Ekim Ücretleri

Aşağıda göreceğiniz ücretler kaş, sakal, bıyık ve favori ekimi bir kök ekim ücretleridir. Ödeyeceğiniz toplam tutar ekimin yapılacağı yerin genişliğine sıklık beklentinize göre belirleyeceğiniz kök sayısına göre değişmektedir. Aşağıda genel anlamda tüm soruların cevabı verilmiş olup, dilerseniz aşağıdaki form ile ekim yaptırmayı düşündüğünüz alana ait resim göndererek kaç greft ekileceği ve ne kadar masraf çıkacağını baştan öğrenebilirsiniz. Ekim işlemleri Op.Dr. Atilla Kaya tarafından yapılmaktadır. Ekilen her kök bizzat uzman doktorun kendisi tarafından yapılmaktadır, yardımcı elemanlara asla ekim yaptırılmaz. Ayrıntılı bilgi için sayfanın en altındaki ilgili şube cep telefonlarına WhatsApp’dan fotoğraf gönderebilirsiniz.

1 Step 1
Tedavi Ücretini Öğren
Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?
Tedavi ücretini öğrenmek istediğiniz şikayet ve hastalıkla ilgili lütfen detaylı bilgi veriniz. Resim ekleme imkanınız varsa hastalığın resmini çekip gönderiniz. Doktorlarımız size geri dönüşü email ile yapacak olup, kullandığınız email adresi güncel olduğundan emin olunuz.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kaş Ekimi

Ödenecek bedel ekilecek kök sayısına göre hesaplanıyor 1 greft ( kıl kökü ) 10 TL kaştaki kayıp miktarına göre toplam ekilecek kök sayısı 200-800 arasında değişebiliyor. Limitimiz 300 kök olduğundan en düşük bedel 5000 TL’dir. FUE ile ensenizden (erkeklerde sakalın gereksiz boyun kısmından da alabiliyoruz) istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz kaş alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açılarına en yakın açılarla ( 25-30 derece ) ekilmektedir. Her kıl kökünü Op. Dr. Atila Kaya kendisi nakletmektedir. Hemşire ve diğer yardımcı personellere asla kaş ekimi yaptırılmaz.

Kaş ekimi
Kaş ekimi ile doğal kaşlara kavuşursunuz.

Sakal Ekimi

Ekilecek alanın sınırlarını ve sakal sıklığını siz belirliyorsunuz. Genel olarak hiç sakalı olmayan birine 1000 kök ektiğimizde köse görünümü kısmen düzelir, ancak daha sık sakal isterseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalısınız. Sakal nakli doğru açılarla ve her kök tekli olarak yapıldığında sık da olsa seyrek te olsa daha önce gitmediğiniz berbere tıraş olmanız halinde ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Fiyatlandırma ekilen kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 7 TL olarak hesaplanıyor (sakalın gereksiz boyun bölgesinden alınıp sakala ekilmesi durumunda 1 greft 10 TL) Limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 2100 TL (sakaldan alınıp sakala ekildiyse 2400 TL) ödüyorsunuz. FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz sakal alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekilmektedir. Kliniğimizde tüm sakal ekimi işlemleri Op. Dr. Atilla KAYA tarafından yapılmakta olup, hemşire veya diğer yardımcı personellere asla ekim yaptırılmaz. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişmekte olup, bir saatte 150-200, bir günde 1200-1500 kök sakal ekimi yapılabilmektedir.

Bıyık Ekimi

Bıyık alanını ve açılarını siz belirliyorsunuz. Genel olarak hiç bıyığı olmayan birine 300 kök ektiğimizde köse görünümü gidiyor ancak daha sık bıyığım olsun derseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalıdır. Bıyık nakli FUE ile yapıldığında sık da olsa seyrek de olsa daha önce gitmediğiniz berbere tıraş olmanız halinde ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Ücretlendirme kök sayısına göre yapılıyor. 1 Kıl kökü 10 TL olarak hesaplanıyor. Limitimiz 300 kök olduğundan 100 kök de ektirseniz 300 kök ücreti olan 3000 TL ödüyorsunuz. FUE ile istediğiniz yerden ( ense, sakal ) istediğiniz kadar kıl kökü alıp belirlediğiniz bıyık alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekiyorum. Boyun kısmındaki gereksiz sakallar kalınlık olarak bıyığa daha çok benzediği için o bölgeden alıp ekildiğinde daha doğal görünüyor. Kliniğimizde hemşire yada diğer yardımcı personellere asla bıyık ekimi yaptırılmaz. Her kıl kökünü kendim ekerim. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir saatte 100-120 kök bıyık ekimi yapılabilmektedir.

Favori Ekimi

Erkeklerin ciddi sorunu haline gelen favorisi olmayan birine tek tarafa 300 kök ektiğimizde görünümü düzeliyor ancak daha sık olsun derseniz bu sayıyı daha yüksek tutmalısınız. Favori nakli FUE ile yapıldığında ekim olduğu berberin bile algılayamayacağı kadar doğala yakın olur. Fiyat nakledilecek kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü 7 TL  olarak ücretlendirilmektedir. FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp (300 kök karşılığı olan 2100 TL den az olmamak koşuluyla) belirlediğiniz favori alanına istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekiyorum kliniğimizde hemşire ya da diğer yardımcı personellere asla favori nakli yaptırılmaz. Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir saatte 150 -200 arasında kök ekebiliyorum.

Bu işlemlerin tümünde kanal açma tekniği kullanılmamakta ve iğne ile delerek kök yerleştirilmektedir. Bu sayede kılların dibinde çukurluk olmuyor.

23 Yorum

 1. Merhabalar hocam, benim sakalım yarı köse ve rengi de kızıl olduğu için uzatınca estetik durmuyor, çene ve bıyık bölgesi normal yoğunlukta iken diğer bölgeler çok seyrek favoriler yok , böyle bir durumda çok sık olmasa da orta yoğunlukta bir görünüm işin ne kadar kök gerekli olabilir ve pubik bölgeyi donör olarak kullanıyor musunuz ( ense bölgesini potansiyel saç dökülmesi ihtimali için kullanmak istemiyorum) şimdiden çok teşekkürler.

  • Doktorun Cevabı

   merhaba,
   sakal ekimine pandemi nedeniyle ara verdik, yapmıyoruz. pubis kıllarından sakal iyi olmaz, muayene veya fotoğraf üzerinden kök sayısı tespit edilebilir.

 2. 27 yaşındayım sadece normalinden daha cansız olarak çenemde ve bıtık bölümünde kıllar var. Sakal ekimi kesin çözüm olur mu??ve vücudumdada pek kıl olduğu söylenemez kıl kökleri nerden alınacak bu durumda??
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sakal için en uygun donor alan ensedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Destek
İletişim