Ekim Ücretleri

Randevu Al

Aşağıda göreceğiniz ücretler kaş, sakal, bıyık ve favori ekimi bir kök ekim ücretleridir. Ödeyeceğiniz toplam tutar ekimin yapılacağı yerin genişliğine sıklık beklentinize göre belirleyeceğiniz kök sayısına göre değişmektedir. Aşağıda genel anlamda tüm soruların cevabı verilmiş olup, dilerseniz aşağıdaki form ile ekim yaptırmayı düşündüğünüz alana ait resim göndererek kaç greft ekileceği ve ne kadar masraf çıkacağını baştan öğrenebilirsiniz. Ekim işlemleri Op.Dr. Atilla Kaya tarafından yapılmaktadır. Ekilen her kök bizzat uzman doktorun kendisi tarafından yapılmaktadır, yardımcı elemanlara asla ekim yaptırılmaz. Ayrıntılı bilgi için sayfanın en altındaki ilgili şube cep telefonlarına WhatsApp’dan fotoğraf gönderebilirsiniz.

[]
1 Step 1
Tedavi Ücretini Öğren
Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?
Tedavi ücretini öğrenmek istediğiniz şikayet ve hastalıkla ilgili lütfen detaylı bilgi veriniz. Resim ekleme imkanınız varsa hastalığın resmini çekip gönderiniz. Doktorlarımız size geri dönüşü email ile yapacak olup, kullandığınız email adresi güncel olduğundan emin olunuz.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kaş Ekimi

Ödenecek bedel ekilecek kök sayısına göre hesaplanıyor 1 greft ( kıl kökü ) 10 TL kaştaki kayıp miktarına göre toplam ekilecek kök sayısı 200-800 arasında değişebiliyor. Limitimiz 300 kök olduğundan en düşük bedel 5000 TL’dir. FUE ile ensenizden (erkeklerde sakalın gereksiz boyun kısmından da alabiliyoruz) istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz kaş alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açılarına en yakın açılarla ( 25-30 derece ) ekilmektedir. Her kıl kökünü Op. Dr. Atila Kaya kendisi nakletmektedir. Hemşire ve diğer yardımcı personellere asla kaş ekimi yaptırılmaz.

Kaş ekimi
Kaş ekimi ile doğal kaşlara kavuşursunuz.

Sakal Ekimi

Ekilecek alanın sınırlarını ve sakal sıklığını siz belirliyorsunuz. Genel olarak hiç sakalı olmayan birine 1000 kök ektiğimizde köse görünümü kısmen düzelir, ancak daha sık sakal isterseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalısınız. Sakal nakli doğru açılarla ve her kök tekli olarak yapıldığında sık da olsa seyrek te olsa daha önce gitmediğiniz berbere tıraş olmanız halinde ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Fiyatlandırma ekilen kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 7 TL olarak hesaplanıyor (sakalın gereksiz boyun bölgesinden alınıp sakala ekilmesi durumunda 1 greft 10 TL) Limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 2100 TL (sakaldan alınıp sakala ekildiyse 2400 TL) ödüyorsunuz. FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz sakal alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekilmektedir. Kliniğimizde tüm sakal ekimi işlemleri Op. Dr. Atilla KAYA tarafından yapılmakta olup, hemşire veya diğer yardımcı personellere asla ekim yaptırılmaz. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişmekte olup, bir saatte 150-200, bir günde 1200-1500 kök sakal ekimi yapılabilmektedir.

Bıyık Ekimi

Bıyık alanını ve açılarını siz belirliyorsunuz. Genel olarak hiç bıyığı olmayan birine 300 kök ektiğimizde köse görünümü gidiyor ancak daha sık bıyığım olsun derseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalıdır. Bıyık nakli FUE ile yapıldığında sık da olsa seyrek de olsa daha önce gitmediğiniz berbere tıraş olmanız halinde ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Ücretlendirme kök sayısına göre yapılıyor. 1 Kıl kökü 10 TL olarak hesaplanıyor. Limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 3000 TL ödüyorsunuz. FUE ile istediğiniz yerden ( ense, sakal ) istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz bıyık alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekiyorum. Boyun kısmındaki gereksiz sakallar kalınlık olarak bıyığa daha çok benzediği için o bölgeden alıp ekildiğinde daha doğal görünüyor. Kliniğimizde hemşire yada diğer yardımcı personellere asla bıyık ekimi yaptırılmaz. Her kıl kökünü kendim ekerim. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir saatte 100-120 kök bıyık ekimi yapılabilmektedir.

