiyorum. İsteğe göre yapıyor musunuz
  Op.Dr.Atilla Kaya
  Tabiki önemli olan kişinin isteğidir ama lazerle olmayacak ben için başka yöntemleri, yada o ben için en iyi teknolojiyi önerebiliriz.

 407. Mrb Ben alma işleminiz ortalama ne kadar sürmektedir ve size Nasıl ulaşabiliriz iki defa aradım detaylı bilgi alamadım iyi günler
  Op.Dr.Atilla Kaya
  5-10 dk ayırmanız yeterli.İletişim
  ana sayfadan 5 şubemizin de krokisini bulabilirsiniz, size en yakın olana gelebilirsiniz.

 408. Merhabalar, ben aldırma operasyonlarında genel cerrahi profesörleri mi yapıyor yoksa plastik cerrahi mi? daha önce muayene olduğum doktorlar plastik cerrah önermişlerdi bilgilendirirseniz sevinirim.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  ben tedavisi yapmak için profesör olmaya gerek yok.kliniklerimizde ben tedavileri genel cerrahi uzmanları tarafından ve tamamı ameliyatsız yöntemlerle teknoloji kullanılarak yapılıyor

 409. caner_gsks@hotmail.com

  Merhaba Ben izmitten gelicem direk araba kiralıcam yaşım 17 tek seansta alınabilirmi yüzümde 10 a yaklaşık ben var ama 1 tanesini aldırcam yaşımdan bi sıkıntı varmı ve iz kalırmı ? İyi günler
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir.alınabilir.

 410. merhaba yüzümde yaklaşık 12 adet kabarık olmayan çapları 2 mm geçmeyen küçük siyah benler var bunlardan kurtulmak mümkün müdür bu arda bu benler güneş yanığı v.s oluşan benler değil 3-4 yaşımdan itibaren hep kalıcıydı yaşım 19 cevap verirseniz sevinirim
  Op.Dr.Nizam Kurtdere
  evet tedavinizi yapabiliriz.

 411. yayınladığınız linkte yazan fiyatların fazlası alındı benden sgk hakkında da bilgi vermediniz tek benimi aldırdım lazer yöntemiyle 200 lira verdim ikinci defa gittiğimde nası bi ücretle karşılaşcam acaba
  Op Dr Seher ŞİRİN
  İlk ben ücreti 200 TL o ben için tekrar gelirseniz ücret ödemezsiniz.

 412. Hocam kliniginiz hangi sehirde dir
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  İstanbulda 3 şube(Bakırköy,Nişantaşı,Kadıköy),izmir ve Ankara’da şubelerimiz var.
  Geçmiş olsun

 413. siyah nokta temizleme işlemi yapıyor musunuz?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  hayır yapmıyoruz

 414. Hocam merhaba.Ben bundan 3 ay önce radyofrekansla ben aldırmıştım.küçük bir şeydi ama kırmızılığı hala duruyor bepanten sürüyorum ama geçmedi hala.Ne yapmam lazım ?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Kabarıklık,siyahlık yoksa kırmızılık giderek teninizin rengini alacaktır.
  Geçmiş olsun

 415. Ngh.byzt@gmail.com

  Iyi gunler ben alimi sonrasi olusan lekeyi gidermek icin onerebileceginiz krem var mi?
  Op.Dr.Seher Şirin
  Expigment kullanılabilir ama tercihen rötuş amaçlı yeniden uygulama yapılır

 416. Hocam ben sol çenemde mercimekten biraz büyük belki mercimek büyüklüğünde bir ben var . Etli ben değil lakin kabarık bir ben . Birde suratım da küçük küçük etli değil tamamen derimle bitişik benler var leke gibi yani em az 7 adet ben bulunmakta . Ben bunları izi kalmayacak ve en kısa sürede tedavi etkisini azaltacak şekilde Nasıl bir tedavi görebilirim . Maliyet sorumu kesinlikle yoktur lakin korkuyorum i
  Op.Dr Adil Altınsoy
  kliniğimiz ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahip.gelirseniz benlerinizi değerlendirip laser yada RF ile tedavi edebiliriz

 417. Merhabalar benim kasımın üstünde nohut büyüklüğünde bir benim ve yüzümde oldukça çok ben var ve aldırmaya korkuyorum kanser riski herkes olabilecegi ihtimali veriyor cesaretim dahi yok aynaya bakmaktan nefret ediyorum kız olmaktan Bakım yapamamaktan..ne olur yardımcı olun
  Op.Dr Adil Altınsoy
  hem estetik açıdan hemde kanser riski açısından aldırmanız iyi olur.varolmayan ,tedavi edilen ben kanserleşeşemez.bu nedenle gelirseniz benlerinizi en uygun yöntemle tedavi edebiliriz

 418. Hocam merhaba benim burnunun sağ tarafında mercimek büyüklüğünde bir ben var ve çok rahatsız oluyorum ilk sorum tedavi sırasında acı hissediliyor mu ikinci sorum her türlü benler alınabilir mi ?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Çok minimal bir acı hissediliyor.İsterseniz o bölgeyi uyuşturabiliyoruz,hastalarımız çoğunlukla uyuşturmaya gerek duymuyorlar.Zaten 1 dakika sürüyor.Her tür beni alabiliriz,şüpheli bir durum görürsek incelemek üzere ameliyatsız,küçük parçalar (punch biyopsi) alabiliyoruz.
  Geçmiş olsun

 419. Merhaba hocam. Benim dudagimin ustunde mercimek tanesinden biraz daha kucuk kabarik kahverengi bi ben var. Aldirmak istiyorum. Buyuk ihtimalle buharlastirma yontemini soyleyeceksiniz bana. Ayriyeten benim babam bagkurlu fakat ben yararlanmak istemiyorum. Kendi ucretimi kendim vermek istiyorum ozel nedenlerden dolayi. Gecerli midir ?
  Op.Dr. Adil ALTINSOY
  gelirseniz özel olarak tedavinizi yapabiliriz

 420. Hocam iyi gunler ben universite okuyorum istanbulda yuzumde iki tane kucuk ben var aldirmak istiyorum ama kimlikte yasim kucuk 17 yasindayim yani doktor almayacagini soyledi peki siz alir misiniz ?
  Op.Dr Atilla KAYA
  her yaşta ben tedavisi yapılabilir.zaman içinde beler büyüyeceği için bekletilmesi daha çok iz kalmasına neden olabilir

 421. Hocam merhaba bir tane sol çene (bu pirinç habbesi büyüklüğünde)diğerleri ciltten kabarmamış. 2 tane sağ çenemde . 2 tane yanağımda olmak üzere toplamda 5 adet ben aldırmak istiyorum . Çok korkuyorum iz kalır diye . Bide ortalama kaç günde yüz eski haline döner?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Çoğunlukla iz belli belirsiz kalıyor,bazen benlerin derinliğine göre daha belirgin olabiliyor.Daha az iz kalması açısından çok derin çalışmıyoruz,gerekirse 2. bir seans da bir tabaka daha iniyoruz.İşlemden(Radyofrekans) sonra bir hafta kadar kabuk kalıyor,sonra altından pembe doku geliyor.Son halini alması 2 ayı buluyor.
  Geçmiş olsun

 422. Hocam benim burnumun ustunde var iz şeklinde kabarık değil İstanbuldayım askeri personelim.nasıl bi yöntem uygularsiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  laser yada RF ile tedavi edebiliriz

 423. Merhabalar,

  Bende beni mi aldirmak istiyorum alnimda yer almakta sacimin yaninda cok rahatsiz edici acaba nasil olur yani bir acisi sizisi varmi hangi yontemle alinacaginia nasil karare veriyorsunz. Iz kalmamasni istiyorum
  Op. Dr. Seher Şirin
  beni hangi yöntemle tedavi edeceğimize muayene ile karar veriyoruz.farkedilir iz kalmaz.

 424. Hocam kolay gelsin benim sol dudak ustumde findik buyuklugunde benim var ameliyatla alindiginda dudakda cekme olur denildi cesaret ededim nasil bir yontemle alinmasi gerekiyor acaba bigilendirirseniz.cok sevinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  RF ile buharlaştırma yöntemi ile alabiliriz

 425. Hocam iyi günler. benim yüzümde 15 ten fazla düz ben var bazıları çok küçük bazıları ise fazla büyük değil 1 cm i geçmiyor yani. aldırmak istiyorum herhangi bir iz kalırmı ve kaç seansta biter
  Op.Dr Adil Altınsoy
  ben tedavisinde hangi teknolojiyi kullanacağımızı muayene ile belirliyoruz.laser yada RF ile tedavi ediyoruz.gelirseniz durumunuzu değerlendirir,tedavinizi en uygun yöntemle yapabiliriz.farkedilir düzeyde iz kalmaz

 426. Ben 5 ay önce fraksiyonel karbondioksit lazer ile 4 adet beni mi aldırdım hala izi var ve rahatsız ediyor bu yüzden diğer benleri mi aldırmak tan korkuyorum bu yöntemlerde de bir miktar iz kalıyor mu ?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Rf ile alındığı zaman farkedilecek düzeyde iz kalmaz

 427. Herhangi bir iz kalırmı. Kalırsa ne kadar bi zaman da gecerrr
  Op.Dr. Adil ALTINSOY
  farkedilir bir iz kalmaz.kişisel yara iyileşme özelliklerinize göre süreç değişir

 428. hocam iyi günler. Yüzümde 6 7 tane leke şeklinde olan(et beni değil) benler mevcut. Şuana kadar internette okuduklarım hep et beni tedavisi üzerine. Benim benlerime bitkisel bir tedavi uygulayabilirmiyim(nasıl bir tedavi) yoksa aynı bu şekilde lazer tedavisi mi uygulamam gerekir ve bu benlerde lazer tedavisi önerirseniz tedavi ücreti nedir ? Teşekkürler.
  Op.Dr. Adil ALTINSOY
  benlerini muayene ile değerlendirmek gerekir.laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavi edebilirsnizi

 429. Merhabalar. Bundan tam bir ay önce yüzümdeki yaklaşım 1 cm çapındaki bir beni aldırdım. Doktorum çok fazla derine inmedi iz kalmaması için. Gerekirse yeniden uygulama yapabileceğini söyledi. Zamanla yara kendi deri seviyeme geldi şuanda hafif bir şekilde renk farkı var. Bir de arada kırmızılaşıyor. Yüzümü yıkadığımda vs. Bu normal bir şey mi ? Aynı zamanda medacassol kullanıyorum .Bu arada Dr. Nizami Kurtdere ‘ ye teşekkür ediyorum. Gerçekten çok iyi bir sonuç çıkardık.
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Arasıra pembeleşmesi normal.Son halini alması için 2 ay zaman geçmesi gerekir. Gerekirse 2 ay sonra rötuş yapılır.Op.Dr.Nizam Kurtdere işini iyi yapan,titiz,deneyimli,güvenebileceğiniz bir arkadaşımızdır.
  Geçmiş olsun

 430. benleri aldırmada yaş sınırı var mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yok.her yaşta ben tedavisi yapılabilir

 431. hocam tek seans yetmediği durumda ikinci seans ne kadar süre sonra yapılıyor yani iki seans arasında ne kadar zaman var
  Op. Dr. Seher Şirin
  2 ay sonra

 432. tedavi sonrası ilaç kullanıyor muyuz hocam cevap vermediniz?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Ben tedavisi sonrası ilaç kullanmıyoruz.
  Geçmiş olsun

 433. hocam benleri aldırdıktan sonra tekrar aynı yerde ben çıkabilir mi veya vücudun farklı bi yerinde çıkar mı? ayrıca benleri aldırdıktan sonra herhangi bir ilaç kullanıyor muyuz? teşekkürler
  Op. Dr. Seher Şirin
  ben vücudun her yerinde oluşabilen bir durum.kökü yeterince alınamazsa aynı yerdende çıkabilir.varolanları tedavi ettirmeniz yenilerinin çıkmasına engel değil.oluşan benleri aldırmaaktan başka seçenek yok.biz buharlaştırma yöntemi ile tedavi ediyoruz.farkedilebilecek düzeyde iz kalmıyor

