Ana Sayfa / Ekim Ücretleri

Ekim Ücretleri

Randevu Al

Aşağıda göreceğiniz ücretler kaş, sakal, bıyık ve favori ekimi bir kök ekim ücretleridir. Ödeyeceğiniz toplam tutar ekimin yapılacağı yerin genişliğine sıklık beklentinize göre belirleyeceğiniz kök sayısına göre değişmektedir. Aşağıda genel anlamda tüm soruların cevabı verilmiş olup, dilerseniz aşağıdaki form ile ekim yaptırmayı düşündüğünüz alana ait resim göndererek kaç greft ekileceği ve ne kadar masraf çıkacağını baştan öğrenebilirsiniz. Ekim işlemleri Op.Dr. Atilla Kaya tarafından yapılmaktadır. Ekilen her kök bizzat uzman doktorun kendisi tarafından yapılmaktadır, yardımcı elemanlara asla ekim yaptırılmaz. Ayrıntılı bilgi için sayfanın en altındaki ilgili şube cep telefonlarına WhatsApp’dan fotoğraf gönderebilirsiniz.

Tedavi Ücretini Öğren
 • Ad Soyad*
  0
 • Email*Doktorun cevabı Email adresinize gelecektir.
  1
 • Telefon*Telefonla bilgi almak istiyorsanız bu alanı boş bırakmayınız.
  2
 • Yaşadığınız Şehir*İkamet ettiğiniz ili belirtiniz.
  3
 • Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?*
  Email ile cevaplayın
  Telefon ile arayın
  4
 • Resim Ekle*Sorununuzla ilgili resim ekleyebilirsiniz. (Zorunlu değil)Yükle
   5
  • Şikayetiniz*Mümkün oldukça detaylıca aktarınız
   6
  • Tedavi ücretini öğrenmek istediğiniz şikayet ve hastalıkla ilgili lütfen detaylı bilgi veriniz. Resim ekleme imkanınız varsa hastalığın resmini çekip gönderiniz. Doktorlarımız size geri dönüşü email ile yapacak olup, kullandığınız email adresi güncel olduğundan emin olunuz.
   7
  • 8

  Kaş Ekimi

  Ödenecek bedel ekilecek kök sayısına göre hesaplanıyor 1 greft ( kıl kökü ) 9 TL kaştaki kayıp miktarına göre toplam ekilecek kök sayısı 200-800 arasında değişebiliyor. Limitimiz 300 kök olduğundan en düşük bedel 2700 TL’dir. FUE ile ensenizden (erkeklerde sakalın gereksiz boyun kısmından da alabiliyoruz) istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz kaş alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açılarına en yakın açılarla ( 25-30 derece ) ekilmektedir. Her kıl kökünü Op. Dr. Atila Kaya kendisi nakletmektedir. Hemşire ve diğer yardımcı personellere asla kaş ekimi yaptırılmaz.

  Ekim Ücretleri

  Sakal Ekimi

  Ekilecek alanın sınırlarını ve sakal sıklığını siz belirliyorsunuz. Genel olarak hiç sakalı olmayan birine 1000 kök ektiğimizde köse görünümü kısmen düzelir, ancak daha sık sakal isterseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalısınız. Sakal nakli doğru açılarla ve her kök tekli olarak yapıldığında sık da olsa seyrek te olsa daha önce gitmediğiniz berbere tıraş olmanız halinde ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Fiyatlandırma ekilen kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 6 TL olarak hesaplanıyor (sakalın gereksiz boyun bölgesinden alınıp sakala ekilmesi durumunda 1 greft 8 TL) Limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 1800 TL (sakaldan alınıp sakala ekildiyse 2400 TL) ödüyorsunuz. FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz sakal alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekilmektedir. Kliniğimizde tüm sakal ekimi işlemleri Op. Dr. Atilla KAYA tarafından yapılmakta olup, hemşire veya diğer yardımcı personellere asla ekim yaptırılmaz. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişmekte olup, bir saatte 150-200, bir günde 1200-1500 kök sakal ekimi yapılabilmektedir.

