Varis Tedavi Ücretleri

Sitemizin tedavi ücretleri sayfasına göz attığınızda varis ve hemanjiom dışında kalan tüm hastalıkların ücretlerini rahatça görebilirsiniz. Dikkat ettiğinizde tüm ücretlerin sabit olduğunu fark edeceksiniz. Varis hastalarında ise ücretler tek fiyat değil de kişiye göre değişmektedir. Bunun nedeni hastalığın yapısı ile alakalıdır. Kılcal damar, retiküler (orta) ya da varikoz ven dediğimiz daha ileri derece olması ile alakalıdır. Bu nedenle her hastaya aynı fiyatı vermek adil bir davranış olmaz.

Varis tedavi ücretleri

Varis Tedavi Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Evet, arkadaşlar yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi fiyatlar kişiye özel olarak belirlenmektedir. Bunun nedenle kişinin nasıl bir hastalığı var onu görmemiz gerekir. Bunun kapsamda tüm kliniklerimizde muayeneler ücretsiz yapılmaktadır. Buna ek olarak hastalığınızı gösteren resim ileterek de yine hastalığınızı bize gösterebilir ve ücretini öğrenebilirsiniz. Şimdi dilerseniz fiyatların neye göre belirlendiğine bakalım.

Hastalığın Yapısı (Kılcal, Retiküler, Varikoz Ven, Ülser)

Varisler kıl kadar ince olabildiği gibi başparmak kalınlığında da olabilmektedir. İşte ücret bilgisini öğrenmek isteyen kişide bunlardan hangisi var önce onun bilmemiz gerekir. Kılcal damar probleminin tedavisi en kolay olması nedeniyle ücretleri de daha ekonomik olmaktadır. Tedavisi geciktirilen venler ise ilerleyen süreçte ülser dediğimiz yaralara neden olmaktadır. Bu nedenle bazı hastalarda hem genişlemiş damarlar hem de ülser tedavi edilmesi gerekir.

Uygulanacak Tedavi Yöntemine Bakılır

Fiyatın belirlenmesinde bir diğer önemli etken ise sizdeki hastalığa hangi tedai yönteminin uygulanacağıdır. Kliniklerimizde tüm varis tedavileri ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. Tabii ki bu yöntemlerde kendi içerisinde farklı gruplara ayrılmaktadır. Bazıları klinik ortamında yapılırken, bazıları ise hastane ameliyathanesi kullanılarak yapılması gerekir. Bu nedenle hastalığın yapısı kadar size uygulanması muhtemel operasyon yöntemi de önemlidir.

Tedavi Ücretimi Nasıl Öğrenebilirim?

Bunun nedenle yukarıda da belirttiğimiz gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bunlardan size uygun olanı kullanabilirsiniz. Kalp damar cerrahisi uzmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Ücretsiz Muayene Olabilirsiniz

Ücret bilgisini öğrenmek isteyen hastalar için önerdiğimiz ilk yöntem kliniklerimizde muayene olmalarıdır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da bulunan doktorlarımız hafta içi ve Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Muayene tamamen ücretsiz olduğunu bir kez daha belirtmek istiyorum. Randevu oluşturmak için sitemizde bulunan randevu formunu kullanabilir ya da klinik telefonlarımızı arayarak da randevu oluşturabilirsiniz.

Klinik Telefon Numaraları

 • Bakırköy: 0212 572 72 65
 • Şişli: 0212 247 10 04
 • Kadıköy: 0216 357 00 03
 • Ankara: 0312 431 95 47
 • İzmir: 0232 464 10 06
 • Bursa: 0224 249 10 06

Hastalığınızı Gösteren Resim Gönderebilir

Kliniklerimize gelmek her zaman mümkün olmayabilir. Ama size farklı uygulamalarda sunuyoruz. Onlardan biri de sanal muayene uygulamasıdır. Evinizden, iş yerinizden bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hastalığınızı gösteren resim çekerek doktorlarımıza göndermektir. Bunu yapabilmek için gerek bilgisayar, gerekse akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz.

WhatsApp’dan Resim Gönder

Evet, arkadaşlar hastalığınızı gösteren resmi dilerseniz WhatsApp numaralarımıza da iletebilirsiniz. Bunun için yine her kliniğimizin farklı WhatsApp numaraları bulunmaktadır. Aşağıda yer alan listeden size en yakın kliniğin WhatsApp numarasına ulaşabilirsiniz.

Klinik WhatsApp Numaraları

 • Bakırköy: 0542 621 08 88
 • Kadıköy: 0542 231 28 23
 • Şişli: 0532 463 96 82
 • Ankara: 0505 119 36 90
 • Bursa: 0532 152 26 75
 • İzmir: 0542 295 52 54

Klinik telefonları ya da WhatsApp numaralarımızı sabah 09:00 ile akşam 24:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Her zaman size güler yüzle cevap verecek personelimizi hazır bulacaksınız. 