 434. Hocam merhaba.Nörofibromatozis(nf1) hastasıyım.Daha önce birçok kez lokal anestezi yöntemi ile operasyon geçirdim bir kez de lazer yöntemi ile alındı.Fibromların alımı konusunda yardımcı olabilir misiniz.İyi çalışmalar.
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Muhtemelen alabiliriz.Ancak kesin bir şey söyleyebilmek için lezyonları görmek gerekir
  Geçmiş olsun

 435. Ben benimi aldırdım 9 ayda iyileşeceğini söylediler 9 ay çok fazla değil mi ://
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  9 ay uzun bir süre ama bazen tenin doğal rengini alması uzun süre alabiliyor.
  Geçmiş olsun

 436. Merhaba hocam yanagimda gorunmeyen hafif renkte olan bir ben var. Deri altinda oldugunu tahmin ediyorum dokununca bezeye dokunuyomus hissi yaratiyor ve deri altindan bitane kil cikartiyor. Acaba ne tur bi tedavi yontemi onerirsiniz. Ve maliyeti ne olur. Cevabiniz icin tesekkurler
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Cilt altında papillamatöz ben veya yağ kisti olabilir. Radyfrekans uygulanabilir fakat öncelikle görmek gerekir.Muayene ücretsiz.Ücreti gördükten sonra daha net konuşabiliriz
  Geçmiş olsun

 437. Haftasonları kalabalık oluyormusunuz.Randevu almadan gelsek olur mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  özellikle hafta sonları sıklıkla çok yoğun olduğu için beklemek zorunda kalabilirsiniz.randevu almanızı öneririm

 438. Hocam benim yüzümde çok az kabarık ve kabarık olmayan çok sayıda ben var, boynumda ise küçük siyah siyah benler var. Bunlar lazerle veya hangi yöntemler alınır ?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  laser yada radyofrekansla tedavi edebiliriz.hangi yöntemi kullanacağımıza muayene ile karar veriyoruz

 439. MERHABA hocam ben nişantaşındaki şubenizde radyo frekansla tedavi oldum bana önerebileceğiniz bi krem varmı yaranın daha çabbuk iyileşmesini sağlarmı bu arada nizam KURTDERE ye teşekkürler hocam operasyon için, patoloji sonucunu merakla bekliyorum .
  Op. Dr. Seher Şirin
  madecassol yada contratubex kullanabilirsiniz

 440. Merhaba benim sağ gözün kirpik cikişinda siyah et beni var onu aldırmak istiyorum ama korkuyorum birara doktor ameliyatla alacaktı iz kalır diye Vazgeçtim ne yapılabilir?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Gözdeki beninizi görmeden bir şey söylemek zor.Idea da SGK lılara muayene ücretsiz,gelirseniz değerlendirip ayrıntılı bilgi verebiliriz.
  Geçmiş olsun

 441. Hocam Merhaba

  Benim yüzümde 17-18 hatta 20 ye yakın benler var kimisi daha yeni oluşum aşamasında benim sorum acaba 15 üzeri ben alımında indirim filan yapıyormusunuz yada 15 benini aldiranı 3-4 tanede siz alamıyormusunuz böyle bir kampanya filan varmı benim param 15 tanesine yetiyor ama ben gelmişken hepsinden kurtulmak istiyorum teşekkürler iyi çalışmalar.
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  Kliniğimizde ücretlerde indirim uygulanmıyor. çok sayıda benin yanında bazen çok minik dokunuş gerektiren 1-2 beni alıyoruz,ücretini görmezden gelebiliyoruz.
  Geçmiş olsun

 442. Yüzümde 10-15 tane mercimek büyüklüğünde ben var ve bunların 4 tanesi kabarık diğerleri ise normal benler. Bunları aldırınca yüzümde oluşacak kabuklar ne zaman dökülür ve kızarıklar ne zaman geçer? Ben kamu kurumunda çalışıyorum ve her gün tıraş olmam gerekiyor. Benleri aldırınca ne kadar süre tıraş olamam? Kurumunuz bu sorun ile ilgili bana kamuda geçerli bir rapor verebilir mi? Son sorum da yüzüm de iz kalma riski nedir ve izmir şubenizde bu tedaviyi yaptırabilir miyim? Teşekkür ederim.
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  İzmir Şubemizde yaptırabilirsiniz.Kabuklar 5-7 günde düşer.Son halini alması 2 ay sürer.Gereklilik durumunda kamuda geçerli istirahat verebiliyoruz.
  Geçmiş olsun

 443. Hoca merhaba benim yuzumde ve boynumda 15 tane kucuk ben var . Benlerim kabarik degil cildimle ayni seviyede . Alinabilirmi? Diyarbakirdan istanbula gelicem sizin icin . Niye bilmiyorum ama size cok guveniyorum 🙂
  Op.Dr.Atilla KAYA
  güveninizi boşa çıkarmamaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz

 444. MERHABA SIRTIMDA GÜNEŞ LEKELERİ VAR ÇOK KOYU DEĞİL AMA SIRT BÖLGESİNDEN BELİME KADAR İRİLİ UFAKLI TEDAVİSİ MÜMKÜNMÜ

  Op. Dr. Atilla Kaya
  güneş lekesi tedavisi yapan merkezlerle görüşmenizi öneririm

 445. Yüzümde irili ufakl ı siyah ve kahverengi gi bır sürü ben var ne yapmam gerekiyor
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  rahatsız isen tedavi olman ve yenilerinin oluşmaması için güneşten korunman gerekiyor

 446. Hocam yüzünde 3 tane büyük kabarık kahverengi ben var yaklaşık 13 tanede ufak deriye yapışık ben var bir tanede burnumun sağ kanadında ufak kabarık ben var ben en sağlıklı iz kalmadan nasıl kaldırabilirsiniz en iyi yöntem hangisi iz kalmasını istemiyorum
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  laser yada radyofrekansla buharlaştırma yöntemi ile tedavi olmanızı öneririm

 447. Kadiköyde ki subenizden ayni sonuclari alabilirmiyiz?
  Ilk tedavi uygulandiginda yüzde cok kizarik olusurmu.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  alabilirsiniz.kızarıklık olşur.kızarıklığın düzelmesi sizin iyileşme sürecinize bağlıdır

 448. hocam yaşım 17 tedavi için 18 yaş üstü şartmı
  Op. Dr. Seher Şirin
  hayır 18 yaş altınada tedavi yapılabilir

 449. Ben alındıktan kaç gün sonra dışarı çıkabilriz?

  Op.Dr.Seher Şirin
  ben alındıktan hemen sonraki görünüm ben alınmadan öncesinden daha iyidir, yani aynı gün dışarı çıkabilirsiniz.

 450. Bayramda açık mısınız?

  Op.Dr.Seher Şirin
  Bayramda kapalıyız

 451. İstanbulda yaşıyorum sol yanağımda küçük ama görüntü açısından rahatsızlık veren koyu renkte ve ciltten kabarık olmayan bir ben var lazer ile tedavi yönteminde tahminen kaç seansta halledilebilir tek seansta alınma ihtimali varmıdır acaba

  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerde seansı tahmin etmek zor, radyo frekansla da aynı sonucu tek seasnta elde edbiliyoruz

 452. buharlaştırma veya lazerle alındıktan sonra bandajlı kalıyor mu?
  Op.Dr.Seher ŞİRİN
  bandaja gerek olmaz

 453. benim burnumun üst kısmında kabarık olmayan ufak siyah bir ben var ve lazerle kliniğinizde aldırmayı düşünüyorum.bu işlemi 1 seansta halledemezmısınız çünkü izmirde yaşamıyoruz geçici olarak gelebiliriz
  Op. Dr. Seher Şirin
  laserle tek seansta tedavi olamayabilir.gelirseniz muayene ile benlerinizin durumunu değerlendirip tedavinizi yapabiliriz

 454. Merhaba,dudağım üstünde yaklaşık orta okuldan beri bir et beni var kahve renginde,anestezi konusunda sıkıntı yaşar mıyım ?
  Op. Dr. Seher Şirin
  muayene ile değerlendirmek gerekir.büyük olasılıkla anestezi gerekmeyebilir

 455. cumali küçük

  yanağımda mercimek büyüklüğünde ciltten kabarık köklü bir ben var en uygun tedavi nedir ? yüzümde olduğu için nasıl bir iz kalır ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  maximum sivilce izi gibi bir iz kalır

 456. buharlaştırma yöntemi ile yüzde çukur olur mu?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Hafif çukurluk çok seyrek görülen bir durumdur ve ben cildin derinliğine ilerliyorsa olabiliyor.

 457. yüzümde 3 adet ben var bunlar et benı degıl ve yaşım 15 hangi yöntemi önerirsiniz
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavi edebiliriz

 458. lazerle ben temizlemesi çok can acıtırmı ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  acıtmaz

 459. Hocam kafadaki benler alınır mı
  Op. Dr. Seher Şirin
  alınır

 460. merhaba yüzümde benler mevcut bu benleri aldırdıktan sonra kaç gün sonra iyi bir duruma gelir?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  iyileşme süreci tamamen sizin kişisel yara iyileşme özelliklerinizle ilgili.sıklıkla 2-3 haftada düzelir

 461. Merhaba. Lazerle ben silme işleminde her zaman için birkaç seans gerekiyor mu ya da tek seansta da benin kaybolduğu oluyor mu? Diğer yöntemlerde de benin derinliği fark etmeksizin tek seansta sonuç alınıyor mu? (yüzeysel kahverengi benler için soruyorum) Teşekkür ederim şimdiden cevap için.
  Op. Dr. Seher Şirin
  yüzeysel benlerde bazen tek seansta sonuç alınabiliyor.

 462. Kondilom koterilizasyon ücreti nedir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yaygınlık durumuna göre 1500-3500 tl arasında değişir

 463. yüzümde bir ben var aldırmak istiyorum
  Op. Dr. Atilla Kaya
  aldırabilirsiniz

 464. merhaba,

  hocam aşağıdaki fotoğraflardada göründüğü gibi bir tane 1 cm’lik yanağımda, 1 adet 2mm lik burnumda ve 1 adet 2mm lik anlımda ben mevcut, en sağlıklı ve iz kalamyan yöntem nedir, mapfre özel sağlık sigordam ve ssk mevcuttur, fiyat verebilir misiniz? ve vicudumda belirgin iz kalırmı? yani daha önce beni hiç göremmiş insan ben aldırdığımı anlayabilr mi? cevabınıza göre tedavi olacağım. teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  İz kalmayan yöntem dünyada yok, radyo frekansta en az iz kalır ve sohbet mesafesinden zor algılanır bir iz kalabilir.
  Özel sigortanızın ödeyip ödemeyeceğini kurumla konuşmalısınız
  Ücretler sayfada ayrıntılı yazıyor

 465. merhaba yüzümde çok Sayıda küçük kahverengi yüzeysel benler var ne tür bir tedavi ile bu benlerden kurtulabilirim çok büyük değil ama çok sayıda.. Iyi günler
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Her ben için en uygun yöntemi muayeneyle belirliyoruz ve istenirse o anda uyguluyoruz

 466. Alnimin ortasında büyük bir ben var bu beni çok rahatsız ediyor yıllardır yoluyorum kabuk bağlayıp tekrar çıkıyor ne yapmam gerekir
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  Karar verip gelirseniz alırız

 467. Merhaba
  Yüz bölgesindeki Çiller için fiyat öğrenebilir miyim?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  çil tedavisi yapan merkezlerle görüşmenizi öneririm

 468. Merhaba benim kaşımin icinde kalan ve kasimi aldigimda ortaya cikan bir benim var. Ayni zamanda ben de vitiligo mevcut bu beni lazerle aldirmam yuzumde vitiligoya sebep olur mu? Cunku goz kapaklarimda bulunmakta. Benin kabartisi cok fazla degil. Ayrıca lazer kaşımın tüylerine zarar verir mi?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  laser kaşınıza zarar verebilir,bu nedenle buharlaştırma yöntemi ile tedavi olmalısınız

 469. Ben cok sıkayetcıyım yuzumde cokk kucuk ama bır cok brn var nerden yardım alamılırım.17 yadındayım
  Op. Dr. Seher Şirin
  buharlaştırma yada laserle tedavi olmaktan başka seçeneğin yok

 470. 13 yaşındayım beni aldırabilir miyim herhangi bi sıkıntı olurmu yüzümde çapı 0.5 mm kadar
  Op. Dr. Atilla Kaya
  aldırabilirsin,farkedilir bir iz kalmaz

 471. Yüzümde1cm kadar ben var birazcıkta kanarık acaba kaç seansta biter
  Op. Dr. Seher Şirin
  kabarıklık varsa buharlaştırma yöntemi ile tedavi edebiliriz.genellikle tek seansta biter

 472. Her seansta ayninfiyatimi odicez yoksa bir kerelikmi fiyat vercez
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  Radyo frekansta bir defa ücret ödeniyor, lazer de ilk 4 seans ücret ödeniyor

 473. benleri aldırınca iz kalıyor mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Y belirsiz bir iz kalır yada hiç iz kalmaz

 474. Meraba.Yüzümde küçük benler var 3 tanesi görüntü olarak rahatsız ediyo.hastanenizde lazerle tedavi etmeyi düsünüyorum kac seans sürer ve sigortam var ne kadar ödemem gerekir
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  Hangi yöntemin iyi olduğunu muayeneyle kararlaştırıyoruz.

