Online Randevu Oluştur

Doktor randevularınızı sadece telefon ile almak zorunda kalmadan, web sitemiz üzerinden online olarak alabilirsiniz. Randevu teyidi için, hasta kabul elemanlarımız size ulaşacaktır.

1 Step 1
Online Randevu Oluştur
* SGK'lı hastalara da hizmet verilmekte olup, MUAYENE ÜCRETSİZDİR. * Bu form ile size en yakın idea kliniğe çevrimiçi randevu oluşturabilirsiniz. Klinikler Hafta içi ve Cumartesi günleri de hasta kabul etmektedir. * Size en uygun randevu tarihini seçiniz. Randevu teyidi ve muayene saatinin belirlenmesi için size en yakın kliniğimizde görev yapan sağlık danışmanları belirtmiş olduğunuz telefondan numarasından arayacaktır.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Telefonla Randevu Almak İstiyorum?
Dileyen hastalarımız randevusunu ekibimize danışarak bilgi alarakta yapabilir. Bunun için size en yakın kliniğimiz yada hizmet almak istediğiniz doktorun görev yaptığı klinik telefonunu dilediğiniz zaman arayarak randevu alabilirsiniz. Idea telefon numaraları aşağıda yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm konulardan bizi arayabilirsiniz.

Muayene Ücreti Yok (Sadece Bazı Hastalıklarda)
Özel sağlık merkezi olmasına karşın SGK’lı hastalara da hizmet veren Idea SGK mensubu (SSK, Bağkur, Memur, Memur Emeklisi vs) hastalardan muayene ücreti alınmamaktadır. Varis, Kıl Dönmesi , Ben Tedavisi, Hemanjiom, Yağ Bezesi  muayeneleri tüm kliniklerimizde ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Anüs muayeneleri hemoroid, anal fissür, fistül, anal apse ve kondilom muayenelerinde ise ücret alınmaktadır.

SGK’lı Hastalara Tedavi Ücretlerinde %50 İndirim
Türkiye’de bir ilk olan ücretsiz muayeneye ek olarak SGK mensubu hastaların tedavi ücretleride %50 indirimli olarak yapılmaktadır. Kliniğimizde uygulanan tedavi ücretlerini görmek için aşağıdaki linke tıklayınız. https://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri-bilgisi.html

Türkiye Genelinde 5 Farklı İlde 6 Farklı Noktada
IDEA 3’ü İstanbul’da olmak üzere 4 farklı ilde 7 farklı noktada hizmet vermektedir. Son olarak Antalya kliniği açılmıştır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya adres ve iletişim bilgileri aşağıda yer almakta olup, bu illere yakın mesafede ikamet edenlerde muayene ve tedavi için gelip, aynı gün geri dönebilmektedir. Bunun için size en yakın şubeyi arayarak bilgi almalısınız. Uzman ekibimiz sizi bilgilendirecek ve yönlendirecektir.

Idea Doktor Kadrosu
Idea hekim kadrosunda alanında uzman hekimler görev yapmaktadır. Genel Cerrahi ve Kalp Damar Cerrahisi alanında en az 20 yıllık deneyime sahip doktorlarımızla görüşebilirsiniz.


WhatsApp Destek
İletişim