Ana Sayfa / Medikal Estetik / Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Randevu Al

Saç dökülmesi problemine toplum olarak alışkın olduğumuz söylenebilir. Pe ki kaş dökülmesi içinde aynı şey geçerli m? Maalesef bu konuda yeteri kadar bilgili ve hazırlıklı olduğumuz söylenemez. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kadınlar son yıllarda çok fazla kaş dökülmesi problemi ile karşı karşıya kalabilmektedir. Kesin nedeni bilinmemekle birlikte hatalı kaş alımının neden olduğu üzerinde durulmaktadır. Kesin ve doğal çözüm için kaş ekimi yaptırılmasını öneriyoruz. Peki bu işlemin fiyatı ne kadar? hemen bakalım.

Kaş dökülmesinin çözümü

Kaş Ekimi Fiyatları Ne Kadar?
Öncelikle şu önemli hususu belirterek başlamak istiyorum. Bu işlemi yapan her doktorun fiyatı farklı olmaktadır. Aşağıda yer alan ücretlendirme IDEA Klinik bünyesinde İstanbul’da Op. Dr. Atilla Kaya ve Ankara’da hizmet veren Op. Dr. Adil Altınsoy’u kapsamaktadır. Ücretlendirme kıl kökü sayısına göre belirlenmektedir.

1 Kıl Kökü 9 TL Olarak Ücretlendirilir
IDEA Klinikte yapılan kaş ekimi ücretleri greft (kıl kökü) 9 TL olarak belirlenmiştir.

Minimum 300 Greft Ekim Yapılmakta
Doğal görünümlü kaşlara sahip olmak için 300-600 arasında  kıl kökü gerekmektedir. Bu nedenle minimum 300 greft ekim yapılmaktadır. Arzu etmeniz halinde abartıya kaçmadan daha fazla sayıda ekim yapılabilmektedir. Yara, yanık ve ameliyat izi kapatmalarında 300 kök şartı olmayıp iz kapatılacak kadar ekim yapılmaktadır. Buna göre ücret farklı olmaktadır. Net ücretinizi öğrenmek için kliniklerimize gelebilir ya da aşağıda yer alan sanal muayene uygulamasını kullanabilirsiniz.

SGK Geçerli mi?
Evet kliniklerimizde SGK’lı hastalara hizmet verilmektedir. Fakat kaş ekimi hastalıktan çok estetik uygulama olduğu için bu işlem kamu hastanelerinde yapılmayıp, aynı zamanda özel sağlık merkezlerinde yapılan işlemleri karşılamamaktadır. Yani SGK’lı olmanın herhangi bir etkisi olmayacaktır.

Kaşlarınızın Resmini Çekin, Gönderin
Ne kadar kaş ekilmesi gerektiği ve ücretinizi öğrenmek için kaşlarınızın resmini çekerek aşağıdaki form ile doktorlarımıza göndermeniz yeterlidir. Seçtiğiniz iletişim yöntemine göre size geri dönüş yaparak bilgi vereceğiz.

Tedavi Ücretini Öğren
 • Ad Soyad*
  0
 • Email*Doktorun cevabı Email adresinize gelecektir.
  1
 • Telefon*Telefonla bilgi almak istiyorsanız bu alanı boş bırakmayınız.
  2
 • Yaşadığınız Şehir*İkamet ettiğiniz ili belirtiniz.
  3
 • Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?*
  Email ile cevaplayın
  Telefon ile arayın
  4
 • Resim Ekle*Sorununuzla ilgili resim ekleyebilirsiniz. (Zorunlu değil)Yükle
   5
  • Şikayetiniz*Mümkün oldukça detaylıca aktarınız
   6
  • Tedavi ücretini öğrenmek istediğiniz şikayet ve hastalıkla ilgili lütfen detaylı bilgi veriniz. Resim ekleme imkanınız varsa hastalığın resmini çekip gönderiniz. Doktorlarımız size geri dönüşü email ile yapacak olup, kullandığınız email adresi güncel olduğundan emin olunuz.
   7
  • 8

   