 475. Merhaba.Ben yaklaşık 1 ay önce radyo frekansla kaşımın üzerindeki beni aldırdım.Kaşımın üzeri hala kızarık duruyor.Sizce ne zaman normale döner?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Bünyeye göre çok değişir bu sebeple bir tahminde bulunulamaz

 476. Ben 14 yaşındayım yüzümde rahatsız olduğum benlerim var plastik cerrahiye gittim 18 yaşından küçük olmaz dedi ben urfadayım önereceğiniz bir yer varmı
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir.yok

 477. Merhaba … Ben 13 yaşındayım çok fazla benim var hepsini değil de rahatsız olduklarımı aldırmak istiyorum … İzmir de şubeniz varmı ? yada önericeğiniz başka bir doktor . şehir dışına çıkamam da …
  Op. Dr. Seher Şirin
  izmirde şubemiz var.iletişimbilgilerimiz:Idea İzmir (Alsancak)
  Atatürk Caddesi No:384/10 Alsancak – İZMİR
  Telefon: 0232 421 11 11 – 0232 421 11 16-0542 295 52 54 kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz durumunuzu değerlendirip istediğiniz benlerin tedavisini yapabiliriz

 478. Hocam benim gözümün üstünde ben var ama kabarık degil gözümün üsttündeki ben alınabilirmi saygılar
  Op. Dr. Atilla Kaya
  alınabilir

 479. Hocam benim kızım 13 yaşında göbeğinde ve sol kolunun üzerinde beni var ve kızım benlerinden çok şikayetçi ama aldırmak çok pahalı … en fazla ne kadar indirim yapıyosunuz ? bu arada benleri çok koyu renkli kanser riski fazla mı ? 🙂 🙁
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benlerin iyi yada kötü huylu olduğu muayene ile değerlendilibilir.ücretlerimiz sabittir.herhangi bir indirim sözkonusu değil.eğer sgklı iseniz belirlenen fiatın yarısını ödersiniz

 480. merhaba hocam kolumda dirseğimin yukarısında yaklaşik 5 cm uzunlugunda 3 cm genisliginde yuvarlak siyah kıllı ben var acaba aldirmak iyi olurmu kansere çevirir endişesindeyim bilgilendirirseniz sevinirim
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  aldırırsanız iyi olur.çünkü koyu renkl olan bu doku güneş ışınlarından daha fazla etkilenir

 481. Hocam Yeşilkartı olanlar da indirimli tedavi görebiliyor dimi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet

 482. 7 yaşındaki kızımın yanağında toplu iğneden başından biraz büyük kahverengi kabarık olmayan ben var çok küçüktü kızım büyüdükçe oda büyüyor.hangi yaşta aldırmalıyız .
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir.büyümeden yapılırsa iz kalma ihtimaali azalır

 483. Hocam ben 16 yaşındayım. Dudağımın üst kısmında et beni var. Bu aylarda aldırsam daha fazla iz kalmaz değil mi. Bi de yüzümde sivilceler var. Bir yandan da sivilce tedavisi görüyorum. Beni aldırdığım zaman kullandığım sivilce ilaçları ben aldırdığım bölgeye zarar verir mi?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  lokal uygulanan ürün kullanmıyorsanız sorun olmaz.

 484. merhaba benm boynumda kırmızı doğum lekesi var deri altında.çoğu zaman rahatsız ediyo tedavisi mümkün mü acaba lazerle.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her tür benin tedavisine yönelik tüm teknolojiye sahibiz gelirseniz muayene ile durumunuzu değerlendirip tedavi edebiliriz

 485. Mrb hocam , benm kulagm da bir ben var aldırmak istiyorum cok rahatsız oluyorum ama tedirginim. :/
  Ameliyatta fazla bi acısı olur mu iz kalır mı bilmiyorum .s
  Op. Dr. Atilla Kaya
  laser yada buharlaştırma yöntemi ile aldırırsan pek acımaz

 486. Merabalar hocam . benim belimde kalçama kadar uzanan genişliği neredeyse belime kadar gelen doğum lekesi olan büyük bir ben var aldırmam mumkunmudur.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz durumunuzu değerlendirip tedavinizi yapabiliriz

 487. Merabalar benim kulak mememde kulak memesini kaplayacak büyüklükte koyu kahve renginde ben var cildiye göründüm büyüklüğünden dolayı alamadı araştırma hastanesine yönlendirdi beni oradada riskli olabileceği ve bu nedenle alınması gerektiği söylendi bu beni cok tedirgin etti acaba risk ne olabilir ve aldırmalımıyım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Alınması daha doğru olur, gelirseniz ameliyatsız yöntemlerle alabiliriz

 488. iyi günler bnm yüzümde 20 e yakın kucuk kahverenhi kabarık olmayan benler var nası bi tedavi öneririsiniz iz kalmasını ıstemiyorum ben bir hastaneye danıştığımda fiyatı 6 milyar olarak belirlediler fiyatlar neden bu kadar uygun burada lazer cihazlarının kalitesiylemi ilgili bilgilendirirseniz sevinirim randevuda almayı dusunuorum
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Her ben için en az iz bırakacak yöntemi belirleyip uyguluyoruz
  6 milyara ben tedavisini izah etmek mümkün değil.

 489. Hocam benim burnumda derin bir bebçn var ve suratımdada var 8-9 tane ben ne önerirsiniz ve fiyat ne kadar tutar ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Aldırmanızı öneririm
  ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL

 490. mrb hocam gözümün altında bir büyük ben var aldırmak istiyorum tehlikeli diyolar ne yapmalıyım?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Kalması tehlikeli olabilir , almanın hiçbir tehlikesi yok gelirseniz alırız

 491. Merhabalar hocam benim yüzümde güneşten dolayı benler çıkıyor aldırmayı düşünüyorum ama iz kalır diye tedirginim.Benlerim kabarık değil
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Belirsiz bir iz kalabilir yada hiz iz kalamaz kalsa bile farkedilir iz kalmaz

 492. İyi günler,17 yaşındayım çene bölgemde kabarık kahverengi bir ben var. Üzerinde tüyler çıkıyor bazen de küçük sivilceleri oluyor, tüyleri aldığımda ya da sivilcelerle uğraştığımda benim ağrıyor. Ameliyatla alınırsa çok iz kalacağını düşünüyorum. Öneriniz nedir, aldırmalı mıyım, hangi yöntemi kullanmalıyım, tek seansta hallolur mu, acısı olur mu ? Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Ameliyatla alınırsa belirgin iz kalır ameliyatsız yöntemleri araştırın özellikle radyo frekans yöntemini

 493. KOLAY GELSİN. BENİM YÜZÜMDE 4-5 TANE LEKE BENLERDEN VAR. SONRADAN ÇIKTILAR KÜÇÜK,KABARIK DEĞİL,KAHVERENGİ. SİLME İMKANIMIZ VAR MI LÜTFEN YARDIMCI OLUN. ÖZEL HASTANELERE BİLE GİTTİM CİHAZLARI OLMADIĞI İÇİN BİR KAÇ AY SONRASINA RANDEVU VERİYORLAR. 1 SEFERDE BİTER Mİ HEMEN İŞ YERİNDEN İZİN ALIP GELMEK İSTİYORUM ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  laserle 3-4 seans sürebilir ama buhrlaştırma ile tek seansta bitebilir

 494. Hatay da şubeniz varmı yada hatay en yakın nerde var öğrenen bilirmiyim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hataya en yakın şubemiz ankarada

 495. Benim tam kaşımın iki ortasinda ben var. Ve estetik açıdan sevmiyorum. Siyah renkli birazcık kabarık. 15 yaşındayım ve ondan kurtulmak istiyorum olabilir mi ? Mümkün mü ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Evet şubelerimizden birine gelirseniz tedavi edebiliriz.

 496. burnumun üzerinde var ancak ciltten hafif kabarık gibi yani elle hissediliyor alınabilirmi ücreti ve tedavi yöntemi nedir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Evet radyo frekansla alabiliriz, SGK nız varsa 200 TL yoksa 300 TL

 497. Merhaba, benim alnımın hemen üstünde bir tespih taşı büyüklüğünde kabarık ben var.Tek seansta alınabilir mi ve hangi yöntemle uygulama yapılabilir teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  En az iz radyo frekans yönteminde kaldığı için o tercih edilir

 498. ben lerimi almak öok istiyorum ama ben sayısı çok bide fazla parada gidermi onu soracaktım?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  İstediğiniz sayıda yaptırırsınız, ücretlerle ilgili sayfadan hesaplayabilirsiniz

 499. ya benim kolum altında benlerim war 8 – 9 tane falan bi tane omuzumda bide boğazımda var ama hepside küçük boğazımda olmasa onu aldırmam bile cok küçük
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  İstediklerinizin hepsini en uygun yöntemlerle alabiliriz

 500. Merhabalar hocam benim yüzümde yaklaşik 5 tane benim var 2 tane burnumun üstünde iki tane dudagimin üstünde hem sol tarafinda hemde sağ tarafinda bir taneside çenemin biraz altinda bunlari amiliyatla almak istiyorum ama biraz tehlikeli bence ve bi tane benimde sağ gözümün altinda ama onu almiyacam cunku o cok tehlikeli ama gözüme zarar vermiyo bazilarida dio altin suyuyla aldir bilmiyorum ne yapacagimi ..
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  laser yada buharlaştırma ile hepsini tedavi edebiliriz.korkacak hiçbir şey yok.ameliyatla alındığında daha çok iz kalır

 501. Hocam merhaba, 40 gün önce yüzümdeki kahverengi sonradan oluşmuş yüzeysel benleri lazerle sildirdim. Kabuklar düştükten sonra pembelikler oluştu ilk hafta ve bu pembelikler giderek koyulaştı. Şu anda koyu bordo hatta kahvemsi renkteler. Korkuyorum böyle kalacaklar diye. Bu bölgelere %2 expigment uygulasam işe yarar mı?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  Expigmen pek işe yaramaz, 2.seans gerekebilir

 502. Hocam benim üst dudağımla burnumun arasında azıcık kabarık kahverengi ben var aldırdıkdan sonra uzun süre sargıda kalması gerekir mi ve iz kalır mı ?
  Op. Dr. Seher Şirin
  Ben tadavisi sonrası sargı kullanmıyoruz

 503. yuzumde kabarik olmayan leke seklinde kahverengi benlerden var hangi tedavi yontemi uygulanabilir
  Op. Dr. Seher Şirin
  kliniğimizde benleri muayene ile değerlendirip,en uygun yöntemi belirleyip, laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavi ediyoruz.