Favori Ekimi

Erkeklerin ciddi sorunu haline gelen favorisi olmayan birine tek tarafa 300 kök ektiğimizde görünümü düzeliyor ancak daha sık olsun derseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalısınız. Favori nakli FUE ile yapıldığında ekim olduğu berberin bile algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Fiyat nakledilecek kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 7 TL  olarak ücretlendirilmektedir. FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp (300 kök karşılığı olan 2100 TL den az olmamak koşuluyla) belirlediğiniz favori alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekiyorum kliniğimizde hemşire ya da diğer yardımcı personellere asla favori nakli yaptırılmaz. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir saatte 150 -200 arasında kök ekebiliyorum.

Bu işlemlerin tümünde kanal açma tekniği kullanılmamakta ve iğne ile delerek kök yerleştirilmektedir. Bu sayede kılların dibinde çukurluk olmuyor.

21 Yorum

 1. öncelikle merhaba hocam 94 doğumluyum ve sakal konusunda çok şikayetçiyim çene altında ve yanaklarda çok az sakal var baya az denecek kadar hemde ne tür bi uygulama gerekli acaba şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  21 yaşında sakal çıkmadıysa tek çözüm ekimdir

 2. HOCAM 24 YASINDAYIM CENEMIN ALT SAG VE SOL KISIMINDA SAKAL VAR ONUN DISINDA YANAKLARDA TEK TUK SAKAL VAR BIYIKLARDA SORUN YOK . EKIM YAPTIRMAK ISTESEM NE KADAR TUTAR . COK YOGUN SAKAL ISTEMIYORUM SEYREK OLMASI YETERLI
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info@ Idea.com.tr ye fotoğraf göndeirrseniz değerlendirebilirim

 3. Ben 22 yasindayim hic sakal yok komple ekimde sonuc ne olur ve fiyat
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @Idea.com.tr ye fotoğraf gönderirsen değerlendirebiliriz

 4. hocam benim yüzümün bi tarafı küçük yaşta yandı orda sakal çıkmıyo acaba sakal serumları bi işe yarar mı eğer yaramazsa sakal ekiminin fiyatı ne olur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Sakal serumu adı altında satılan ürünler para tuzağından başka bir şey ddeğil,
  yanık izi bir tek sakal ekimiyle kapatılabilir

 5. Sakal istiyorum

  Hocam ben 35 yaşındayım bende sadece top sakal çıkıyor. Bu zamana kadar pek rahatsız Olmasın ama artık çoçuk gibi gürünmek istemiyorum. Faulde yok bende seyrek sakal ektiysem kaç kök ekilmesi gerekiyor.birde herhangi bir yan etkisi varmı.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Bilinen yan etkisi yok, sıklık beklentinize göre ekilecek kök sayısı 1000-3000 arasında değişir.

 6. Hocam ben sadece biiyik ektrmek istiyorum 100 kök için ne kadar ödemem gerekiyor.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  100 kök de ektirseniz 300 kök bedelini ödemek zorundasınız.1 kök:5 tl

 7. hocam s. ben 23 yasındayım köseyim sakal hıc yok cene altında var sadece uzman cavusum bana en kısa sürede nasıl ekılır sakal
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kendinize uygun zamanı ayarlayıp randevu için görüşürseniz size ve bize en uygun zamanı ayarlarız

 8. Hocam Merhaba. Benim yaşım 20 ve sacede çene altında hafif sakal çıkmış durumda. yanlarda da kıllar var ama gürleşmiyor. sarımsak sürmek mantıklı bir çözüm mü ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Hiçbir faydası olmaz sarımsak sadece sakalkıranda etkili olur

 9. Sa hocam yaşım 24 cene altı cücük bıyık tüylenmesi var. Sag ve sol yanaklardan daha yeni sadece 3er 4er kıl cıkmaya basladı. Ben hiç uğraşmadım sakal için bu yasıma kadar. Artık rahatsız olmaya basladım. Normal bir insanda olması gereken sakal miktarı kadar ektirsem ücret ne olur? Fue yanalar cene altı vs vs.? Ne çok seyrek olsun ne de yamyam gibi olsun hocam?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2000-3000 kök arası ekilebilir

 10. 92 doğumluyum sakal bölgesel olarak çene ve çene altı foullerde çok az sayıda çıkar mı bu yaştan sonra ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  23 yaşından sonra sakal çıkması beklenmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


WhatsApp Canlı Destek
İletişim Bilgileri