  Kaşlar Neden Dökülür?
  Yukarıda da belirttiğim gibi kesin neden bilinmemekle birlikte uzmanların üzerinde durdukları ortak noktalar bulunmaktadır. Bunların en başında kaş aldırma uygulaması gelmektedir. Akla yatkın bir neden olup, neden derseniz kadınlarda daha sık görülmesi bu tezi doğruluyor. Kaş dökülmesi problemi yaşayan 100 kişi varsa 95 tanesi muhtemelen kadın olacaktır. Erkeklerin ise 1-2 tanesi kaş aldıran diğerleri ile alopecia universalis dediğimiz saçkıran problemi ile alakalı olabilir. Kaş aldırma dışında seyrek görülen nedenler arasında hipotirodi dediğimiz tiroid bezinin yavaş çalışması (guatr) hastalığı ile kaş yolma, ameliyat, kaza, yanık gibi durumlar olmaktadır.

  Dökülen Kaşlar Yeniden Çıkar mı?
  Saç dökülmesinde dökülen saçların yerine ömür boyunca 10-15 defa daha çıkmaktadır. Kaşlarda durum biraz farklı olup, kaş küsmesi dediğimiz sorun ortaya çıkmaktadır. Yine de uzmanlar badem yağı kullanılmasını önermektedir. Fakat olumlu etkisini gören insan sayısı çok azdır. Sorun saçkıran ile alakalı ise bu durumda SADBE kullanmanız gerekir. 1 Yıl içinde kaşlarınız çıkmadıysa artık boşuna beklemenin bir anlamı yoktur. Bu süreçten sonra insanlar ilk etapta göz kalemi ile günübirlik çözümler uygulamaktadır. Tabii ki çözüm olmayacağı için bir sonraki aşama kalıcı makyaj dediğimiz bir tür dövme yaptırılmaktadır. Buda kesinlikle etkili bir çözüm olmayacaktır. Çünkü ilerleyen zamanlarda renk solması, rengin değişmesi daha kötü bir görünüme neden olmaktadır.

  Doğal Çözüm Yalnızca Kaş Ekimi İle Mümkün Olur!
  Kaş dökülmesi, seyreklik, yara ve yanık izleri varsa doğal çözüm kaş ekimi yaptırmakla mümkündür. Yani dökülen kaşların yerine ense kısmından alınan kıl kökleri ekilmektedir. Bu şekilde doğaldan farksız bir şekilde yeniden kaşlarınız olmaya devam edecektir.

  Kimler Kaş Ekimi Yaptırmalı?
  Evet arkadaşlar uygulamanın nasıl olması gerektiğine dair bilgilerden sonra şimdide kaş ekimi kimler için uygun olduğuna bakalım.

  Kaşı Dökülmesi Problemleri Yaşayanlar: Bu uygulama en çok da kaş dökülmesi sonucu kaşsızlık problemi olanlara yöneliktir. Yukarıda da belirttiğim gibi 6-12 ay arasında kaşlarınız çıkmadıysa artık en doğal çözüm sadece 2-3 saat içinde yapılan ve doğal görünümü alacağınız kaş ekimi olacaktır.

  Seyreklik Problemi Yaşayanlar: Doğuştan ya da ilerleyen yaş ile birlikte kaşlarınızda seyreklik meydana gelebilir. Bunun çözümü de yine sıkılaştırmaya yönelik kaş ekimi olacaktır.

  Yara, Yanız ve Ameliyat İzi Kapatma: Hitap edilen bir diğer kesim ise kaşlarında yaralanma, yanık ve ameliyat sonucu oluşan izlerin kapatılmasında en etkili sonuç olacaktır. Kasekimi.com sitesinde bu şekilde yaptığımız ekimleri görebilirsiniz.

  Kalıcı Makyajı Kapatma: Kliniğimize başvuran insanlar dökülmeye çözüm olarak gördükleri kalıcı makyajı kapatmak için başvurmaktadır. Evet kaş ekimi ile kalıcı makyaj büyük ölçüde kapatılmakta olup, böylece ömür boyu kalıcı çözüme kavuşmuş olunmaktadır.