 504. iyi günler benim yüzümde oldukça ben var halada çıkmaya devam ediyor bunları aldırmam için ne yapmam gerek ve iz kalırmı aca aldırınca bir zararı olurmu ?
  Op. Dr. Seher Şirin
  kişisel özellikleriniz ,yatkınlığınız nedeniyle ve güneşin etkisiyle ben oluşur.benlerinizi laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavi edebiliriz.farkedilir bir iz kalmaz.güneşten ciddi bir şekilde korunmalısınız

 505. Hocam merhabalar; buharlaştırma yöntemiyle ben aldırmada iz kalıyor mu??
  Op. Dr. Seher Şirin
  kişisel yara iyileşme özelliklerinize bağlı.farkedilicek düzeyde bir iz kalmaz

 506. merhaba benim benlerim toplu iğne başı kadar büyüklüğünde ve hepsi göz çevremde nasıl bir tedavi uygulamam lazım acaba
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  göze yakın olduğu için buharlaştırma yöntemi ile alabiliriz.

 507. mrb benim yanağımda ufak bir ben var ameliyat sırasında canımın yanıcağını düşündüğümden aldıramıyorum ameliyatta sırasında acıya sebep oluyor mu ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  ameliyatla aldırmanızı önermem normalin 2-3 katı iz kalır

 508. merhabalar hocam yanağımda yarım cm ben var kabarık değil normal cilt gibi duruyor rengi siyah sizce bana uygun en iyi tedavi yöntemi hangisidir.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bunu en iyi muayene ile değerlendirebiliriz

 509. lazer mi daha iyi buharlaşma yöntemimi herhangi bir iz kalır mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farklı benlerde farklı tedaviler uygulanır.kabarık ve cilt renginde olan benlere laser uygulayamazsın,üst tabakası koyu alt tabakaları ve kökü ten renginde olan beulamanın benlere laser uygulamanın anlamı yok.sadece yüzeysel koyu renkli benlerde laser uygulanabilir.diğerlerinde buharlaştırma yöntemi uygulamak daha etkindir.her iki tedavi yönteminde farkedilecek düzeyde iz kalmaz.

 510. merhabalar hocam acaba lazerle ben aldrdıktan sonra tekrar eder mı aynı yerinden cıkarmı tekrar eğer evetse cerrahi yöntemle aldırırsakta mı aynı sonuc olur
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  benin kökü tam olarak temizlendiğinde çıkmaz.ama cerrahide benin 2-3 katı büyüklükte iz kalır

 511. mrb hocam benim yüzümde çok sayıda siyah ben var 4 tanesini almak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  ben tedavisini laser yada buharlaştırma ile tedavi ediyoruz.gelirseniz benlerinizi muayene ile değerlendirir en uygun yöntemle tedavi edebiliriz

 512. hocam yüzümde rengi griye yakın 2 3cm lik hafif kabarık et ben var
  üstündede kıllar cıkıp duruyo napabiliriz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kliniğimizde muayene ücretsiz geliseniz beninizi değerlendirip laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavi edebiliriz

 513. Merhabalar hocam. Benım sırtımda kahverengi leke ben var kabarıksız sade kalp şeklinde.işaret parmağı uzunlugunda.17 yasındayım bı rahatsızlığım yok çok şükür.ama hiç sevmiyorum o görüntüyü. alsam bı sakıncası olurmu ortalama fiyat ne olur? baktım da emın olamadım ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz muayene ile değerlendirip fiyat verebiliriz.muayene ücretsiz

 514. Hocam sag boynumun ust tarafında kahve rengi ben vardı ama rengi cilt rengime dondu ama ben hala orda duruyo bi sakıncası varmı
  birde lazerle 2-5 seans surebiliyo her seansda 1 ben mi alıyorsunuz.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  benin yapısına göre değişmekle birlikte laserle ben tedavisi 3-4 seans sürebilir.her seansta tek ben çalışmak değil.aynı benin tedavisi

 515. İyi günler hocam.Sizce benler alınmalı mı ? Güneş ışınlarından büyüyerek cilt kanseri yapıyormuş galiba sizce alınmalı mı ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  evet riskleri ortadan kaldırmak için tedavi edilse iyi olur

 516. Merhaba ben ocak ayinda benlerimi aldirmistim ancak tekrar edenler oldu sizi aradığimda ucretsiz gelip rötuş yaptirabilecegimi soylemistiniz izmir subenizde yaptirma imkanim var mi acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yaptırabilirsiniz

 517. Benler sebebi ile inanilmaz streslere giryorum ama bu saglik konulari bna bayginlik getiriyor bas donmesi migde bulantisi vs of off
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benler kişisel yatkınlık nedeniyle ortaya çıkan oluşumlar.tedavi ettirmekten ve ciddi bir şekilde güneşten korunmaktan başka çaresi yok.gelirseniz muayenenizzi yapar laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavinizi yapabiliriz

 518. hocam burnum da ben var ama defalarca yoldum ve cok rahatsiz oluyorum yardimci olurmsnz …
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  gelirseniz tedavinizi yapabiliriz

 519. hocam sivilce için ruaccutane tadavisine başlayacağım uyarılarda tedaviden sonraki 6 ay ben aldırma operasyonu yapılamaz yazıyor.Peki önce ben operasyonu yapsak hemen ardından ilaç tedavisine başlamanın tehlikesi olur mu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  olur.roacutane kullanacaksanız mutlaka yanında 10 mg biotin kullanmayı unutmayın.biotidinaz eksiklğine neden oluyor

 520. Meraba hocam benim yanağımda kahverengi bi tane ben vardı ben o beni etimden kestim suan etimin etrafı morardı napabilitim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  steril tekniklerle çalışılmadığı için ilthap gelişip daha büyük iz kalabilir.doktora görünmelisiniz

 521. merhaba hocam;
  benler alındıktan sonra iz kalır mı?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  kişisel yara iyileşme özelliklerinize göre değişir.farkedilecek düzeyde bir iz kalmaz

 522. merhabalar hocam, sol gözümün yanında bir tane siyah ben var. bu beni aldırsak göz bi sorun yaratır mı ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  sorun olmaz.gelirseniz muayene ile değerlendirir laser yada buharlaştırma ile tedavi tedavi edebiliriz

 523. hocam yüzümde 30 tane falan benler var hiç birinde kabarcık yok ve ortalama hepsi aynı boyda ve Küçükler izmirliyim nasıl bi tedavi uygulaya biliriz sizinle nasıl iletişime geçebilirim 19 yaşındayım ve bayım
  Op. Dr. Seher Şirin
  Idea İzmir (Alsancak)
  Atatürk Caddesi No:384/10 Alsancak – İZMİR
  Telefon: 0232 421 11 11 – 0232 421 11 16 burdan iletişime geçebilirsiniz.gelirseniz muayene ile değerlendiriiz

 524. Büşra AKBIYIK

  Denizlide yeriniz var mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  İzmir ,ankara ve istanbulda şubalerimiz var

 525. merhaba benim kabarık olmayan 5 tane benim var yüzümde korkuyorum lazer ile aldırmaya enfeksiyon kapma gibi ihtimal var mı bir de genel sağlık sigortası olanlarda indirimde yararlanıyormu şimdiden tesekurlerOp.
  Op. Dr. Seher Şirin
  SGK lı gibi ücretlendirilirsiniz, ben tedavisinde enfeksiyon görmüyoruz

 526. hocam lazerle kolumdaki benleri aldırdım 5 ay oldu hala kıpkırmızı izler duruyor sizce ne yapabilirim teşekkür ederim.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  doku iyileşme süreci,kırmızılığın geçmesi sizin kişisel özelliklerinizle ilgili zaman alabilir ama düzelir

 527. hocam benim kollarımda ve ellerimde et beni değilde küçük lekeler var güneşten olduğunu düşünüyorum ne yöntem düşünüyorsunuz çok teşekkür ederim 🙁
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  laser yada buharlaştırma yöntemi olur.görüp değerlendirince net karar verebiliriz

 528. Hocam benim burnumda kabarik ve yumusak bir ben var bunun alinmasi nasil olur ve hangi yontemle alinir . Birde be kadar iz kalir tesekkurler.
  Op. Dr. Seher Şirin
  Radyo frekansla buharlaştıma yöntemi ile alırız

 529. Hocam bende 1 cm kabark ben var bunu aldırmak istiyorum. Bağkur var annemn herşey dahil 200 tl mi. Bide hangi hastanenize geleyim. Gelince hemen alırlar mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  daha küüler 200 TL 1 cm ise 300 TL

 530. Merhaba hocam
  Benim yuzumde kabarik olmayan kucuk 2 mm kadar siyah benlerim var ben bunlari lazerle aldirmak istiyorum 3 tane acaba bana tahmini bi fiyat soylermisiniz . . .
  Op. Dr. Seher Şirin
  uygunsa lazerle alırız ilk ben 100 eklenen her ben 50 TL SGK nız varsa bunun yarısını ödersiniz. bu ücret 4 seasn ödeniyor

 531. İyi günler hocam yüzümde et benleri var bunlar kaşımın ortasında üst yanağımda çenemde ve burnumda aldırmak istiyorum ama korkularm var tekrarlarsa yada tehlike olustururmu iz kalırmı vs cerrahi olarakmı aldırsam küçük bir arastirma yaptim cerrahi yöntemde alınan ben inceleniyormuş siz ne tavsiye edersiniz lütfen yardıcı olurmusunuz teşekkürler
  Op. Dr. Seher Şirin
  cerrahi yöntem abartılı iz bırakır
  İnceleme için cerrahiye gerek yok ameliyatsız yöntemlerde de aynı inceleme yapılıyor ve belirgin iz kalmaz

 532. hocam beni yazın aldırmak az da olsa iz kalma durumunu etkiler mi ?

  Op. Dr. Atilla Kaya
  güneş koruyucu kullanırsan bişi olmaz

 533. 15 ben ciltten kabarık olmayan ne kadar surede tedavi edilir.
  Teşekkür ler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  öncelikle benlerinizi görüp değerlendirip hangi yöntemle tedavi edileceğine karar vermemiz gerekir

 534. Merhaba hocam
  benim yüzümde kabarık olmayan koyu renkli benlerim var. Ankara da oturuyorum.Anlatımınıza gore lazer tedavisi oluyor. Çapı 2mm yaklaşık her birinin . İz kalma oranı var mı? Tedavi suresi ne kadardır .
  Teşekkür ler
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  laser veya buharlaştırma yöntemi olabilir.en kötü ihtimalle küçük bir sivilce izi kadar iz kalır.tedavi edilecek ben sayısına göre süre değişir.

 535. hocam izmire şube açmayı düşünüyor musunuz? ve ne zaman açacaksınız düşünüyorsanız?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  15 mayıs civarı açılacak

 536. hocam bu fark edilir iz kalmaz derken nasıl bir iz? önceki tedavilerinizden fotogrf varsa paylaşır mısınız ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sitelerdeki fotoğraflara bakabilirsiiz

 537. merhaba ben buharlaştırma tedavisi kullanacağım ama iz kalma korkusu varda sizce ne kadar iz kalır
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  bu tamamen senin kişisel özelliklerine ve benin kökünün derinliğine bağlı.

