Hakkımızda

Randevu Al

Adres

Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Bakırköy – İSTANBUL

Telefon

0532 574 55 36

E-posta

info@ideaklinik.com

Webmaster / Editör

Ahmet ENGİN

Sitenin Kuruluş Amacı

İdeaklinik.com İnsanları sağlıklı yaşam sürebilmeleri adına İnternet ortamında bilgilendirmek amacıyla kurulmuştur. Şimdilik Genel Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahisi ile Medikal Estetik alanında bilgiler paylaşıyoruz. İlerleyen zamanlarda yeni dallarda sizlere bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Telif Hakkı

İdeaklinik.com’da yer alan her bir makale o alanda uzman gönüllü (herhangi bir ücret ve menfaat beklentisi olmayan) isimler tarafından hazırlanmaktadır. Bu nedenle doktorlardan sitemize uzmanlık alanları ile ilgili yazı yazmalarını rica ediyoruz. Aynı şekilde sitemizde yer alan yazıların bazıları sağlık alanında deneyimli editörler tarafından hazırlanmaktadır. Bu yazılar yine sitemize gönüllü olarak destek veren doktorlar tarafından incelendikten sonra yayınlanmaktadır. Sitemize bu şekilde destek veren yüzlerce hekim olduğunu belirtmek isteriz. Dilerseniz sizde bu gönüllü hekimler arasına katılabilirsiniz. Tıp fakültesi mezunu ya da halen öğrenim görenler yazarlık başvurusu sayfasından form doldurabilirler.

Yazıları ile Sitemize (Gönüllü) Destek Veren Doktorlar

Op. Dr. Atilla KAYA 

Atilla KayaGenel cerrahi ve aynı zamanda medikal estetik uzmanıdır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup, uzmanlık eğitimini İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır. Kıl dönmesi ameliyatlarına mikro sinüsektomi adını verdiği yeni bir yöntemi eklemiştir. Aynı zamanda Türkiye’de FUE yöntemi ile ilk kaş ekimi yapan kişidir.

Op. Dr. Seher ŞİRİN

Seher Şirin1979 Yılında yapılan üniversite giriş sınavlarında İçel (Mersin) il birincisi olarak İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim görmeye hak kazanmıştır. 1990 Yılında ise eski adı Samatya Hastanesi olan (İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesinde) ilk kadın genel cerrahi asistanı olarak uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Op. Dr. Orhan COŞKUN

Orhan CoşkunKalp ve damar cerrahisi olan Doktor Orhan Coşkun tıp eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimini ise Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahi Merkezinde 1993 – 1999 yılları arasında gerçekleştirmiştir. Varis hastalarında uyguladığı ameliyatsız tedavi yöntemleri ile adından söz ettirmektedir.

Op. Dr. Nizam KURTDERE

Nizam Kurtdereİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunlarından biri de Doktor Nizam Kurtdere olup, genel cerrahi uzmanlık eğitimini ise 1988 – 1992 yılları arasında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gerçekleştirmiştir. Kıl dönmesi tedavisinde uygulanan yöntemleri Sinüsotomi adını verdiği tekniği kazandırmıştır.

Feragatname

Oldukça dikkat etmemize rağmen yine de bazı bilgiler güncelliğini kaybedebilir. ideaklinik.com sitesinde yer alan yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edici, iyileştirici özelliği yoktur. Yaşadığınız şikayetlerin nedenleri, teşhis ve tedavisi için mutlaka doktora müracaat etmelisiniz.

Sitede sizlere daha fazla yardımcı olabilmek için diğer İnternet sitelerine link (bağlantılar) bulunmaktadır. Bağlantı verdiğimiz sitelerin hiç birisi bizim kontrolümüzde değildir. Yaşanabilecek sorunlardan dolayı ideaklinik.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkesi

ideaklinik.com Sitesine yazıları ile destek veren doktorlar aynı zamanda sizden gelen sorulara da yanıt vermektedir. E-posta ile gelen sorular sadece yaşadığınız sorunu bilmek ve size yardımcı olmak amaçlıdır. Yanıtlanan sorular sonradan silinmektedir.

Aynı şekilde bazı insanlar yaşadığı sorunları resimlerle göstermektedir. Sizlerden gelen görseller doktorlar tarafından bakılıp, size gerekli bilgi verilmekte ve sonrasında silinmektedir.


WhatsApp Canlı Destek
İletişim Bilgileri