Ben Aldırma Fiyatları

Ben aldırma fiyatları: Alınacak benlerin sayısı, büyüklüğü (0,5 cm ve üzeri şeklinde) ve kişinin SGK güvencesi olup olmadığına bağlı olarak 500 TL’den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır.

Ben Aldırma Fiyatları

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da ameliyatsız yöntemlerle yapılan ben aldırma işlemi ile kanserleşme riski bulunan ya da estetik açıdan kötü görünen benlerinizden 5 dakika gibi kısa bir sürede kurtulmanız mümkündür.

Size özel fiyatları hemen öğrenmek ister misiniz?

Aşağıda yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak hasta danışmanlarımız ile hemen yazışmaya başlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları sorabilir, size özel ücret bilgisini anında öğrenebilirsiniz.

Ben aldırma fiyatını WhatsApp ile öğren

İsterseniz Ücretsiz Muayene İmkânından da Yararlanabilirsiniz.

Ben aldırma ücretlerini öğrenmenin bir diğer yolu ise İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da ücretsiz muayene imkanı sağlayan hekimlerden yararlanmaktır. Hafta içi ve Cumartesi günü dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Ben Aldırma Ücretleri Neye Göre Hesaplanıyor?

 • Benlerin büyüklüğü: Nevus olarak da tabir edilen benler; dermal, epidermal ve melanositik olarak üç gruba ayrılır. (1). (2). (3). (4). Bu türler arasında 0,5 mm’den küçük olanlar yanı sıra vücudun büyük bir bölümünü kaplayan türler bulunmaktadır. Bu nedenle ücretlendirme benin büyüklüğüne bakılarak 0,5 mm ve üzeri şeklinde değerlendirilmektedir.
 • Benlerin Sayısı: Bir insanda bir ya da onlarca ben olabilir. Aldırmayı düşündüğünüz benlerin sayısına bakılmaktadır. (5). Bu nedenle ödeyeceğiniz toplam fiyatı belirleyen bir diğer etken ise aldırılmasını istediğiniz toplam nevus sayısıdır. Bu kapsamda ilk ve sonraki eklenen benler şeklinde hesaplama yapılır. SGK güvencesi olanlar için ilk ben 500 TL olup, eklenen her ben için 250 TL alınmaktadır.
 • Kişinin SGK Güvencesi: Sosyal güvenlik kurumu (SGK) güvencesinde olan hastalar ben aldırma ücretlerini %50 indirimli olarak öderler. SGK güvencesi olmayanlar maalesef bu indirimden yararlanamazlar.

Örnek Bir Hesaplama Yapalım mı?

Sizde benlerinizin büyüklüğü, sayısı ve SGK güvencenizi ele alarak ödeyeceğiniz toplam rakamı tahmini de olsa anlayabilirsiniz. Dilerseniz örnek bir hesaplama yapalım.

Kişinin 0,5 mm ve altında 3 tane beni olduğunu ve hastamızın SGK güvencesi olduğunu kabul edelim. 0,5 mm olması nedeniyle ilk ben 500, sonraki eklenen 2 ben için tanesi 250 TL olmak üzere toplam ödeyeceği ücret 1000 TL olacaktır. Muayene ücreti alınmadığı için herhangi bir ek ücret çıkmaz.

Ben tedavisi nasıl yapılır; ne kadar sürer; ben aldırma sonrası iz kalır mı? Gibi sorularınız için ameliyatsız ben tedavisi yazımıza göz atabilirsiniz. Aynı şekilde aşağıda yer alan soru ve yorum formundan merak ettiğiniz soruları iletebilirsiniz.

1. Happle, R. (1995). What is a Nevus. Dermatology, 191(1), 1-5.

2. KAPLAN, E. N., & Kaplan, E. N. (1974). The risk of malignancy in large congenital nevi. Plastic and reconstructive surgery, 53(4), 421-428.

3. Brandling-Bennett, H. A., & Morel, K. D. (2010). Epidermal nevi. Pediatric clinics of North America, 57(5), 1177.

4. Tannous, Z. S., Mihm Jr, M. C., Sober, A. J., & Duncan, L. M. (2005). Congenital melanocytic nevi: clinical and histopathologic features, risk of melanoma, and clinical management. Journal of the American Academy of Dermatology, 52(2), 197-203.

5. Ogbah, Z., Badenas, C., Harland, M., Puig‐Butille, J. A., Elliot, F., Bonifaci, N., … & Glass, D. (2013). Evaluation of PAX 3 genetic variants and nevus number. Pigment cell & melanoma research, 26(5), 666-676.

1.584 Yorum

 1. Ali

  Yüzden bn aldırmak istiyorum 5 tane kadar alınmadan önce inceleme Yapıyor musunuz iyi veya kötü huylu mu diye

  • Doktorun Cevabı

   Muayene ile benin iyi yada kötü huylu olup olmadığı anlaşılabilir.ben tedavisi sırasında biopsi için parça da alınıp incelenebilir.5426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin ,değerlendirelim,ücret bilgisinide fotoğraflara göre verebiliriz.