 538. hocam merhabalar benim alnımda büyükçe bir ben var tedavi olmak istiyorum halk arasında lazerle aldırırsan tekrar çıkar diyorlar.
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  uygun şekilde alınırsa çıkmaz

 539. Hocam Merhabalar benim 4 yaşında kızım var burnunun üzerinde doğuştan koyu kahve renkli ben var aldırmak istiyorum size nasıl gelebilirim
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  kliniklerimiz ankara kızılay,istanbul bakırköy,kadıköy ve nişantaşında hangi klinik size en yakınsa veya tercih ettiğiniz doktor hangi klinikte ise telefonla bilgi alarak gelebilirsiniz.tel no:0212 572 72 66

 540. hocam merhaba ben 13 yaşındayım benim sol gözümün çevresinde ve içinde kafamın içine doğru giden büyük bir ben var bu ben nasıl alınır.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ Idea.com.tr ye fotoğraf gönderirsen değerlendirebiliriz

 541. Hocam merhaba. benim yüzümde 2 tane büyük 6 tanede küçük küçük nokta büyüklüğünde açık renkli ben var, kabarık değil bunları hangi tedavi yöntemi ile yok edebiliriz?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavi edebiliriz

 542. Hocam meraba ben 15 yaşındayım..gözümün altında bir tane ben var..buharlaşma tedavisi ile aldırmak istiyorum…Trabzon da oturuyorum..Burda aldırabilir miyim acaba ?.?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  bu tedaviyi yapan klinik varmı araştırmalısın

 543. Hocam ben adana dan katılıyorum bende 4 adet ben var biri çok büyük aldırmak istiyorum adanada subeniz varmı?veya önerebileceğiniz bir doktor varmı Birde bu benler ileride bir sorun olurmu… Alırsam yüz felci veya kötü hastalığa cevirirmi?.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  adanada şubemiz yok.ankara ,istenbul ve yakında izmir şubemiz hizmete girecek.travma ve güneş ışınlarına bağlı hücre yapısı değişip kanserleşebilir.aldırısanız iyi olur.ama cerrahi olarak aldırmayın daha büyük iz kalır.

 544. barış barbaros

  hocam ne kadar ben hakkında araştırma yapsam Idea karşıma çıkıyorr. şu an istanbula uzağım ama en kısa zamanda şişli şubenıze ugrayacam. benım de yüzümde kahverengi benler var tek seansta kurtulabilirmiyim gerçekten. fiyatı önemli değill 3 tane var
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  buharlaştırma yöntemi ile tek seansta tedavi edebiliriz

 545. Hocam yüzdeki benler cilt kanserine sebep oluyormuş,aldırmak istiyorum.Hangi kliniğinize gelebilirim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  size en yakın olana,istanbul bakırköy,kadıköy ve şişli de ankara da ise kızılayda şubemiz var

 546. Hocam benim yüzümde dört adet ben var randevu almak şartmı
  Op. Dr. Atilla Kaya
  randevu alırsanız beklemek zorunda kalmazsınız

 547. Hocam Merhaba benim yüzümde 4 et beni var ama çok kabarık değil 1 tane gözümün hemen altında var aldırmak istiyorum ama nasıl olcak bilmiyorum gözümün altındaki nden korkuyorum gözüme bi sakıncası olur diye iz kalır diye aydınlatırsanız sevinirim iyi gunler. .
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilr düzeyde iz kalmaz.gelirseniz tedavinizi yapabiliriz

 548. hocam merhaba benim yüzümde mercimek büyüklüğünde bir ben var onu alabilirimiyiz hangi tedavi yöntemi ile alırız ve iz kalırmhı sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturulmu ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  laser veya buharlaştırma yöntemi ile tedvi edersek farkedilir bir iz kalmaz.

 549. Atilla hocam çok teşekkür ederim…

 550. Hocam şu konuya açıklık verin ya anlamıyorlar,aldırınca kanser yok oluyor diyorum,aldırmazsak asıl kanser olur diyorum siz söyleyin.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benler normalde olmaması gereken oluşumlardır.birçok nedenle çıkabilir.ama çıktıktan sonra tedavi edilmezse güneş ışınları veya sürekli travmaya maruz kalması sonucu bendeki hüre yapısı değişebilir,değişen bu hücre yapısı zaman içinde konrolsuz şekilde çogalabilir ve çevreye yayılabilir yani kanserleşebilir.bu nedenle aldırmak gerekir

 551. HOCAM İYİ GÜNLER GAZİANTEP’TE ŞUBENİZ VAR ? YOKSA ÖNERE BİLECEGİNİZ BİR DOKTOR VAR MI ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gaziantepte şubemiz yok.önerebileceğim biriside yok

 552. hocam berhaba ben cemil benim benim cocukta ben var gössünde ne yapmamız lazım cocuk 8 aylıktır
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  ne tür bir ben var???

 553. merhaba hocam, Malatya’da şubeniz yok sanırım..burda tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı acaba ? 🙂 …teşekkürler.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  yok

 554. Hocam meraba. Benim yüzümde 5 tane ben var ama et beni değil .ciltte kabarık olmayan siyah benlerden. İlla lazerle mi alınıyor. yoksa cerrahi müdahaleylede alınabiliyormu ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  hayır buharlaştırmada yapabiliriz.cerrahi olarak aldırmayın benin iki katı iz kalır

 555. Hocam Merhaba burnumun kenarında bir ben var onu aldirmak istiyorum fakat Yüzümdeki sivilce lekeleri içinde daha sonraki yillarda leke tedavisi uygulatcam beni aldiktan sonra oldugu icin bi sorun olusur mu ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  olmaz

 556. Kurumlarınızda yeşil kart geçerli mi hocam?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır özel hasta gibi değerlendirilirsiniz

 557. merhaba hocam 18 yasından küçüğüm 16 yasındayım 18 yasından büyük biriyle gelmem sart mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirsen tedavini yapabiliriz.şart değil

 558. Merhabalar. Ben aldırma uygulamasının herhangi bir şubesinizde yapılması uygulamanın kalitesi veya olanakları açısından herhangi bir fark yaratıyor mu yoksa her şubeniz için iyi bir sonuç garantisini veriyor musunuz? Şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  🙂 tüm şubelerimizde aynı kalitede ve özende aynı hizmeti alırsınız

 559. hocam ankara şübenizde ben tedavisi yapan en iyi doktarunuz hangisi güvenmek için bi kere gelme ihtimalim var çünkü o yuzden 1 günde halletmem lazım
  Ankara şubemizde Op.Dr.Adil ALTINSOY hocamız vardır.Güvenle gidip tedavini olabilirsiniz.

 560. HOCAM 23 NİSAN DA ÇALIŞIYORMUSUNUZ ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet çalışıyoruz

 561. Hocam aldırmazsak hem kötü görüntü var hemde kanser riski.haftasonları cumartesi günleri yoğun oluyomusunuz veya hangi günler boşşunuz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hafta içi veya cumartesi önceden randevu alırsanız sorun olmaz

 562. Hocam benimde yüzümde kabarıl olmayan açık kahverengi bir ben var ve aldırmayı düşünüyorum fakat daha önce aldıranlardan bazılarında ciddi izler kalmış terettütteyim o yüzden ne yapmalıyım
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz durumunuzu değerlendirir,laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavi edebiliriz

 563. Denizlide şubeniz yok mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  🙁 yok

 564. Merhaba 1 cmi gecmeyen kahverengi bir benim var göbegimde, 10 gün sonra tatile gidiyorum, ben aldırdıktan sonra günes görmesi sıkıntı yaratır mı ne kadar uzak kalmak gerekir
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  hayır herhangi bir yasak yok ,yaratmaz

 565. Hocam öğrenci indirimi var mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  🙂 nerde öğrenci olduğuna bağlı

 566. Merheba ben sitede geçen alttaki cümleyi sorucaktım mesela 1 ben tedavisi 200 lira 3 seansta tedavi edilecekse her seans için 200 liramı ödenicek toplamda 600 lira

  Tedavi 2-5 seans sürebilir ücret her seansta alınır.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavi laserle yapılıyorsa seans ücreti alınır.ama buharlaştırma yöntemi ile yapılırsa tek defa ücret ödersiniz.tedavinin hangi yöntemle yapılacağını muayene ile belirliyoruz

 567. hocam göz kapağının Üzerindeki siyah küçük ben alınır mı ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  alabiliriz

 568. hocam benım kızmda doguştan omuzunda 5 sm kahverengı üzerı kıllı benı vardı 5 yaşında aldırdık ama ızıkaldı kızm şimdı 19 yaşında görenler a neoldu dıye soruyor şımdı ünıversıtt örencısı bundan rahatsı oluyor ne yapabılırız
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  plastik cerrahi ile görüşmenizi öneririm

 569. Hocam Merhaba Benim Göz Kapağımın Üstünde Siyah Renkli Ben Var Ve Çok Rahatsız Oluyorum Göz Kapağımın Üzerindeki ben alınırmı Gözüme bir zararı olur mu ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  alınır.sorun olmaz

 570. Hocam benim burnumun kenarında ten renginde bir et beni var ben görüntü olarak çok rahatsız oluyorum büyük degil hafif kabarık duruyo nerde aldırabilirim yardımcı olurmuştunuz teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  istanbul ve ankarada şubelerimiz var size yakın olana gidebilirsiniz

 571. Küçüklükten beri büyüyen benler alınmalı mı güneş ışığından dolayı kanser riski var ?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  yani alınsa iyi olur

 572. Hocam merhaba yüzümde yüzeysel koyu ben var 1.4 santim civarı aldırmış olsam ciltde aynı bölgede tekrarlama ihtimali var mı
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  görmeden ve uygulamadan bişi söylemek zor

 573. hocam mrb burnumda birtane iki tanede göz altımda ben var kücük yüzeysel carşamba gelmek istiyorum agrı oluyormu ve iz kalıyormu kabuk vaglıyor diyorlar bi aydınlatırsanız sevinirim tşkler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir bir iz kalmaz.tabiiki başta kabuk bağlar ve sonra kabuk düşer

 574. lazer ile kabarık olmayan benleri aldırdıktan sonra iz kalıyormu?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  farkedilir iz kalmaz

 575. hocam yüzümde 15 e yakın normal siyah leke benler var ama boyutları çok büyük değil bu benler laserle mi alınır? ve farklı bir şehirden geleceğim geldiğim gün hepsi alınabilir mi bilgilendirirseniz cok sevinirim .
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  laserle birkaç seans süreblir ama buharlaştırma yöntemi ile genellikle tek seans yeterli olur

 576. yüzümde çene bolgesınde ben aldırmak ıstıyorum cıldıye bı sroun olmayacagını soyledı fakat cerrahı ıslemde ız kalması konsunda korkuyorum lazer daha mı ıyı ız kalır mı kabarık bı benım var
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  kabarık benlerin tedavisi buharlaştırma yöntemleri ile tedavi edilir

 577. ben aldırdıktan sonra fondoten kullanmak zarar verirmi o bölgeye?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  sorun olmaz.