  Saçkıran Sonucu Kaşların Dökülmesi: Bir diğer sorun ise gençlerde sıkça gördüğümüz saçkıran olup, saç yanı sıra vücudun her bölgesini etkileyen Alopecia Universalis aynı şekilde kaşlarında dökülmesine neden olmaktadır. Sorunun kaynağı stres, sıkıntı, üzüntü, korku ve endişe olup, yaşadığınız bu sıkıntıyı aşarak saçkıran ilacı SADBE kullanmalısınız. 1 Yıl içinde yaşadığınız sorun düzelmemesi halinde kaş ekimi yaptırabilirsiniz.

  Kaş Ekimi Nerede Yapılır?
  Bu soruya cevap vermek biraz zordur. Çünkü bu işin eğitimini veren herhangi bir yer yoktur. O nedenle araştırma yaparken çık titiz davranmanız gerekir. Türkiye’de yaygın olan saç ekimi uygulaması aynı etkiyi kaş ekimi uygulamasında gösteremez. Çünkü saç ekiminde FUT ile kolayca yapılırken kaş ekiminde sadece FUE kullanılması gerekir. FUE yöntemini bilen, uygulayan sayısı az olduğu için dikkatli olmalısınız. Çünkü kötü görünen, dik çıkan kaşlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  Türkiye’de İlk Kaş Ekimi Yapan İsim Op. Dr. Atilla KAYA
  Evet arkadaşlar ülkemizde kaş ekimi uygulamasını ilk defa yapan isim genel cerrahi ve aynı zamanda medikal estetik uzmanı da olan Op. Dr. Atilla KAYA ilk olarak 2005 yılında kalıcı makyajı kapatmak için yaptığı ekimin üzerinden 12 yıl geçmiş olup, bu süreçte kaş ekimi yapılan kişi sayısı 1000’i aşmıştır. Bu süreçte verdiği eğitimlerle yeni kaş ekimi uzmanlarının da yetişmesine vesile olmuştur.

  Op. Dr. Atilla Kaya Kimdir?
  Genel cerrahi (Proctoloji) uzmanı olmasına karşın kendisini geliştirerek medikal estetik uzmanlık eğitimi de almıştır. Uzun yıllar FUE yöntemi ile saç ekimi de yapan Op. Dr. Atilla KAYA İnternet ortamında Dr. Kaya olarak yaptığı ekim resimlerini görebilirsiniz. İşlerinin yoğunluğundan dolayı saç ekimi uygulamasına son vermiş olup, şuan kaş ekimi, sakal ve favori ekimi yanı sıra genel cerrahi alanında teşhis ve tedavi imkanı sağlamaktadır. Kendisine ulaşmak için aşağıda yer alan adres ve iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24/3 Bakırköy PTT Karşısı İstanbul
  Telefon: 0212 572 72 65 GSM & WhatsApp: 0542 621 08 88

  Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?
  Evet arkadaşlar genel bir bilgi verdikten sonra şimdi asıl konumuza geçelim. Kaş ekimi nasıl yapılır? Yerine doğal görünüm elde etmek için nasıl yapılması gerektiğini ele alacağız. Hazırsanız başlıklar halinde ele alalım.

  Kaş Ekimi FUE Yöntemi İle Yapılması Gerekir
  Saç ekimi yapanlar bilgisine göre FUT (ameliyatla) ya da FUE (ameliyatsız) yöntemlerle yapmaktadır. Kaş ekiminde ise tek seçenek FUE olmaktadır. Yani kişinin FUE bilgisi yoksa maalesef kaş ekimi yapmak için yeterli bilgi ve tecrübesi yok demektir. O nedenle temkinli davranmanız gerekir.