  Bıyık Ekimi

  Bıyık alanını ve açılarını siz belirliyorsunuz. Genel olarak hiç bıyığı olmayan birine 300 kök ektiğimizde köse görünümü gidiyor ancak daha sık bıyığım olsun derseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalıdır. Bıyık nakli FUE ile yapıldığında sık da olsa seyrek de olsa daha önce gitmediğiniz berbere tıraş olmanız halinde ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Ücretlendirme kök sayısına göre yapılıyor. 1 Kıl kökü 8 TL olarak hesaplanıyor. Limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 2400 TL ödüyorsunuz. FUE ile istediğiniz yerden ( ense, sakal ) istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz bıyık alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekiyorum. Boyun kısmındaki gereksiz sakallar kalınlık olarak bıyığa daha çok benzediği için o bölgeden alıp ekildiğinde daha doğal görünüyor. Kliniğimizde hemşire yada diğer yardımcı personellere asla bıyık ekimi yaptırılmaz. Her kıl kökünü kendim ekerim. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir saatte 100-120 kök bıyık ekimi yapılabilmektedir.

  Favori Ekimi

  Erkeklerin ciddi sorunu haline gelen favorisi olmayan birine tek tarafa 300 kök ektiğimizde görünümü düzeliyor ancak daha sık olsun derseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalısınız. Favori nakli FUE ile yapıldığında ekim olduğu berberin bile algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Fiyat nakledilecek kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 6 TL  olarak ücretlendirilmektedir. FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp (300 kök karşılığı olan 1800 TL den az olmamak koşuluyla) belirlediğiniz favori alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekiyorum kliniğimizde hemşire ya da diğer yardımcı personellere asla favori nakli yaptırılmaz. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir saatte 150 -200 arasında kök ekebiliyorum.

  Bu işlemlerin tümünde kanal açma tekniği kullanılmamakta ve iğne ile delerek kök yerleştirilmektedir. Bu sayede kılların dibinde çukurluk olmuyor.

  21 Yorum

  1. öncelikle merhaba hocam 94 doğumluyum ve sakal konusunda çok şikayetçiyim çene altında ve yanaklarda çok az sakal var baya az denecek kadar hemde ne tür bi uygulama gerekli acaba şimdiden teşekkürler
   Op.Dr.Atilla KAYA
   21 yaşında sakal çıkmadıysa tek çözüm ekimdir

  2. HOCAM 24 YASINDAYIM CENEMIN ALT SAG VE SOL KISIMINDA SAKAL VAR ONUN DISINDA YANAKLARDA TEK TUK SAKAL VAR BIYIKLARDA SORUN YOK . EKIM YAPTIRMAK ISTESEM NE KADAR TUTAR . COK YOGUN SAKAL ISTEMIYORUM SEYREK OLMASI YETERLI
   Op.Dr.Atilla KAYA
   info@ Idea.com.tr ye fotoğraf göndeirrseniz değerlendirebilirim

  3. Ben 22 yasindayim hic sakal yok komple ekimde sonuc ne olur ve fiyat
   Op.Dr.Atilla KAYA
   info @Idea.com.tr ye fotoğraf gönderirsen değerlendirebiliriz

  4. hocam benim yüzümün bi tarafı küçük yaşta yandı orda sakal çıkmıyo acaba sakal serumları bi işe yarar mı eğer yaramazsa sakal ekiminin fiyatı ne olur
   Op.Dr.Atilla KAYA
   Sakal serumu adı altında satılan ürünler para tuzağından başka bir şey ddeğil,
   yanık izi bir tek sakal ekimiyle kapatılabilir

  5. Sakal istiyorum

   Hocam ben 35 yaşındayım bende sadece top sakal çıkıyor. Bu zamana kadar pek rahatsız Olmasın ama artık çoçuk gibi gürünmek istemiyorum. Faulde yok bende seyrek sakal ektiysem kaç kök ekilmesi gerekiyor.birde herhangi bir yan etkisi varmı.
   Op.Dr.Atilla KAYA
   Bilinen yan etkisi yok, sıklık beklentinize göre ekilecek kök sayısı 1000-3000 arasında değişir.