 578. Hocam buharlaştırma ile tek seansta geçiyormu benler?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıklıkla geçiyor.eğer rotuş gerekirse ücretsiz zaten

 579. Hocam tedaviye gelirken yanımızda kimlik getirsek yeter mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeterli

 580. Yüzümde 2 tane et beni var ama lazerle aldırmak istiyorum mümkünmü
  Op.Dr.Atilla KAYA
  et beni laserle değil buharlaştırma yöntemi ile alınabilir

 581. 1.5cmlik bir ben yüzümün sağ alt kısmında aldırmak risklimi yaşım 16 sorun olurmu
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  ben tedavisinde yaşın önemi yok.gelirsen durumunu değerlendirir hangi yöntele tedavinin daha iyi olacağına karar verebiliriz

 582. Elazigda subeniz varmi peki..benli cilde gunes kremi olarak oneriniz nedir??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  🙁 elazığ şubemiz yok.yüksek faktörlü güvenilir bir markanın ürününü alabilirsiniz

 583. Ankarada ki şubeniz açıldı mı? Adresini verebilir misiniz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Idea ANKARA (Kızılay)
  Adres: Atatürk Bulvarı No:81/4 Kızılay – ANKARA
  Telefon: 0312 434 37 00

 584. Denizli de hangi hastane tavsiyeniz
  Op. Dr. Atilla Kaya
  🙁 hastalığınıza ve tedavi yöntemlerine göre bunu sizin araştırmanız gerekir

 585. 23 ocakta yuzumden buharlastirma yontemi ile benler aldirdim fakat hala kirmizi izler var ve bi tanesi tekrar bene donustu bunlar ne zaman gecer? Rotus icin haziranda gelsem ucret oder miyim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben tedavisinde iyileşme süreci beninizin derinliğine ve bireysel yara iyileşme özelliklerinize göre süresi değişir.haziranda rötuş için geldiğinizde ücret ödemezsiniz

 586. Ankarada subeniz var mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  mart ayının ikinci yarısı açılacak

 587. Hocam ben yaklaşık 1.5 hafta önce hafif dışa çıkık siyah benim vardı aldrdım dikişe bağlı kızarıklığı ve morluğu geçti fakat siyah silinik iz kaldı bu iz zamanla geçermi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  dikişli olduğu için kalıcı olabilir

 588. sigortası olanlar ücret ödemiyo diye biliyorum ben ama
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yanlış biliyorsunuz 🙂

 589. Hocam İyi günler siz ben aldırma tavsiyelerinden hangisini tercih görüyorsunuz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin durumuna özelliklerine göre laser yada buharlaştırma yöntemi

 590. Ben bir çoçuğum dudagımda ben var herkes dalga geçiyor
  Op. Dr. Atilla Kaya
  aldır o zaman

 591. Hocam merhaba benim anlimin ortasında kahverngi bir ben var etimi gecmiyor ama beni cok rasız ediyor aldirmak istiyorun ama dikis izi veya kizariklik olur diye biraz korkuyorum bide ben aldirmanin yasi varmi
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kliniğimizde benleri ameliyatsız yöntemlerle laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavi ediyoruz fark edilir bir iz kalmıyor

 592. Yuzumden çıkıntılı iki ben aldirdim 10 gun once şimdiden çok memnunum… Merak eden arkadaşlarla paylaşmak istedim… Atilla hocam saygilar…

 593. atilla hocam birkaç yorumda gördüğüm beni aldırdıktan sonra iki ay içinde geçebilen kırmızı bir iz olduğu yazıyor bu kırmızı iz ne kadar belirgin eğer elinizde hastalarınızdan resim varsa bununla ilgili atabilirmisiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şu an beninizden daha belirgin kırmızılık olmaz.hasta fotosu göndermem etik değil.kırmızılık aynı zamanda kişisel özelliklerinize bağlı.bu süreç kimisinde bir hafta sürerken kimisinde çok daha uzun olabiliyor.tamamen sizdeki yara iyileşme sürecine bağlı.yaralarınız hızlı iyileşiyorsa kırmızılıkda o kadar çabuk düzelecektir

 594. hocam meraba yüzümün sag tarafında doğumdan olan mercimek büyüklüğünde bir ben var bunu alabilirmiyiz ? hangi tedavi yöntemiyle alırız ve iz kalırmı hocam teşekkürler
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  benin yapısına bağlı.bunu muayee ile değerlendirebiliriz.kliniğimizde muayene ücretsiz.laser veya buharlaştırma yöntemi kullanıyoruz

 595. Atilla Bey, uzun zamandır düşünüyorum ben aldırmayı fakat korkularım var yüzümde ve boynumda çok fazla ben var bunları tedavi ettikten sonra iz kalır mı ya da ağrı acı olur mu aldırırken?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belirgin bir acı hissetmezsiniz.laser yada buharlaştırma yöntemi ile alıyoruz.farkedilir bir iz kalmaz

 596. Hocam sivilceden et benine döndü bunu da yok edebilir misiniz?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz beninizi değerlendiririz

 597. Merhaba ben temmuz ayinda anlimda ki beni lazerle aldirdim size fakat suanda hala siyah duruyor tekrar gelicem tamameb koybolurmu?tekrar ucret vericez mi?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  laserle tedavi yaptırdıysanız seans ücreti ödersiniz.tam olarak kaç seans süreceği kestirilemediği için ilk 4 seans ücret ödersiniz eğer hala leke kalmışsa daha sonraki uygulamalarda ücret ödemezsiniz

 598. hocam ben 1 kasım 2014 de kaşımdan bir ben aldırmıştım hafif bir kırmızılık var ne zaman tenin rengini alır
  Op. Dr. Atilla Kaya
  genellikle 1-2 ayda ten rengini alır ama bünyeye bağlı olarak daha uzun sürebilir bazen 8 aya kadar uzayabilir ama mutlaka zaman içinde cilt rengini alacaktır. sonuç değişmez

 599. burnumun ucunda çocukluğumdan beri kabarık kahverengi bir ben var. aldırmak istediğimde cerrahi olarak alınacağını ve kesinlikle iz kalıp geçmeyeceği söylendi. bu durumda lazerle aldırma ihtimalimde yok mudur. lütfen cevap ınızı bekliyorum.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  laser veya buharlaştırma yöntemi ile tedavinizi yapabiliriz

 600. Her seanstami 300 tl aliyorsunuz yoksa bir kerede mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir defa ödeniyor

 601. Benim birkac gun kasindi birgunde agri yapti doktora gittim 15 gun icinde doktor tedbir amacli alalim dedi cildiye plastik te aldi simdi patoloji bekliyorum ve cok korkuyorum bisey cikar mi acaba ha bu arada ben kafamda idi doktor dermal et beni demisti bilgi verirseniz tsk ederim simdiden
  Op. Dr. Atilla Kaya
  kötü huylu olan durumlar gözle muayene ilede anlaşılabilir.doktorunuz et beni dediyse rahat olun.

 602. Merhaba hocam benim yüzümde dudağım sağ üstünde toplu iğne kadar kabarık ben var acaba aldırırsak bir sorun olur mu ve ne kadar ücret öderim ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  sorun olmaz
  sgk nız varsa 200 yoksa 300 tl ödersiniz.

 603. Hocam benim kollarimda çok aşırı derece ben var eğer yukardaki fiyata yapılıyorsa baya maliyetli olur bunun toptan belirlenen bir ücreti yokmu dur acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  toptan fiyat uygulamamız yok, birim fiyat neyse o uygulanır

 604. Yüzünde yaklaşık 8-9 tane ben var hangi tafavi ile alınır bir tanesi kabarık toplu iğne ucundan biraz büyük ne kadar olur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  en az iz bırakacak yöntemle alırız,toplam 900 TL ödersiniz.

 605. merhaba yaşım 18 geçen seneye kadar yüzümde hiç ben yoktu sadece bir yılda 10 tane ben çıktı yüzümde acaba bir sıkıntı olabilir mi aldır malımıyım
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  herhangi bir maddeye maruz kalmış olabilirsiniz yada bu yıl her yılkinden fazla güneşte kalmış olabilirsiniz.kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz durumunuzu değerlendirir isterseniz laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavinizi yapabiliriz

 606. merhaba hocam arkadaşımla yüzlerimizdeki bikaç benleri aldırmayı düşünüyoruz.Ankara da şubeniz var mı acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  önümüzdeki 1-2 aylık süreç içinde Ankara şubemizi açacağız.şu an hazırlık aşamasındayız

 607. Merhaba benim yüzünde 30a yakin ben var hepsi cilde yapışık koyu kahve renkte ve toplu iğne başı kadarlar. En belirgin 7 taneyi aldırmak istiyorum en az iz kalacak yöntem sizce nedir? Bu arada ben ogrenciyim şehir dışında okuyorum, tatilim iki hafta bu sure yuzumde olasi sismelere ve korunmama yeterli mi şimdiden tesekkur ederim.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  laser veya buharlaştırma yöntemleri ile alabiliriz.en az iz bu yöntemlerde kalır.iki hafta yeterli.her üç kliniğimizdede aynı yöntemlerle tedavi yapıyoruz

 608. merhaba suratımın sağında 50 krş büyüklüğünde ben var aldırsam suratımda çökme falan olurmu ne kadar iz kalır
  Op.Dr.Atilla KAYA
  olmaz

 609. Meraba hocam benim yüzümde açık renkte benler ve doğum lekeleri var hangi tedaviyi uygulamalıyım tedavidan sonra lekeler kalırmı
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  benlerinizi tedavi edebiliriz

 610. Merhaba hocam benim yüzümde birkaç tane leke ben var ve 18 yaşındayım. Cilt doktoruna gittiğimde bana lazer tedavisi uygulayabileceklerini fakat kanserleşme riskinin artabileceğini söyledi. Sizce ne yapmam gerekiyor beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Bir de leke benleri alındıktan sonra çukur izi yapıyor mu?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  o benleri tedavi ettirmeyip kalması halinde sürekli güneş ışınlarına maruz kalması halinde olumsuz etkilenip kanserleşebilir.ama aldırdığınız ben kanserleşmez.laser vb yöntemlerle tedavi ettirebilirsiniz

 611. Hocam benim yüzünde çok sayıda ben var yasim17 aldırmaya korkuyorm.lazerle aldrirsam iz kalir mi?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  sadece ciltten koyu renkli benler laserle alınabilir.et beni yapısındakiler buharlaştırma yöntemleri ile alınır.korkacak bişi yok.son derece basit işlemler

 612. Hocam Merhaba iyi calismalar. Benin yuzumde dudagimin iki uc cm caprazinda siyah renkli ciltten kabarik bir ben mevcut iki uc milimetre buyukluginde.Bu ben bazen kirmizimsi bi renk alıyor gibi ayrica son zamanlarda çapında biraz genişleme var sanki.bunun için en iyi tedavi yöntemi hangisi acaba. Ciltten kabarık olan siyah renkli benlerde buharlastirma tedavisi uygulanabilir mi? Ayrica iz kalma durumu ne olur tedavi sonrasında? Tekrardan iyi çalışmalar kolay gelsin hocam.
  benle birlikte hemanjiom olabilir.kliniğimizde muayene ücretsiz gelirseniz, ben ve hemanjiom tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz tedavinizi yapabiliriz,farkedilir bir iz kalmaz

 613. Cahide Öztürk

  Merhaba burnumun tam unsunde bitane kahve rengi ben var aldirmak istiyorum en kisa surede bana ulasm lutfen
  Op. Dr. Atilla Kaya
  beninizi alabiliriz.randevu alıp gelebilirsiniz

 614. hocam benim sol gögsümün etrafında 3 4 tane toplu iğne başı büyüklüğünde kırmızı ben oluştu daha önce fark etmemiştim nedeni ne olabilir tehlikeli olabirmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ Idea.com.tr ye fotoğraf gönderirseniz daha net bilgilendirebilirim

 615. İyi günler hocam benim yüzümde 4 tane çok küçük ve et beni değil fiyatta fark olurmu yaşım 16 teşekkürler…
  Op. Dr. Atilla Kaya
  muayene ücretsiz gelirseniz değerlendiririz

 616. merhaba doktorum benim yüzümde 2 tane hemen hemen cildime yapışık 1 cm yi geçmeyen koyu renkli ben var bu beni lazerle aldırabilirmiyim teşekkürler
  Op. Dr. Atilla Kaya
  evet alabiliriz

 617. Hocam kadikoy subenizde buharlastirma yöntemiyle gogus ve karin kismindan 10 a yakin ben aldirdim.Alinan yerlerde çukurlar gözüküyor.Ne kadar surede bu hafif çukurluklar gider acaba?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  düzelme 2 ay devam eder

 618. et benleri lazer ile alınabilir mi acaba ? benim yüzümde 2 tane et beni var ama çok kabarık değil nerdeyse yüzümle birleşik
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  en uygun yöntemi muayeneyle belirliyoruz

 619. Oncelikle Merhaba ; yuzde dogustan ozdeslesen 2 adet ben var biri yuzelsel olarak cikintili digeri ise goozumun 1 cm altinda 20 yasindayim cerrahi mudehale gerektirirmi veya alindigi zama patolojik teste tabii tutuluyormu
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  patolojik inceleme isterseniz yaptırabiliriz bunun için ameliyata gerek yok, ameliyatsız yöntemlerle tedavi edebiliriz.