  Ekilecek Kıl Kökleri 0,6-0,7 mm Uçlarla Alınmalı ve Ekilmeli
  Kaş ekimi biliyorsunuz ense kısmından alınan kıl köklerinin kaşlara nakil edilmesi ile mümkün olur. Bunun için 1 cm alanda görülmeyecek, dikkat çekmeyecek şekilde saçlar kısaltılır. Sonrasında ekim yapılacak kıl kökleri 0,6-0,7 mm uçlarla tek tek alınması gerekir. Bundan daha kalın uçlar kullanılması halinde hem alınan hem de ekilen yerde delik izleri kalacaktır.

  25-30 Derece Açı İle Ekim Yapılmalı
  Bir diğer önemli husus ise doğal görünümü elde etmek için 25-30 derece açılarla yapılması gerekir. Ciddi anlamda tecrübe gerektiren bu durumu her uzman başaramaz. Yatık ekiyoruz dense de bu inandırıcı değildir. Mutlaka 25-30 derece açılarla ekilmesi gerekir. Yoksa dik çıkan kaşlarınız olacaktır.

  Alınan Kıl Kökleri Bekletilmeden Ekilmeli
  Bir diğer husus ise enseden alınan kıl kökleri zaman kaybetmeden ekilmesi gerekir. Aksi halde oksijensiz kalarak ölmelerine neden olacaktır. Ekilse bile başarılı olmayıp dökülecektir. Op. Dr. Atilla Kaya bu işlemi yaparken az alım yaparak ekim yapmaktadır. Sonrasında yine az sayıda alım yapılarak ekim şeklinde bir döngü yürütülmektedir.

  Kaş Ekimi Yapılışını İzleyin
  Hazırladığımız videoda bu işin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Video kaş ekimi yaptıracaklar yanı sıra bu işi öğrenmek isteyen uzmanlar içinde eğitici özellikte hazırlanmıştır.

   

  Kaş Ekimi Öncesi Sonrası Resimleri
  Yukarıda yer alan videoda nasıl yapıldığını az çok görme imkanı oldu şimdi ise yaptığımız ekimlerden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum. 2005 Yılından beri yaptığımız ekimlerin sayısı 1000’den fazla olduğunu tekrar belirtmek isterim. Aşağıda yer alan görseller sadece birkaç tanesidir.

  Kaşların küsmesi

  Kaş dökülmesi

  Yara izine kaş ekimi

  Kaşta Yara İzi

  Yara izi sildirme

  Kaşlarda yara izi

  Op. Dr. Atilla Kaya Sorularınızı Yanıtlıyor

  Evet arkadaşlar bizim aktaracaklarımız şimdilik bu kadar olup, bu noktadan sonra sizlerden gelen sorulara yanıt vererek devam edeceğiz. Bazı sorular sıkça sorulduğu için yazıya dahil etmiş bulunuyoruz. Sizlerde sorularınızı sayfanın alt kısmında yer alan soru ve yorum formundan iletebilirsiniz.

  Kaş Ekimi Doğal Duruyor mu?

  İnsanların yapmış olduğu hiçbir uygulama Allah’ın yarattığı kadar güzel olmayacaktır. Enseden alınan kıl kökleri kaşlarla en uyumlu olduğu ve 25-30 derece açılarla ekildiği için doğala en yakın görünüm elde edilir. Örnek vermek gerekirse sizi tanımayan birisi sizin kaş ekimi yaptırdığınızı siz söylemediğiniz sürece anlayamaz.

  Ekilen Kaşlar Dökülür mü?

  Bu soruya vereceğim cevap hassas olup, dikkatlice okunması gerekir. Ekilen kıl kökleri bunlar saç, sakal ya da kaş fark etmeksizin şok dökülme durumu yaşamaktadır. Şok dökülme ektiğimiz kıl köklerinin 12 gün sonrasında dökülme halidir. Bu insanlarda korkuya neden olsa da doğal ve beklenen bir süreçtir. Ekimden 12 gün sonra başlayan şok dökülme süreci 1,5 aya kadar devam edebilmektedir. Dökülme kaşların tamamı ya da bir bölümünde görülmekle birlikte nadirde olsa hiç dökülme olmayabilir.