  • Arda

   Yüzümde 2 tane kahverengi ortalama 0.4 mm kalınlığında ben var. Aldıktan sonra iz kalırmı, hangi yöntemle alınabilir ve güncel fiyatı ne kadardır öğrenebilirmiyim

   • Doktorun Cevabı

    0542610888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz daha rahat değerlendirebiliriz. Ciltten kabarık olduğu için radyofrekans yada plazma ile tedavi edebiliriz. Tedaviden sonra sohbet mesafesindwn farkedilebilen bir iz kalmaz.

 2. Ümmü

  1.5 cm benim var fiyatı ne olur

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba, 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim, ücret konusunda da bilgilendirebiliriz

  • Tuğba Kalkan

   Yüzümde benler var lazerle aldırmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz

   • Doktorun Cevabı

    Ben tedavisinde hangi yöntemle tedavi edilebileceğine muayene ile karar veriyoruz.ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz. ( laser,Rf, plazma )05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderip extra bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 3. Melike

  Yüzümde 15 tane küçük ben var fiyat nedir nasıl yapicak

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz benlerinizi değerlendirip, ücretlendirebiliriz

 4. murat

  yuzumde iki tane ben var. biri buyuk, digeri kucuk. aldirma istiyorum. yabanciyim. oturma izin, rendevusiz aldirabilirimmi. hem de su an istanbuldayim

  • Doktorun Cevabı

   Tedavi için herhangi bir belgeye gerek yok. 05426210888 nolu telefonu arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz, Bu telefona benlerinizin fotoğrafını whatsapptan gönderebilirsiniz

 5. Rt

  Indirim icin devlet hastanesinden sevk gerekiyor mu.ssk demissiniz emekli sandigi icin durum nedir.ayrica bu tedaviler devlet hastanelerinde veya ozel hastanelerde yapiliyor mu.

  • Doktorun Cevabı

   hayır sevk gerekmez.%50 indiriminiz olur.devlat hastanelerinde tedavi genellikle cerrahi olarak yapılır.05426210888 nolu telefondan extra bilgi ve randevu alabilirsiniz

 6. Zeynel

  Trabzonda da lazerle ben aldirabilirmiyim

  • Doktorun Cevabı

   araştırın aldırabilirsiniz

 7. Beren

  5 yaşında kzıım var. Boynunda yaklaşık 2 cm lik ben var. Ne zman aldırabiliriz ?

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

  • Filiz

   Trabzonda subeniz var mi

   • Doktorun Cevabı

    Hayır, Trabzon da şubemiz yok

  • Demirkran

   5 tane beni kaça alıyorsunuz bir tanesi büyük devlet hastanesine cıktım ameliyat dedi ben ameliyatla aldırma istemiyorum

   • Doktorun Cevabı

    Ben tedavisine yönelik teknoloji yoksa cerrahi olarak almayı öneriler. Fakat ameliyatla alınırsa benin üzerindeki katı büyüklükte iz kalır. Kliniklerimiz de ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz. Lazer, RF, plazma. Gelirseniz yada ne kadar güzel bi gündü ama nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz benlerinizi değerlendirip hangi yöntemle tedavi edebileceğimiz konusunda daha net bilgi verebiliriz. Ben muayenesi ücretsizdir.benleeinizin fotoğrafını gönderirseniz daha kolay ücretlendirebiliriz.

 8. Gülcan

  Merhaba ben almanyada kaliyorum ve ocakta bir haftaligina ankaraya gelecem. o sürede ben aldira bilirmiyim.
  Bir tane 3-4mm benim var tam cenemin altinda. cok rahatsiz oluyorum. ama korkuyorum yani her kese güvenemiyorum iz kalacak diye. Ve fiyati ne kadar türkiyede sigortasi olmayan kisiye. bide sorum aldirdiktan sonta tekrardan muaneye gelmem lazimmi

  • Doktorun Cevabı

   benlerinizi geldiğinizde tedavi ettirebilirsiniz.iletişim bilgilerimiz Adres: Atatürk Bulvarı No:81/5 Kızılay – ANKARA
   TEL: 0312 431 75 47 – 0312 431 95 47 (GSM: 0505 119 36 90 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilir,randevu,ücret bilgisi alabilirsiniz,

  • Berfin

   Diyarbakırda şubeniz bulunmakta mı

   • Doktorun Cevabı

    Diyarbakır da şubemiz yok. Diyarbakıra en yakın kliniğimiz Ankara da.

 9. Cem

  Yaklaşık 30 tane benim var biri büyük diğerleri küçük fiyatı yaklaşık ne kadar olur

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz durumunuzu değerlendirip ,ücretlendirebiliriz

 10. medine

  benlerim çok küçük ve et beni degil sayı olarak çok 10 dan fazladır .acaba ne kadara alırsınız

  • Doktorun Cevabı

   05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz durumunuzu değerlendirip ,tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirip,ücretlendirebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


WhatsApp Canlı Destek
İletişim Bilgileri