 620. mrb hocam bn 15 yasindayim yuzumde 6ben var
  Çok byk degiller fiyati ne kdr olur Ve iz kalirmi Bide adana ve elazigda subeniz vatmi bide devlet hastanesinde lazer yonteni yapiliyomu simdiden tsk 🙂
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Sadece İstanbuldayız,farkedilmez bir iz kalabilir,toplam 700 TL ödersiniz

 621. meraba ben tedavisi için kadıköy şubesine randevu almadan da gelebilir miyim ? Teşekkürler.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  telefon edip gelebilirsiniz

 622. Merhabalar sağ yanağımda orta büyüklükte bir ben var koyu renkli.İz kalmadan alınabilir mi alınıyorsa da alındığı takdirde o bölgede sakal çıkar mı acaba eskisi gibi şimdiden teşekkürler
  Op. Dr. Atilla Kaya
  kökleri etkilemeyecek yöntemle alırız aynı sayıda sakal çıkmaya devam eder

 623. Peki bu sizin verdiğiniz fiyatlar her yerde standart mı oluyor hocam..
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  bizim 3 şubemizde standart

 624. izmirde şubeniz ver mı acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  izmirde şubemiz yok

 625. Slm ben Bursadan serpil yüzümde 20de fazla ben var koyu leke desek daha dogru olur belkii amaa çok dikkat çekiyor ve göze batyr artk fotoraf çektiremez oldumm aynalara küsüm 17 yaşndaym neden böylee oluyoe hiç anlamyrm hayata küsüm ben 🙁 yardmcı olsanız çok makbule geçer bunları aldrsam fiyat kaç olur ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1-2 dakikada kalıcı olarak yok edilebilen ben için hayata küsülürmü hiç 🙂 gelirseniz sorununuzu çözeriz, ilk ben 200 eklenen her ben 100 TL Bursa da şubemiz yok

 626. Hocam ankarada subeniz varmi varsa nerde?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Ankarada şubemiz yok ama planlar arasında var

 627. Yüzümde çok ufak ve orta 15 kadar ben ve leke var kaça alınir?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  toplam 1600 TL ödersiniz.

 628. Mrb.benim bi gozumun altnda we ustnd koyu bi ben war bunu sldrmek istyrm ltfn yardmc olun.gercekten tozlu ortamda calstgm icnd cok kasinyor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben tedavisi yapıyoruz.ameliyatsız yöntemelerle.gelirseniz uygun yöntemle tedavi edebiliriz

 629. Benimi aldırmak istemiyorum, sadece rengini açmak mümkün mü?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uygunsa açabiliriz

 630. İyi Akşamlar hocam, benimde burun kısmımında yakın yerde dogustan olan bir et benim var ., Öncesinde küçük bir bende şimdi biraz daha büyük 1cm belli öncesinde hiç rahatsızlık vermiyordu.. Halende öyle ama ben bunu aldırmak istiyorum.. öncesinde randevu alıp gelmek mi gerekiyor.. ya da geldigimiz vakit o operasyonu akabinde yapılabiliyor mu bilgilendirir iseniz sevinirim
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  muayeneden hemen sonra tedavi edebiliri

 631. yha benım tam burnumun ustunde ben ver ama kabarık değilsiyah nokta gıbı boyu orta boy acaba ne kadara alınır
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  200 tl

 632. En 4-5 küçük ben kaça alınır
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilk ben 200 eklenen her ben 100 tl

 633. Hocam ben 14 yaşındayım.Vicudumda ve yuzumde siyah ben çok var ama kabarık değil bu yaşta aldırabilirmiyim.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir

 634. Yüzde bulunan benler alınırsa iz kalır mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  alınacak yönteme bağlı olarak değişir lazer ve buharlaştırmada belirsiz bir iz kalabilir, diğerlerinde abartılı iz kalır

 635. tedavi yaptırdıktan sonra tekrar ben çıkarsa 2. seansta yıne mı ucret oduyoruz
  Op. Dr. Atilla Kaya
  tedavi ettiğimiz ben tekrar çıkmaz, küçük rötuş gerekebilir onda da ücret alınmaz

 636. Merhaba hocam Adana da şubeniz açıldı mı?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Adanada şube açma planımız yok

 637. Benler ne zaman aldirilmaz bunun bi mevsimi varmı ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  her zaman alınabilir

 638. Merhaba hocam.
  Yuzumden 8 tane ben aldirmak istiyorum. Hafif kabariklar. Yazdiklariniza gore ameliyat yapmiyorsunuz, yani dikis yok. Bu durumda ben aldirma seansindan hemen sonra iz kaliyormu ? yoksa operasyonun izleri zamanla mi gidiyor ? Tesekkur ederim, saygilar.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  küçük bir yara olur 1-2 haftada düzelir

 639. Benleri lazerle aldırınca tekrar çıkar mı bide kanser yapar mı son olarak da makyaj yapılır mı sonrasında
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  tedavi edilen ben tekrarlamaz
  kanser yapmaz hatta benin kanserleşme riskini de ortadan kaldırır
  ertesi gün makyaj yapabilirsiniz.

 640. Merhaba doktor bey. Benim yüzümde birkaçtane ben var bazılarından rahatsız oluyorum bu yüzden aldırmak istiyorum. Lazerle aldırınca tekrar çıkar mı yüzümde daha kötü iz kalır mı merak ediyorum. Bide lazer yapıldıktan sonra birdaha makyaj yapılabilir mi yüze
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz,tekrar çıkmaz, makyaj yapabilirsiniz.

 641. Hocam ben 20 yasindayim. Yüzüm bugüne kadar pürüssüzdü. Bugün yüzümde yaklasik 5mm capinda kahverengi ben cikti. Ben cok titiz bi insan olduğum için onun orda kalmasini istemiyorum. Onu ordan en temiz hangi yöntemle alırız bide fiyat ne olur bize
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bir günde ben çıkmaz başka sorundur

 642. Merhaba dr. Bey benim sonradan oluşan kabarık olmayan tenimle bir normal kahverengi benlerim var yüzümde ve kolumda var huzursuz oluyorum bunlar sonradan oluştu neden acaba ben bunları nasıl yok edebilirim daha yaşım 16 şimdiden teşekkürler 🙂
  Op. Dr. Atilla Kaya
  benlerin çoğu sonradan oluşur, gelirseniz tedavinizi yapabiliriz.

 643. sakal ve bıyık bölgesinde alınan ben sonrası o yerden sakal ve bıyık çıkar mı
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  buharlaştırma yönteminde kökler etkilenmediği için aynı sayıda sakal bıyık çıkar

 644. yanağımda çapı 1 cm den küçük ben var yapışık benlerden sanırım, estetik dikiş ile lazer yöntemlerinden hangisini önerirsiniz?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  nasıl dikilirs dikilsin mutlaka iz kalır o sebeple ameliyatla ben alma işini yıllardır yapmıyoruz

 645. Merhabalar yuzumde kabarik olmayan ve ciltten kabarik benler var kisa sure icinde aldirmayi düşünüyorum. Aldirdiktan sonra tekrar cikma olasiligi var mi? Oyle bir sey oldugunda tekrar tedavi ucreti mi veriyoruz ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  küçük bir ihtimalle 2.seans gerekebilir ama tedavi ettiğimiz ben tekrarlamaz

 646. Merhaba hocam 22 tane ben var yüzümde kahve rengi ben lazer almak isterim fiyatı ortalama ne kadar olur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL kaç tane isterseniz alırız

 647. hocm lazzer le bn aldırmada ben lerin büyük olması bu yöntemin kullanılmasına engel teşkil eder mi.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  hayır çapının önemi yok

 648. merhaba yüzümde 5-6 tane normal küçük kahverengi beneler var 15 yaşındayım ama gerçekten rahatsız oluyorum aldırabilir miyim sizce bir sakıncası var mıdır?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  evet alabiliriz, bilinen bir sakıncası yok

 649. M erhaba yuzumde kan beni tabir edilenben var on senedir yanagimda aldirmak istiyorum lazerle alinabirlir cildimde gormek istemiyorum
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kan beni tedavisi yapıyoruz, geliseniz en uygun yöntemle alabiliriz

 650. Hocam yanağımda ben var cok az kabarık 1 tane aldırcam karabükde var mı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Karabükte ben tedavisi diye sorup araştırmalısınız İstanbul da biri karabükü nerden bilsin 🙂

 651. öncelikle sayglr dktr bey…
  yüzümde kabarık olmayan çok sayıda ben var 4 tanesi büyük birz bunları lazerli mi yoksa ameliytla mı aldrsm erken bi şeklde normale döner yada belle bur süresi varmıdr normal hale dönmesi
  Op. Dr. Atilla Kaya
  ameliyatla ben tedavisi artık neredeyse sadece devlet hastanelerinde ypılıyor, lazer veya başka teknoloji kullanarak ameliyatsız alabiliyoruz

 652. Merabalar hocam,benim kalcamda kocaman kıllı ben var tüm kalçamı kaplamış durumda. Tedavisi var mı var ise nerde birde ücret?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  cilt nakli gerekebilir, plastik cerrahla görüşün

 653. Lazerle ben aldırmak kansere yol açıyor diyorlar doğrumudur çünkü ben korkuyorum lazerle aldırmaya bu yüzden küçük benleri ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kesinlikle böyle bir ilişki yok

 654. Merhaba
  Yüzümde çok ben var biri 5mm diğerleri daha küçük sgk mensubuyum muayene ücretiniz var mı en azından tam fiyat çıkarmanız için muayene olabilirim
  iyi günler
  Op. Dr. Atilla Kaya
  muayene ücretsiz

 655. merhaba benim ensemin tam ortasinda bir tane buyuk et beni var acaba orda oldugundan dolayi alinirken bi zarari olabilirmi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır hiçbir sorun olmaz

 656. Hocam merhaba
  Ben bir devlet hastanesinde ozel bir sprey olduğunu ve et beni olmayan diğer benlere sıkıldığınde benlerin dustugu bilgisini aldim yaptiran akrabamda var sizce bi nasil bir yoldur saglikli midir
  Op.Dr.Atilla KAYA
  daha fazla iz bıraktığı için uygulamadığımız br yöntem, aslında daha çok devlet hastanelerinde uygulanan eski bir yöntem

 657. merhaba hocam benim yüzümde 12 adet benim var ve zamanla artıyor ama genişlikleri çil büyüklüğünde yanı çok küçükler ama beni rahatsız ediyor çok oluşu, benim merak ettiğim; işlem sırasında ve sonrasında acı duyuluyor mu? ve ben hiç işlem izi kalsın istemiyorum bu mümkünmü?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  çok hafif bir acı olur
  belirsiz bir iz kalabilir

 658. Merhaba. Hocam benim sol dudagimin üstünde derman virüsü olarak nitelendirilen, ben diye gecmeyen fakat doktorlarin ifadesiyle zarsrsiz oldugu icin aldirirsam iyi olabilecegi soylendi. Zamanla buyuyormus dogru mu? Ayrica sizde bu islemi uygulayabiliyor musunuz?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  evet alınmalı
  tedavinizi yapabiliriz

 659. Hocam kolay gelsin benim omzumda buyukce bi et beni var goruntu olarak cok rahatsız ediyor sskliyim nasil hangi yontemle ne kadara aldirabilirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz en uygun yöntemle alabiliriz
  1cm den küçükse 200 TL byükse 400 TL

 660. Merhabalar benim gozumun sol tarafinda cok cok cok kucuk , ten rengimin biraz acigi bir et beni cikti. Cok kucuk olmasi beni korkutuyor. Cunku sonucta hemen yaninda gozum var ve alinmasi zor olabilir.. Alinabilir mi? Gozume herhangi bir zarar gelmez degil mi? (Sonradan cikti)
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kirpikteki nohut kadar beni bile göze hiçbir zarar vermeden alabiliyoruz.