  Kaşlar Ne Zaman Çıkmaya Başlar? Şok dökülmeye maruz kalan kıl kökleri 2-3 aylık dinlenme sürecinden sonra kıl kökü üretimi ve cilt dışına çıkış süreci başlamaktadır. Dökülen kaşların yerine yenilerinin çıkması 4 ile 8 ay arasında gerçekleşmektedir. Ekim sonrasında B7 vitamini içeren Biotin kullanmanız halinde şok dökülme azalır ve dökülen kaşların çıkma süreci hızlanmaktadır. Zaten ekim sonrası doktorunuz bu konuda sizi bilgilendirecektir.

  Kaş Ekimi Kalıcı mı? Severek cevap vereceğim güzel sorulardan biri daha evet arkadaşlar yapılan işlem kalıcı olup,  ölen kıl kökünün yerine yenisi nakil edilmektedir. Hatalı kaş aldırma ve saçkıran gibi sorunlar yaşamadığınız sürece ömür boyu kalıcı olacaktır.

  Ne Kadar Zamanda Yapılır? İşlem oldukça kısa sürede yapılmakta olup 2-4 saat zaman ayırmanız yeterlidir. Şehir dışından gelen arkadaşlarımız işlem sonrası aynı gün geri dönebilmektedir.

  49 Yorum

  1. cemilekorkmaz_@hotmail.com

   Tanıtımı yapılan kılcal danarlarla ilgili bir yazı göremedim.Burun yanlarımda yoğun kılcal damar çatlaklarım var bu konuda yardım rica ediyorum.

  2. Sayin hocam 45yasinda bayanim epidermolisizbullosa hastasiyim bir donem kaslarim seyreldi doktorda aknelis diye bor krem verdi o kremi sakak bolgemede surdum saclarimin o bolgesinde de acilma vardi bir ay sonra bu bolgelerde kas ve sactan eser kalmadi 15 yil oldu biraz cikti ama ben kas ekimi yaptirmak istiyorum hastaligim kasima kontor yaptirmama engel olmadi yanliz elbette normal bir kisigibi saglam bir cildim yok acaba ekim yaptirmam mumkunmu cevsplarsaniz memnun olurum saygilar

   • Doktorun Cevabı

    Tabii ki efendim kaş ekimi yaptırabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi ve randevu için 0212 572 72 65 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

    Op. Dr. Seher Şirin

  3. 15 yıl önce kaşlarımı iğneli epilasyon ile aldırdım ve kalıcı şekil verdirdim. 15 yıldır aldırmadım, hep aynı şekilde ama kavisli şeklinden rahatsız olmaya başladım. Kaş ekim yöntemiyle yeni bir şekil vermeniz mümkün mü?

   • Doktorun Cevabı

    05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz değerlendirebilirim.
    Op.Dr.Atilla Kaya

  4. edemirel87@hotmail. com

   Merhaba hocam, 18 yıl önce fut yöntemi ile saç ekimi olmuştum. Ensede sac alinan yerde normal okarak kalin cizgi seklinde duz bir iz var ve kisa sac kesiminde belli oluyor….Asıl saçlarım dökülme , ekilenler kaldı ve seyrek oldu. Ayrıca saç köklerinin ekim yapıldığı belli oluyor. Saçlarım da büyük bir kısmı beyazladi. . Kaslarimda beyaz yok siyah ama az .

   Soru1: Sıklaştirma ve fue saç ekimi ile önceki ekim izleri ve ensedeki onceki saç koku alım yeri yok edilebilir , kamufle edilebilir mi?

   Soru2: Yanlarda ve ense kısmında yogun saçim var ama ustlerde ve önlerde çok seyrek. Ekim belli olmadan ikinci seans uygun mu?

   Soru 3: Saç ekimi ile birlikte Kaşlarimında uygun şekilde ekim yapılarak Kaş ekimi düşünüyorum. Ancak Kaşlarimda beyaz olmadığı için, sadece siyah ense ince saç köklerinin Kaş olarak nakledilmesi uygun olur mu.?

   Soru 4: Saç ekimi ve kas ekimi ile birlikte yaklaşık maliyet ne olur. ? SGK Lİ ve de.me. olarak düşünürsek yüzde 50 indirim olacak mı?

