Doktorun Cevabı

Ücretsiz Muayene Fırsatı Devam Ediyor

Türkiye'de bir ilke imza atan IDEA klinik doktorları tüm varis hastaları için ücretsiz muayene uygulamasına devam ediyor. Diğer hastalıklarda ise SGK mensuplarına ücretsiz muayene olanağı bulunmaktadır. Sanal muayene uygulaması ile kliniğe gelmeden hastalığınız ve uygulanması muhtemel tedavi yöntemi ile tedavi ücretinizi öğrenebilirsiniz.

Devamı

Lazerle Basur (Hemoroid) Tedavisi

Basur hastalığı erken süreçte teşhis ve tedavi edildiğinde hiç bir sıkıntıya neden olmaz. Özellikle 1. ve 2. derece hemoroid hastalarında uygulanan lazer yöntemi ile sadece 5 dakika içinde sağlığınıza kavuşursunuz. 140 Derece kadar ulaşan ısı ile memeyi tahrip eden Elektrokoagülatör kanama problemini de anında ortadan kaldırmaktadır.

Devamı

Ameliyatsız Siğil Tedavisi

Siğil ya da diğer adıyla Warts insan vücudunun her yerinde görülebilen bir tür bulaşıcı virüstür. İnsandan insana bulaşan siğiller tedavi edilmediğinde diğer insanlara bulaşma ve kişide yayılma eğilimi içindir. Tedavisi ameliyatsız yöntemlerle oldukça olay olup, nasıl yapıldığını görün.

Devamı

Sanal Muayene Uygulaması ile (Her Şey Daha Kolay)

IDEA Klinik hastaların memnuniyeti için farklı bir hizmeti daha hayata geçirdi. Sanal muayene adını verdiğimiz sistemde kliniklere gelmeye gerek kalmadan yaşadığınız sorunun muhtemel nedeni, uygulanması gereken tedavi ve hatta tedavi ücretinizi internet sitesi üzerinden ya da WhatsApp numaralarından bir tıkla öğrenebilirsiniz.

Devamı

Makat Endoskopisi Nedir, Ne İşe Yarar?

Anal bölge muayenelerinde proctoloji uzmanları özellikle parmakla kontrol uygulaması yapmaktadır. Hastaları utandıran bu uygulamaya makat endoskopisi ile son veriyoruz. Anüs iç kısmını görme imkanı sunan gelişmiş kamera özelliği ile teşhis hataları da ortadan kalkıyor.

Devamı

Hemoroid Lastikle Boğma Tedavisi

Lastikle boğma tedavisi sadece iç hemoroid tedavisinde kullanılmaktadır.Memeyi vakumla emerek içine çekip bağırsağa yakın tarafına lastik halka koyan alet yardımıyla yapılır.Hemoroidin dibine konan lastik halka memeye akan kanı tamamen keser.Kan gitmeyen hemoroid memesi 2-6 gün içinde çürüyüp dökülür.Hemoroid memesi belirgin ölçüde küçülür.Kopup düşen alanda sağlıklı doku oluşumu sayesinde bölge daha …

Devamı

Hemoroid THD Ameliyatı

Mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalık olan Hemoroid 1. 2. ve 3. derece ameliyatsız yöntemlerle tedavi edilirken, son evre olan 4. derece ise yalnızca ameliyat ile tedavi edilmektedir. Basur ameliyatları arasında en gelişmiş tekniklerden biri THD olup, daha fazla detayı görmek için tıklayınız.

Devamı

Vajinal Kaşıntı Nedenleri

Kadınlarda özellikle yaz aylarında sık görülen vajinal kaşıntı hastalık olarak kabul edilmez ve utanma nedeni ile çokta doktor muayenesine gerek duyulmaz. Oysaki vulvar varisler yada vajinal mantar dediğimiz ciddi sorunlardan kaynaklı olduğunu bilmelisiniz.

Devamı

WhatsApp Canlı Destek
İletişim Bilgileri