 661. 14 yaşındayım kabarık kahverengi bir benim var. Aldırmak istiyorum yaş sınırı var mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır her yaşta tedavi yapabiliyoruz

 662. merhaba hocam benm yüzümde 3.4 tane ben ve sivilce izleri siyah noktalar fazlasıyla var ilk ben 200 ikinci ben 100 nasıl olacak fiyat yine aynı şekldemi ? öyle olursa baya bir maliyetli olcaktır bana siyah nokta ve sivilce izleri fazlasıyla var çünkü..bu konuda bilgi verirseniz sevinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  daha çok rahatsız edenleri aldırırsınız

 663. mrhbalar hocam ilk ben 200 snraki 100 diyorsunuz ama benim yüzümde 2 tane ben ve siyah noktalarım var akne izleriyleriyle birlikte minik minik lazerle ilk işlemde hepsi gider mi ve ücret te aynı mı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benleri tedavi ederiz

 664. Bu yontemler arasindaki fark nedir? Buyukluge goremi ? Buharlastirma daha azmi iz birakir .?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  rengi ve kabarlığına göre yöntemlerden en uygun olanı seçip uyguluyoruz

 665. 14 yaşındayım. yüzümde küçük ve kabarık boynumda ise büyük ve kabarık bir ben var. alınabilir mi
  not: yüzümdeki daha sonra çıktı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet her ben alınabilir

 666. bu hafta atıyorum 5 tane beni radyo frekansla aldırsak 15 tatil dönüşü tekrar gelsek ilk ben yine indirimli mi olucak yoksa hiç gelmemiş gibi pahalı mı ?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  hayır şubelerimizin herhangi birinde ilk ben için 200 tl ödersiniz daha sonra ne zaman ve hangi şubemize gelirseniz gelin düşük fiyat uygulanır.

 667. Hocam öncelikle merhaba ben gelecek ay istanbula gelicem benlerim için. Fakat bazı sorularım olucak.1.si toplamda yüzümde 6 tane ben var bazıları kabarık bazıları ise kabarık değil kabarık olma durumuna göre fiyat değişiyormu.2.si iz kalmaması için en iyi yöntem hangisi.3.sü randevu almama gerek varmı direk gelebilirmiyim.4.6’tane ben için nekadar ödeme yapmam gerekicek.cevaplarsanız sevinirim çünkü biletim hazır gelicem şubatın ilk haftası teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  genişlik önemli 1 cm ye kadar anı ücret
  en iyi yöntemi muayeneyle belirleyip uyguluyoruz
  çıkarken telefon etmeniz yeterli
  ilk ben 200 eklediğiniz her ben 100 TL

 668. hocam ankarada şubeniz açıldımi ve orada hangi doktorlar olacak
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Hayır açılmadı

 669. ben kilis te yaşıyorum acaba burda bir şubeniz var mı ?
  benim yuzumde 4 sayıda siyah ben var hepisini aldırmak istiyorum
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kiliste şubemiz yok, İstanbul a gelirseniz hepsini alabiliriz

 670. merhaba ;
  benim kaş sınırları içerisinde küçük kabarık ben var aldırmak istiyorum kaş kaybı olur mu ve tekrarlama durumları oluyor mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kaşların etkilenmeyeceği yöntem kullanıyoruz, tekrarlamaz

 671. yüzümde çok fazla ben var (et beni değil)yazın aldırsam sorun olur mu bir de fiyatları nasıl ögrenebilir miyim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her mevsimde alabiliyoruz, ilk ben 200 eklenen her ben 100 TL

 672. merhaba hocam ben bir sey daha sormak istiyorum ben aldırmadan önce tahlil falan yapıyor musunuz yoksa her ben alınır mı ? bir de ben alındıktan sonra ortalama kac gün belirgin iz kalır
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gerektiğinde inceleme için biopsi alıyoruz
  benden daha belirgin iz olmaz

 673. neden bu kadar pahalı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  fiyatlar hakkında bilginiz yok sanırım

 674. 3 kabarık ben aldırana bir ben ücretsiz olarak alınabilirmi 3+1 gibi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  3 alana bir bedava yerine bir alana sonrakilerin hepsini yarı fiyatına yapıyoruz 🙂

 675. merhaba,benim yüzümde ve vücudumda çok fazla ben var kabarık olmayan kahverengi yüzümde sadece bi tane kabarık kahverengi var. bu kadar fazla ben olması tehlikeli mi hepsini aldırmaya kalksam çok pahalıya mal olur ne yapmalıyım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tehlikeli olduğunu sanmıyorum
  ilk ben 200 eklenen her ben 100 tl

 676. Iyi günler;
  Yüzümde siyah renkli 5 mm çapında toplam 6 adet ben var. ikisi çıkıntılı diğer dört ben ise düz yapışık durumda. Ve benlerimin hemen üstünde sakal daha cok uzuyor. Koyu renkli oluşunun nedeni mi bu yoksa başka bir neden olabilir mi? Yani alınmayacak ben var mıdır ve alınan bütün benler, operasyondan sonra iz durumu nasıl olur…?
  Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her ben alınabilir
  uygun yöntemle yapılırsa farkedilir iz kalmaz

 677. Merhabalar, benim çene bölgemin hemen sağında , cildiye ve plastik cerrahi uzmanının ‘yağ bezesi, kist’ diye tanımladığı, 0.7-0.8 mm çapında bir kitle var. Bu kitlenin alınmasında cerrahi müdahele-dikiş işleminin dışında iz bırakmayan alternatif bir tedavi var mıdır ? Teşekkürler
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  yağ kistinin tek tedavisi ameliyattır

 678. Merhabalar hocam benim burnum’un üstünde ben var onu lazer tedavi yapabilir miyiz acaba ? Ve ücreti ne olur acaba iyi günler dilerim
  Op. Dr. Atilla Kaya
  evet alabiliriz
  SGK varsa 200 yoksa 100 TL

 679. merhaba,
  yüzümdeki koyu renkli benleri aldırmak istiyorum.aldırma işleminden sonra işe gitmem bi engel teskil etmez değil mi?İşlemden sonra ne kadar sürede benler kayboluyor?bir de makyaj ile yanma izini kapatabilir miyim?
  TESEKKÜRLER
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gitmenize engel bir durum olmaz, ertesi gün makyaj yapabilirsiniz

 680. hocam yüzünde 5 tane ben var cilde yapışık kabarık değil alabilirmiyiz
  Op. Dr. Atilla Kaya
  evet alabiliriz

 681. s.a hocam bennim yüzümde yaklaşık 6-7 tane ben var ama bunlar küçük kahverengi kabarık olmayan benler nsl alabilirim hocam ve ne kdr fiyat olur?? birde iz kalırmı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz en uygun yöntemlerle alırız ilk ben 200 eklenen her ben 100 tl

 682. Merhaba Hocam

  Ben polislik mülakatlarına katılıcam fakat dudağımın üstünde küçük fakat sağ elimin bilekle baş parmağımın aşağasında nohut genişliğinde kabarık değil ve düz bir şekilde bir ben var bunları aldırmam gerekiyor mülakatta kontrol ediyolar ve belli olmaması lazım sizden bilgi alıcaktım ona göre bir adım atmak istiyorum.Ayrıca son bir şey daha, yanağımda, kulak mememe yakın bir çizik var bunun tedavisini yaptırmak istiyorum izi yok edip pürüzsüz bir cilt için ne yapmam gerekiyor önerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  Op. Dr. Atilla Kaya
  beni alabiliriz, çiziği görünce karar veririz

 683. RAMAZAN ÇEVİK

  HOCAM YÜZÜMDE 9 10 TANE BEN VAR BUNUN BİRİSİNİ AMMELİYATLA ALDIM KANSERE YOL AÇIYORMU AÇMIYORMU DİYE VE SONUÇLAR ÇIKTI ZARARSIZ BEN AMELİYAT OLDUĞUM İZİ DAHA DA VAR BUNLARDA NASIL KURTULURUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  AMELİYAT İZİNİ GEİREN BİR YÖNTEM YOK, KEŞKE AMELİYAT OLMASAYDINIZ İNCELEME İÇİN AMELİYAT SON DERECE GEREKSİZ BİR İŞLEM PUNCH ADLI ALETLE ALINIP KANSER OLUP OLMADIĞINA BAKILIRDI.BARİ DİĞERLERİNİ GEREKSİZ YERE AMELİYAT ETTİRMEYİN.

 684. yaklaşık 2 yıldır vücumda et beni var şuan 3-4 cm nasıl alınır hocam? maliyeti ne olur? iyi calışmalar hocam
  Op. Dr. Atilla Kaya
  en uygun yöntemle alırız 3-4 cm ise 400 TL civarı olur

 685. Merhaba hocam. 18 yaşındayım . Yüzümde 6-7, ensemde 1, boynumda da 2-3 tane koyu renkli benlerden var. Acaba ameliyatla almak daha mı sağlıklı? hepsi birden alınabilir mi? yani bir sorun çıkma ihtimali var mı? iz falan kalır mı? ve fiyat konusu ne olur? çoktandır aldırmak istiyordum yardımcı olursanız sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ebni ameliyatla almak tarih oldu artık teknolojiyle ameliyatsız alıyoruz, ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL

 686. Merhaba 19 yasindayim yuzumde kucuk capli bazilari koyu renkli bazilari leke seklinde benler var ama leke seklinde olanlar da ben seklini aliyo daha sonra,bunun icin bir oneriniz var mi.engellemek icin? Benlerimi aldirmak istiyorum ucreti ne kadar olur ? İz kalir mi ve kanser riski olup olmadigina bakiyor musunuz benleri almadan once? Cevap verirseniz sevinirim tesekkurler.
  Op. Dr. Atilla Kaya
  güneş kremleriyle ihtimal azaltılabilir ama önlemek mümkün değil, ilk ben 200 eklenen her ben 100 TL, risk oldğunu düşündüğümüzde biopsi alabiliyoruz

 687. Hocam kolay gelsin, Boynumun yanında tam şah damarımın üzerinde nohut büyüklüğünde siyah renge yakın et beni görünümlü bir benim var..acaba damar üzerinde olması sıkıntı yaratırmı..bide alınan bu tür benlerin yerinde kansere dünüşme riski var şeklinde şeyler duyuyoruz böyle bir risk varmı..cevabınız için şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  damarın derinliğine inmiyoruz yani zararı olmaz
  normalde küçükte olsa benin kanserleşme riski var ancak ben alınınca kanserleşme riskide ortadan kalkar

 688. Merhabalar.Sol gözümün hemen üzerinde başparmak büyüklüğünde -araştırdığım kadarıyla ismi şarap lekesi beniymiş-bir ben var ama üstünde herhangi bir kabarcık ya da kıl yok.Tedavisi nasıl olur hocam ve ne kadar tutar lütfen cevaplarsanız çok memnun olurum öğrenciyim ve tüm masrafları kendim karşılamayı düşünüyorum o yüzden toplam ne kadara mal olur şimdiden bilmek benim için önem arz ediyor.Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim hocam.

 689. Merhaba hocam benim burnunun üstünde bir ben var kabarık felan değildi.benin üstüne sirke sürdüm gitmesi için gitti fakat izi kaldı yani kahverengiliği gitti ama izi kaldı bu izi yok etmek mümkün mü
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  zamanla düzelir ama ben de aynı eskisi gibi olur

 690. Hocam merhaba benim cenemin uzerinde epey kabarik bi ben war . Tras olurken 2 defa kesildi . Kesilmesi bi tehlike arz ediyormu ??
  Op. Dr. Atilla Kaya
  tehlikesi olmaz ama rahatsız edici bir durum, 2 dakikada sakallarınıza zarar vermeden alabiliyoruz

 691. telofan numarası yeriniz varmıdır nasıl ulaşabiliriz ?
  Op. Dr. Atilla Kaya
  anasayfa üst kısımda şubelerin telefonları var