   Teşekkürler. Sonuca göre en kisa zamanda randevu alıp bütçeyi ayarlayıp geleceğim.
   Op Dr Atilla Kaya
   saç ekimi yapmıyoruz.kaş ekimi yönünden değerlendirebiliriz

  5. Meraba ben aslı benim hic kaşlarım yok ve kaş ektirmek istiyorum ne kadara olur fiyat acaba bi de tedavi süresi ne kadardir ben tokattayim ona göre gelcem
   Op Dr Atilla Kaya
   05061424112 nolu telefonu arayabilir yada whatsapptan fotoğraf atarsanız daha iyi değerlendirip,bilgi verebilirim.tedaviniz randevu alırsanız aynı gün yapılır.

  6. Hocam Merhaba kaşım da yara izi var. Yarıldı ve dikiş atılmadı bu bölgeye yapılacak olan kaş ekimi kalıcı olur mu ?
   Op.Dr.Seher ŞİRİN
   Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
   Yara izi olması durumunda en iyi çözüm kaş ekimidir.İyi ve doğru bir ekim yapılırsa kalıcı olur. http://www.kasekimi.com/yara-izine-kas-ekimi linkinden ayrıntılı bilgi alabilir,görüntülere ulaşabilirsiniz.
   Geçmiş olsun

  7. ben sol kaşımdan yara almıştım kaşımın başlangıç yerinden başlıyot yaklaşık 1-1.5 cm kadar batman da derisi yanmış gibi olmuştu burdaki doktor kulağımın arkasından saç oan bölgeden parça kopardı y
   ara olan yere yapıştırdı şimdi ordan 5-6 tane kıl çıkmış dik çıkmış başkada çıkmıyor oraya kaş ekimi yapabilirmiyiz ne kadara mal olur??
   Op Dr Atilla Kaya
   info @Idea.com.tr adresine fotoğraf gönderirseniz bilgilendirebilirim

  8. Ben kas ekimi yaptirdimcok kotu durumda suan kaslarim tamamen dik cikiyo bir bucuk sene oldu ve duzelmedi ne olur yardim edin ne yapmaliyim
   Op.Dr.Seher Şirin
   Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
   Kaş ekilirken 20-25 derecede eğimle ekilmeli. Ancak bazen vücudun yaptığı nedbe dokusu nedeniyle kökler tek tük dikleşebilir.Şu anda yapabilecek bir şey yok. Çok kötü duruyorsa epilasyon yaptırıp yeniden ekim yaptırabilirsiniz.
   Geçmiş olsun

  9. Beide alopecia var basimda biraz bölgelerde Sac var ama tedavi Sonuclarinda saclar cikip dökülüyor bir kas ve kirpik ekimi hangi sacla olabilir veya sonra dökülme riski varmi?

   Op.Dr.Seher Şirin
   Bakırköy Idea Genel Cerrahi Uzmanı
   Sağlam kıllar bulunup ekilir fakat ekilen yerdeki kıllarda tüm vücudunuzdaki kıllar gibi alopesi olup dökülebilir.
   Geçmiş olsun

  10. hocam selamlar benim kaslarim var cikiyo ama yonleri cok kotu mesela orta bolgeden asagiya dogru cikiyorlar ve sag kasim bitis yerinden yukari dogru cikiyor buna bi cozum bulabilirmiyiz? yani kasin cikis yonu degistirilir mi ?
   Op.Dr.Atilla Kaya
   info @Idea.com.tr ye fotoğraf gönderirseniz değerlendirebiliriz

  11. Hocam 2 yıl önce kaslarim dokulmeye başladı tedavi gördüm ama hepsi çıkmadı bende kontör yaptırdım o da solmaya başladı ekim yaptırmak istiyorum mümkün mü hocam araları çok seyrek bide şekli çok bozuldu
   Op.Dr.Atilla Kaya
   dökülme nedeniniz önemli.eğer saçkıran değilse ekim yapabiliriz