SGK’lı Hastalara %50 İndirim Uygulanmaktadır

Kliniklerimizin tümünde muayenelerin ücretsiz olduğunu belirttik, tedavi ücretlerinde ise SGK güvencesi olan hastalara ek bir ayrıcalık daha sunulmaktadır. Bu ayrıcalık ücretlerde %50 indirim olmaktadır. Bu nedenle SGK güvencenizi mutlaka belirtmeniz gerekir.

47 Yorum

 1. Sevda Demirtaş

  Merhaba ben varislerimin hangi boyutta nasıl olduğunu tam olarak bilmiyorum ama aşırı derecede ağrı sızı ve şişkinlik yapıyor yardımcı olursanız sevinirim

  • Doktorun Cevabı

   Merhaba,
   Kliniklerimizde varis muayenesi ve damar ultrasonu ücretsiz, 05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 2. sol sm 2,5 suren sfb 2 sn suren valsalva ile refluk akım izlendi ameliyat gereklimi ve risk varmı

  • Doktorun Cevabı

   tüm varisler ameliyatsız yöntemlerle tedavi edilebilir.boşuna ameliyat olmayın.size en yakın kliniğimize gelirseniz durumunuz değerlendirlir en uygun yöntem ile tedaviniz yapılır

 3. Cekilen ultrasonda Sol bacakta vsm proksimal 7mm cikti.Lazer olabilirisniz dediler ama kac mm de lazer oluyor sart mi ya da acil mi? Dizimin arkasinda cok ayakta durunca rahatsiz ediyor ama dinlenince geciyor.Varis corabi onerdiler ise yarar mi tedavi eder mi markasi onemli mi?

  • Doktorun Cevabı

   Varis çorabı şikayetlerinizi kısmen azaltsa da tedavi etmez ve ilerlemesini engellemez. Lazer olabilir ama ameliyatsız yöntemlerle de tedavi edebiliyoruz.
   Op. Dr. Orhan Coşkun

 4. Merhaba, ben almanyada yasiyorum ve iki bacamda varisler var sisen damarlar oluyo ve ayak topugumda kan birikintisi olusuyo.. iki kere amaliyatla cektirdim geri geldi.. ben görmek istemiyorum varisleri.. uyguladiniz tedavilerde bir geri geliyomu.??

  • Doktorun Cevabı

   tedavi olup önle alırsanız tekrar oluşmaz.gelirseniz muayene ile değerlendirip uygun yöntemlerle tüm varisleriniz tedavi edilebilir

 5. hocam merhabalar ben 19 yaşındayım ve iki bacağimdada varis var devlet hastanesinde kaçak var dediler çözüm olarak da ameliyattan başka bişey yapamayız bu varise dediler size sorum varis hastalığında ameliyattan başka çözümün olmadığı vakalar var mıdır yoksa her türlü varis vakasına köpük lazer vs. gibi modern yöntemlerle müdahele edilebilinir mi teşekkürler 🙂

  • Doktorun Cevabı

   varis ameliyatsız yöntemlerin tedavide daha başarılı olduğu bir hastalık.gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavinizi skleroterapi,köpük tedavisi,laser yada RF ile yapabiliriz
   Op. Dr. Orhan Coşkun

 6. Benim bacaklarimda kılcal damarlar var. Daha önce Bartın’da hastaneye çıktım gösterdim ve kozmetik bir sorun olduğunu söylediler. Ama ben rahatsız oluyorum ve onlardan kurtulmak istiyorum. Tedavi edilirse hangi tedavi uygun olur sizce?

 7. Hocam ayak agrisi şikayeti ile gittiğim hastane uzanır vaziyette yaptığı doppler de derin venöz yetmezlik teshisi koydu emin olmak adına 1 ay sonra gittiğim araştırma hastanesi bu doppleri ayakda yapti ve herhangi bir yetmezlik olmadığı raporu verildi gittiğim doktor telsize benzer küçük bir aletle uzanır vaziyette kontrol ettiğinde kaçak var dedi aynı cihazla ayakda yaptığında ise kaçak yok dedi ayaklarim daflon ve ağrı kesici kullanmama rağmen hala ağrıyor kuyruk sokumu nda ki kemiginde bile agri var bu problem nasıl çözülür

  • Doktorun Cevabı

   skleroterapi,köpük tedavisi,RF yada Laser ile ameliyatsız tedavi edebiliriz
   Op. Dr. Orhan Coşkun

 8. Samsunlu_mavili_55@hotmail.com

  Benim çekilen dopleer de reflü görülmemiş ama üc dört seans köpük tedavisi yaptırmama ragmen eskisinden bi fark yok kılcar damarlarda çok arttı yapılan yer iyileşşe hemen yanında baska cıkıyo daha 21 yasındayım bu durum benı cok rahatsız edıyo

  • Doktorun Cevabı

   ana damarlar tedavi edilince kılcallar daha çok göze çarpmaya başlar.duruma göre mikroskleroterapi ,laser yada RF ile tedavi olmalısınız
   Op.dr.Orhan Coşkun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek
İletişim