  6. Hocam ben sadece biiyik ektrmek istiyorum 100 kök için ne kadar ödemem gerekiyor.
   Op.Dr.Atilla KAYA
   100 kök de ektirseniz 300 kök bedelini ödemek zorundasınız.1 kök:5 tl

  7. hocam s. ben 23 yasındayım köseyim sakal hıc yok cene altında var sadece uzman cavusum bana en kısa sürede nasıl ekılır sakal
   Op.Dr.Atilla KAYA
   kendinize uygun zamanı ayarlayıp randevu için görüşürseniz size ve bize en uygun zamanı ayarlarız

  8. Hocam Merhaba. Benim yaşım 20 ve sacede çene altında hafif sakal çıkmış durumda. yanlarda da kıllar var ama gürleşmiyor. sarımsak sürmek mantıklı bir çözüm mü ?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   Hiçbir faydası olmaz sarımsak sadece sakalkıranda etkili olur

  9. Sa hocam yaşım 24 cene altı cücük bıyık tüylenmesi var. Sag ve sol yanaklardan daha yeni sadece 3er 4er kıl cıkmaya basladı. Ben hiç uğraşmadım sakal için bu yasıma kadar. Artık rahatsız olmaya basladım. Normal bir insanda olması gereken sakal miktarı kadar ektirsem ücret ne olur? Fue yanalar cene altı vs vs.? Ne çok seyrek olsun ne de yamyam gibi olsun hocam?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   2000-3000 kök arası ekilebilir

  10. 92 doğumluyum sakal bölgesel olarak çene ve çene altı foullerde çok az sayıda çıkar mı bu yaştan sonra ?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   23 yaşından sonra sakal çıkması beklenmez

  11. Merhabalar ekim yapıldıktan sonra yüzde bi kızarıklık yada benzeri bi durum oluyormu oluyorsa ne kadar sürede yok oluyor teşekkürler
   Op.Dr.Atilla KAYA
   10-15 gün sürebiliyor.bazı kişilerde 3-4 gün sonra hiç bir iz belirti kalmayabiliyor.kişisel özellikleriniz belirliyor daha çok

  12. hocam benim yasım 20 çenemin altında sık sekilde sakal var ama yanaklarda yok denecek kadar az bazı bölgelerde hiç yok ne yapmalıyım ?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   21 yaşın bitene kadar beklemelisin.sakal gelişimi ancak o zaman tamamlanır

  13. hocam yaş 21 sol tarafta sakal çıktı ama sağ tarafta az çıktı 5cm lk bi alanda yok zamanla çıkar mı yoksa ekim şart mı ?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   bir süre daha beklemeni öneririm

  14. 300 kök sakal ekimini iki tarafamı yoksa bir tarafa 300 diğer tarafada mı 300 kök ekiyorsunuz
   Op.Dr.Atilla KAYA
   sizin belirlediğiniz yerlere ekiyoruz

  15. hocam benim yaşım 19 bende sakal çıkmıyor çene altınta 3,5 kıl var ama arkadaşlarım da aynı yaşta fakat babam gibi sakalları var …
   bu internette çıkan sakal çıkarma formullerı spreyler vs..nedır kullanmak dogrumu dur
   Op.Dr.Atilla KAYA
   herhangi bir etkisi olmaz.21 yaşını tamamlayıncaya kadar beklemelisin

  16. hocam ekim yapıldıktan ne kadar bir süre sonra sorunsuz bir sakala sahip oluyoruz ayrıca ekim sonrası tamamen doğal ve dökülme olacakmı ?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   10-15 günde iyileşme olur.fakat sakalda kişiye göre değişmekle birlikte şok dökülme olacaktır.en geç 1 yıl sonra tam olarak sakala kavuşmuş olursun

  17. Merhaba
   İstanbula şehir dışından geleceğim kaş ekimi için. Bu süreç için kaç gün ayırmam gerek? Ekim işlemi sonrasında kontrol kaç günde geri dönebilirim?
   Op.Dr.Atilla KAYA
   kontrol gerekmiyor.ekim işlemi için 3 saat ayırmanız yeterli.önceden randevu alamalısınız.kaş fotolarınız info @ Idea.com.tr ye atarsanız bir değerlendirme yapabilirim

  18. Ekim yapıldıktan sonra sakallar uzuyormu tarş olabiliyormuyuz
   Op.Dr.Atilla KAYA
   normal sakal gibi olur

  19. hocam beim sakalım çok sık ama bıyığım çok seyrek ve ince tüy gibi ve çene altında da sorun var ekim yapsak bunun herhengi bir taksitlendirmesi falan nasıl olur
   Op.Dr.Atilla KAYA
   1 kök ücreti 5 tl taksit uygulamamız yok

  20. Şimdiden teşekkürler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  []
  1 Step 1
  Sizi Aramamızı İster misiniz?
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  FormCraft - WordPress form builder