  12. Merhaba, kaş kontörü genelde k ndi kaşımızdan daha yukarıda yapılıyor..ama sanırım burada kıl için gözenek yok..sorum şu; kontür olan kaşa aynı şekilde kontürün üzerinden kaş ekebilir misiniz? ve yukarıda vereiğiniz fiyat güncel midir?
   Op.Dr.Atilla Kaya
   Kontur olan kaştaki kontürün şekline göre ekim yapmak zorunlu yoksa 2 katlı kaş olur.Fiyat günceldir

  13. Merhaba benim kaşlarım çok seyrek ve düşük .
   1. kaş ekimi ile kaşları daha kalkık göstermek mümkün mü
   2. saçlarım da seyrek kaş için kök saçımdan alınacağı için saçlarım daha da azalır mı
   Op.Dr.Atilla KAYA
   mümkün.ektiğimiz kök sayısı kadar eksilir ama anlaşılmaz

  14. Beş sene önce kaşlarım dökülüp dökülüp çıkmaya başladı.3 aydır ise hiç çıkmıyor tamamı döküldü.2 yıl öncede şaç kıran teşhisi konulmuştu.kaş ekimi yaptırmayı istiyorum ama saç kıranın etkisi yeni ekilecek kaşları etkiler mi? Daha önce saç kıran hastalığı geçirmiş hastanıza kaş ekimi yaptınız mı ?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   Saçkıran nasıl vücuttaki tüm kıllarınızı etkileyebilirse ekilecek olanları da etkileyebilir.bu nedenle net birşey söylemek zor

  15. Merhaba hocam ben Niğde’den yazıyorum kaş ektirmek istiyorum hiç kaşım yok yıllarca kalemle idare ettim ama artık son noktadayım Onbeş tatilde gelmek istiyorum tabi sizde onaylarsanız
   Op.Dr.Atilla KAYA
   info @Idea.com.tr ye kaliteli fotoğraf gönderin.değerlendirelim.ekilebilir

  16. Benim sağ kaşımda aralarda boşluk var dik çıkma var kafamı karıştırıyor. Bir tek size güvenebiliyorum üniversite öğrencisiyim.. Hayatimi yarim yasiyor gibiyim kafam hep orda keske sol kasimin aynisi gibi olsa onlar yana dogru uzuyor ve alma veya kesme geregi olmuyor… Yapabilir misiniz hocam..
   Op.Dr.Atilla KAYA
   İnfo @ Idea.com.tr ye kaliteli resim gönderin değerlendireyim

  17. ben kaş ekimi yaptırdım ama dik çıktı ve hErkes benimle dalga geçiyor.dik çıkan kaşlar alınıp yerine yenilerinin ekilmesi mümkün müdür
   Op.Dr.Atilla KAYA
   dik çıkan kaşları eskiden alıyorduk ama artık almıyoruz.epilasyon yaptırır gelirseniz uygun açıyla ekebiliriz

  18. Son bir kaç senedir kaşlarım inanılmaz döküldü, kaş araları boşluklar beni öyle komik gösteriyorki, dışarı çıkarken sevmedigim halde kalemle doldurmak zorunda kalıyorum. Kaşlarımın biçimsizliği yüzünden saclarımı yukarı toplayamıyorum (sıft onları görünmesin diye). Kaşlarımı doldurmak ve kaş bölgesini şekil vererek kalınlaştırmak istiyorum, mümkünmü? Teşekkürler
   Op.Dr.Atilla KAYA
   Mümkün.gelirseniz en uygun şekilde ekebiliriz

  19. kaş ekimi yaptırmak istiyorum tskler fiyat kaç kadar?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   1 kök 6 TL

  20. Merhaba efendim benim kaşım ortadan paralel seklinde yarilmis cok kotu gozukuyor kaza nedenyle olmus kaş ekimk yapilir mj kesin?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   Evet yapıyoruz ve karşı taraftan zor ayırt edilebilir hale getiriyoruz

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  []
  1 Step 1
  Sizi Aramamızı İster misiniz?
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  FormCraft - WordPress form builder